عمل غیر اخلاقی دختران چینی برای گرفتن وام

لخت شدن دختران

عکس های لخت شدن دختران چینی برای وام گرفتن

لخت شدن دختران چینی برای گرفتن وام در این کشور یک مورد جنجلی شده است. در یک سایت معروف دانشجویان برای گرفتن وام باید عکس برهنه خود را برای ضمانت ارسال کنند تا وام را دریافت کنند.

اینرفتار غیر اخلاقی و زشت باعث واکنتش ها و انتقادهای زیادی شده است.

در اقدامی عجیب و باور نکردنی یک سایت معروف عکس لخت دختران دانشجو رابه عنوان وثیقه دریافت وام دانشجویی می گیرد و مبالغی را به عنوان وام پرداخت می کند.

اگر وام پرداخت نشود، عکس لخت دختران چینی با مشخصات آنها در اینترنت منتشر می شود.

گرفتن عکس های برهنه دختران چینی در حالی است که صورت آنها به صورت کامل مشخص است و کارت شناسایی خود را هم در دست دارند و به عنوان وثیقه استفاده می شود که بسیار در چین جنجالی شده است.

 

 

عکس های لخت دختران دانشجو بعنوان وثيقه وام

لخت شدن دختران

این طرح را جی دی کپیتال چین اجرا کرده است و دختران دانشجوی چینی در صورت دادن عکس برهنه می توانند وام بگیرند و در صورت پرداخت نشدن باید منتظر انتشار عکس های خصوصی خود در سطح شبکه های اجتماعی باشندو

به دنبال انتشار اين خبر, تعدادي از دانشجويان تصاوير لخت خودرا درحالي که کارتِ شناسايي را در دست خود نگه داشته بودند, براي شرکت «جی دي کپيتال» ارسال کردند.

لخت شدن دختران

دختران لخت چینی برای گرفتن وام

گفته مي شود در ازاي اين اقدام, متقاضيان مي توانند 2 تا 5 برابر افراد ديگر وام دريافت کنند.وام دهندگان به دانشجويان گفتند درصورتی که وام را در موعد مقرر بازپرداخت نکنند, تصاوير برهنه انها در اينترنت منتشر خواهد شد.

به گزارش تالاب روزنامه «بيجينگ يوث ديلي» در گزارشي اعلام کرد يکي از دانشجويان دراين خصوص گفت” قرار هست به زودي يک تجارت کوچک راه اندازي کنم. به همين دليل در ماهِ فوريه «حدود چهار ماه پيش» با ارسال عکس هاي برهنه خود به اين وبسايت در ازاي دريافت « 120000 يوآن 12873 پوند » موافقت کردم. اما در مدت چهار ماه, بدهي های‌ من بيش از دو برابر شده هست.

 

عکس های لخت دختران برای وام گرفتن

لخت شدن دختران

این دانشجویان از تس انتشار عکس های لخت خود در اینترنت مجبور شدند از خانواده خود پول قرض بگیرند. کاربران زیادی به این طرح زشت و غیراخلاقی اعتراض کردند و اقدام زشت این شرکت را محکوم کردند. شرکت فوق در سال 2007 تاسیس شده است و به تامین وام اینترنتی برای افراد متقاضی مشغول به کار می باشد.

مطالب مشابه را ببینید!