مجله تاپ‌ناز‌

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

بر اساس جدیدترین بررسی های صورت گرفته اغلب خانم ها اندام لوزی دارند. به دلیل محدودیت هایی که در این اندام وجود دارد؛ هنگام خرید لباس باید به برخی از نکات مهم توجه کرد. انتخاب بهترین لباس برای اندام لوزی بیش از حد سخت و دشوار نیست. در سایه رعایت چند نکته ساده می توان بهترین نوع لباس را برای اندام لوزی انتخاب نمود. همچنین در صورت عدم انتخاب لباس مناسب نواقص بدن بیشتر در معرض دید قرار خواهند گرفت.

منظور از اندام لوزی چیست؟

خانم‌ هایی که اندام لوزی دارند از مشکلی چاقی شکم و تجمع چربی در قسمت پهلو رنج می برند. تحت هر شرایطی این افراد باید به نکات مهم در انتخاب لباس مناسب دقت کنند. در غیر این صورت لباسی مناسب مطابق با معیارهای بدنی خود نمی توانند انتخاب کنند. برخلاف تمامی باورهای رایج بسیاری از لباس های زنانه مناسب اندام لوزی می باشند. افرادی که چنین اندامی دارند با هیچ گونه محدودیتی در پوشش مواجه نخواهند شد.

برای قرار گرفتن در مدار شیک پوشی و خوش استایلی، باید بهترین نوع لباس را برای این اندام انتخاب کرد. در سایه انتخاب لباس مناسب می توان بسیاری از عیوب این اندام را نیز به خوبی پوشش داد. بر اساس جدیدترین داده های آماری به دست آمده؛ حدود ۳۲ درصد از خانم‌ ها اندام لوزی شکل دارند.

مزیت های انتخاب لباس مناسب اندام لوزی

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

به کمک این لباس ها می توان بسیاری از محدودیت ها و چالش های اندام لوزی را به راحتی برطرف کرد‌. انتخاب این لباس ها منجر به افزایش اعتماد به نفس فرد خواهد شد. درصد قابل توجهی از سلبریتی های مشهور هالیوودی نیز چنین اندامی دارند. این افراد با پوشش مناسب در موقعیت های گوناگون توانسته اند؛ ایرادات و نواقص اندام خود را بپوشانند.

در انتخاب لباس مناسب برای این اندام حتی باید به کوچک ترین نکته مهم نیز توجه کرد. عدم توجه به چنین نکاتی می تواند مسیر انتخاب لباس مناسب را مختل کند. بر اساس جدیدترین بررسی های صورت گرفته؛ لباس مناسب برای اندام لوزی شامل موارد ذیل هستند. با انتخاب این لباس می توان هرگونه نواقصی را که در اندام لوزی وجود دارد، به راحتی برطرف کرد.

راهنمای انتخاب بهترین لباس مناسب برای اندام لوزی

در اندام لوزی شکم و پهلو ها به دلیل حجم بیشتری که دارند بیشتر در معرض دید قرار می گیرند. همچنین این افراد به دلیل شکم بزرگ کوتاه قد به نظر می رسند.‌ در انتخاب بهترین لباس برای اندام لوزی باید نهایت دقت و وسواس را به خرج داد. افرادی که به پارامترهای مختلف هنگام خرید لباس مناسب برای این اندام توجه می کنند؛ موفق به خرید بهترین لباس خواهند شد. هم اکنون بسیاری از لباس های زنانه موجود در بازار متناسب و مطابق با این اندام تولید شده اند.

مطلب مشابه: شلوار مام استایل چیست؟ جدیدترین مدل های شلوار مام استایل و نحوه ست کردن آن

لباس های شانه باز

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

یکی از گزینه های بسیار مناسب برای اندام لوزی یا همان الماسی شکل، لباس های شانه باز می باشد. این لباس ها می توانند قسمت بالاتنه را ظریف تر نشان دهند. در انتخاب بهترین لباس مناسب برای اندام لوزی به شانه باز بودن آن باید دقت کرد. همچنین لباس های شانه باز قسمت بالاتنه را لاغرتر جلوه خواهند داد. در انتخاب لباس شانه باز باید به رنگ و پارچه آن نیز دقت کرد. لباس های شانه باز با رنگ های تیره تیر بهترین انتخاب هستند. همچنین جنس پارچه باید به گونه ای باشد که بیشتر حالت جذب نداشته باشد.

پارچه های جذب می توانند نواقص موجود در اندام را با شدت بیشتری نشان دهند. به نوعی سبک لباس شانه باز باید کاملا آزاد و راحت باشد. از انتخاب لباس های شانه باز که حالت اسکینی دارند باید خودداری کرد. شانه باز بودن لباس باید کاملا نرمال و استاندارد باشد.

در غیر این صورت نمی توان عیوب موجود در اندام الماسی شکل را به خوبی پنهان کرد. با انواع شلوار بگ، نیم بگ و دامن پلیسه بلوزهای شانه باز را می توان استایل کرد. افرادی که به دنبال ایجاد یک تغییر مثبت در اندام خود هستند. باید چنین لباس هایی را جهت استایل کردن انتخاب کنند.

لباس های آستین پفی

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

هدف از انتخاب لباس های آستین پفی ایجاد هماهنگی در قسمت بالاتنه و پایین تنه می باشد. لباس هایی که آستین پفی و کاملا گشادی دارند؛ قسمت بالاتنه و شکم را به خوبی پوشش می دهند. همچنین آستین لباس چقدر گشادتر باشد؛ استایل بهتری ایجاد خواهد شد. در انتخاب بهترین لباس مناسب برای اندام لوزی شکل باید استفاده از شومیزهای آستین پفی، سارافون آستین پفی، مانتو آستین پفی و حتی پیراهن آستین پفی را فراموش نکرد.

استفاده از چنین لباس هایی می تواند باعث زیبایی بیشتر اندام لوزی شود. همچنین قسمت بالاتنه لباس آستین پفی به هیچ عنوان نباید جذب شود. تحت چنین شرایطی چربی های قسمت شکم و پهلو بیشتر نمایان خواهد شد. برای ایجاد یک استایل راحت و شیک باید حتما از لباس های آستین پفی استفاده کرد.

بر اساس جدیدترین بررسی های صورت گرفته لباس های آستین پفی کامله ترند و امروزی هستند. همچنین در انتخاب لباس آستین پفی باید به رنگ آن نیز توجه داشت. لباس های آستین پفی با هارمونی رنگی تیره تر بهترین گزینه به شمار می آیند.

لباس هایی با یقه هفت

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

تنها با انتخاب یقه مناسب در لباس بسیاری از محدودیت های موجود در اندام لوزی را به راحتی می توان برطرف کرد. لباس های یقه هفت و گشاد باید ایجاد بعد جدیدی از شیک پوشی می شوند. در انتخاب بهترین لباس مناسب برای اندام لوزی باید به یقه آن نیز توجه کرد. لباس هایی با یقه هفت حالت گشاد و راحتی دارند. همچنین یقه هفت باعث همسان سازی قسمت بالاتنه و پایین تنه می شوند.

لباس های یقه هفت باید رنگ روشنی داشته باشند. این لباس ها را با هر آیتم دیگری به راحتی می توان ست کرد. در انتخاب لباس یقه هفت باید شجاعانه عمل کرد و محدود به چارچوب خاصی نبود. لباس های یقه هفت گشاد تمامی قسمت های مختلف اندام لوزی اعم از شکم و پهلو را به خوبی پوشش می دهد.

همچنین پیش از هرگونه اقدام باید لباسی با یقه هفت استاندارد را جهت خرید انتخاب کرد. یقه هفت لباس نباید بیش از حد باز باشد؛ زیرا تحت چنین شرایطی قسمت بالاتنه بزرگ تر از پایین تنه به نظر خواهد رسید. همچنین لباس های یقه هفت و گشاد بهترین انتخاب برای افراد قد بلند هستند.

مطلب مشابه: فوت و فن خوش پوشی؛ نکات مهم برای خوش لباس بودن و استایل زیبا داشتن

سرهمی با پاچه های راسته

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

در انتخاب بهترین لباس مناسب برای اندام لوزی می توان از انواع سرهمی با پاچه های راسته نیز کمک گرفت. سرهمی به خوبی می تواند شکم بزرگ این اندام را پوشش دهد‌. همچنین هنگام خرید سرهمی باید به پاچه های آن دقت کرد. کمر سرهمی از زیر سینه باید باشد و همچنین حالت آزاد سرهمی موجب راحتی بیشتر خواهد شد. سرهمی با یقه گرد انتخاب مناسب تری می باشد.

پاچه های سرهمی هرچقدر آزادتر باشد؛ بهتر است. اگر قسمت کمر لباس از زیر سینه حالت آزاد داشته باشد؛ به راحتی می توان شکم و پهلوهای این اندام را پوشش داد. رنگ سرهمی به هیچ عنوان مهم نیست و به راحتی می توان هر نوع سرهمی را انتخاب کرد. پارچه های راسته است لباس باعث ایجاد خطای دید خواهد شد. به نوعی شکم پاچه ها موجب ظریف دیده شدن اندام الماسی خواهند شد.

در نهایت برای ایجاد یکپارچگی بیشتر یک کمربند می توان روی لباس بست. تحت چنین شرایطی قسمت شکم و پهلو به هیچ عنوان نمایان نخواهد شد. افرادی که به این مسئله توجه بیشتری دارند؛ موفق به انتخاب بهترین پوشش خواهند شد.

پیراهن با قد متوسط و آزاد

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

در مسیر انتخاب بهترین لباس مناسب برای اندام لوزی می توان از پیراهن های قد متوسط و آزاد استفاده کرد. برخلاف تمامی باورهای رایج پیراهن های قد بلند انتخاب مناسبی برای این اندام نیستند. انواع پیراهن با قد متوسط و همچنین حالت آزاد بهترین انتخاب به شمار می آیند. اگر قسمت کمر پیراهن آزاد باشد؛ زیبایی بیشتری را در اندام خلق خواهد کرد‌. همچنین جنس پارچه پیراهن نباید بیش از حد ضخیم باشد.

پارچه هایی که ضخامت بیشتری دارند؛ عیوب بدن را بیشتر آشکار می کنند. همچنین پیراهن باید حالت آزاد و راحتی داشته باشد؛ زیرا لباس جذب شکم و پهلو را بیشتر نمایان خواهد کرد. برای ایجاد ظرافت بیشتر و خطای دید استفاده از کفش پاشنه بلند را نباید فراموش کرد.

کفش های پاشنه بلند باعث ایجاد ظرافت و زیبایی بیشتر در اندام الماس خواهند شد.‌ همچنین پیراهن انتخابی می تواند طرح های ریز و یک شکلی داشته باشد. پیراهن هایی با طرح راه راه و طرح های بزرگ انتخاب مناسبی برای این اندام به شمار نمی آیند. طرح های روی این لباس ها می تواند شکم و پهلو را بزرگ تر نشان دهد.

شلوار جین بوت کات

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

در انتخاب شلوار مناسب برای اندام لوزی نیز باید دقت بسیار زیادی به خرج داد. حین خرید و انتخاب بهترین لباس مناسب برای اندام لوزی، شلوار جین بوت کات را نباید فراموش کرد. شلوار جین بوت کات قسمت های مختلف شکم و پهلو را به خوبی پوشش خواهد داد. برای قسمت بالاتنه نیز باید از یک بلوز و یا شومیز تک رنگ و آزاد استفاده کرد.

شلوار جین بوت کات ظرافت و زیبایی خاصی را به اندام الماسی شکل خواهد بخشید. همچنین برای این شلوار باید از کمربند در ابعاد مناسب استفاده کرد. استفاده از کمربندهای چرمی مشکی و کرم رنگ می تواند زیبایی حداکثری را در استایل به وجود بیاورد. شلوارهای جین بوت کات با رنگ زغالی بهترین انتخاب هستند. همچنین از خرید شلوارهای جین بوت کات با جیب های بزرگ باید خودداری کرد.

خانم های جوانی که اندام لوزی شکلی دارند؛ استفاده از این شلوار را باید در اولویت نخست خود قرار دهند. این شلوار را باید با یک کفش لژدار تک رنگ ست کرد. در واقع کفش اسپرت لژدار می تواند باعث بلندتر دیده شدن قد شود.

شلوارهای لگ دمپا

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

برای اندام لوزی شکل می توان از شلوارهای لگ دمپا استفاده کرد.‌ به نوعی برای موفقیت در چالش انتخاب بهترین لباس مناسب برای اندام لوزی می توان از شلوارهای لگ دمپا رنگی استفاده کرد. در فصول گرم سال به راحتی این نوع شلوارها را با یک شومیز تک رنگ می توان ست کرد. جنس شلوار دم پا باید به گونه ای باشد که هیچ عنوان حالت جذب نداشته باشد.

شلوارهای دم پایی که حالت جذب دارند قسمت شکم را بزرگ تر نشان خواهند داد. شلوار لگ دم پا باید کمر کشی و مهمی داشته باشد. افرادی که به دنبال استایل های آزاد و راحت هستند؛ استفاده از این شلوار را می توانند در اولویت نخست خود قرار دهند. شلوارهای لگ دم پا با رنگ نود برای افراد قد کوتاه بهترین گزینه هستند. نکته: به لحاظ رنگ باید شومیز و شلوار انتخابی تناژ رنگی مناسبی داشته باشند.

شلوار و شومیزهایی که رنگ متفاوتی دارند؛ باعث کوتاه دیده شدن قد می شوند. در شلوارهای لگ دمپا به هیچ عنوان نباید از کمربند استفاده کرد. استفاده از کمربند و چنین شلوارهایی باعث بزرگ تر دیده شدن شکم خواهد شد.

شلوارهای پارچه ای راسته

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

از دیگر شلوارهای مناسب برای این اندام می توان به نوع پارچه ای و راسته اشاره کرد. حین انتخاب بهترین لباس مناسب برای اندام لوزی به پارامترهای مختلفی توجه داشت. شلوارهای پارچه ای راسته گزینه مناسبی برای اندام الماسی شکل هستند‌‌. این شلوارها از قسمت کمر حالت آزاد دارند و قسمت شکم شلوار کاملا گشاد می باشد. به جای انتخاب شلوارهای اسکینی که باعث ایجاد فرمی بدنی نامناسبی در اندام لوزی شکل می شود؛ باید از شلوارهای راسته استفاده کرد.

شلوار راسته تیره رنگ فرم بدن را ایده آل و ظریف نشان خواهد داد. همچنین از هر نوع شلوار پارچه ای راسته ای می توان در استایل استفاده کرد. برای تکمیل این استایل باید از کفش پاشنه بلند استفاده کرد‌. همچنین رنگ تمامی آیتم ها باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند. در غیر این صورت امکان ایجاد بستری متفاوت از زیبایی در استایل غیر ممکن خواهد بود.

وست یا جلیقه

انتخاب بهترین لباس مناسب اندام لوزی (انواع لباس شیک برای اندام لوزی شکل)

برای پوشاندن شکم و قسمت پهلو در اندام لوزی می توان از وست یا جليقه استفاده کرد. به کمک جليقه به راحتی می توان چاشنی اصالت و زیبایی را به استایل افزود. همچنین وست یا جليقه انتخابی باید از پارچه ای ضخیم نظیر مازراتی و فوتر دوخته شده باشد‌. همچنین برای ایجاد ظرافت حداکثری می توان روی وسط از کمربند استفاده کرد. کمربند انتخابی باید همرنگ با لباس باشد. در غیر این صورت زیبایی حداکثری را نمی توان به وجود آورد.

کلام آخر

در مسیر انتخاب بهترین لباس مناسب برای اندام لوزی یا الماس باید به نکات مهمی توجه کرد. با انتخاب لباس مناسب می توان بسیاری از عیوب و نواقص این اندام را به خوبی پوشش داد. همچنین حین انتخاب لباس باید به کوچک ترین جزئیات موثر در پوشش نیز توجه داشت.

اغلب لباس های مناسب برای اندام لوزی حالت آزاد و گشادی دارند. این لباس ها به راحتی قسمت شکم و پهلو را پوشش می دهند‌. از انتخاب و خرید لباس های اسکینی و جذب برای بدن با اندام لوزی یا همان Diamond form باید تا حد امکان خودداری کرد. با انتخاب هر یک از موارد بالا شما نیز جزء خانم های شیک و امروزی خواهید بود.

مطالب مشابه را ببینید!