لو رفتن عکس اچ‌تی‌سی وان M8 ویندوزفونی

تصویر تازه منتشر شده در وب‌سایت Verizon حرف و حدیث‌ها در مورد اسمارت فون ویندوزفونی اچ‌تی‌سی را تأیید می‌کند. تصویر لورفته M8 را این بار به جای اندروید با ویندوزفون 8.1 مایکروسافت نشان می‌دهد.

اگر تا دیروز رسانه‌ها در مورد مراسم شرکت اچ‌تی‌سی در 19 آگوست گمانه‌زنی می‌کردند، تصویر جدیدی که اخیرا منتشر شده، همه این حرف و حدیث‌ها را تمام می‌کند.تصویری که امروز بر روی سرور اپراتور مشهور آمریکایی Verizon یافت شده اچ‌تی‌سی وان M8 ویندوزفونی را به شما نشان می‌دهد. این دستگاه که ظاهرا One (M8) for Windows نام‌گذاری شده، در 21 آگوست به شکل اختصاصی از طریق اپراتور Verizon آمریکا فروش خود را آغاز خواهد کرد.

لو رفتن عکس اچ‌تی‌سی وان M8 ویندوزفونی

این اسمارت فون به احتمال بسیار همان ویژگی‌های M8 کنونی را خواهد داشت، با این تفاوت که این بار مهمان ویندوزفون 8.1 مایکروسافت شده است.

چندین رسانه آمریکایی تلاش کرده‌اند که نظر اچ‌تی‌سی را در در این ارتباط جویا شوند، اما این شرکت در مورد اعتبار این تصویر صحبتی به میان نیاورده است. مطمئنا مراسم 19 آگوست جزئیات بیشتری را از این پروژه مشترک ارائه خواهد کرد.

آخرین محصول ویندوزفونی که اچ‌تی‌سی از طریق Verizon به فروش رساند، به سال 2012 و محصول 8X باز می‌گردد. این اسمارت فون کماکان با قیمت 49.99 دلار طی دو سال قرارداد به فروش می‌رسد.

مطالب مشابه را ببینید!