اخبار حوادث

ماجرای تجاوز سرباز شرور به مادر و دختر و قتل آنها! عکس

سربازی که به یک مادر و دختر تجاوز کرد و سپس آنها را کشت

سرباز شرور که نتوانست جلوی وسوسه های شیطانی خودش را بگیرد همزمان به مادر و دختر تجاوز کرد و پس از تجاوز آنها را به قتل رساند.

 

ماجرای تجاوز سرباز شرور

جسد مادر و دختری که پس از تجاوز وحشیانه به قتل رسیده بودند، در حاشیه شهر پیدا شد.

 

جسد دختر و مادر جوانی که همسایه‌ها از ناپدیدی‌شان اطلاع داده بودند در یک گاراژ در حومه شهر پیدا شد.پس از گذشت چند روز بی‌خبری از شرلی و دخترش جینیا، همسایه‌ها مفقودی آنها را به پلیس اطلاع دادند و در نهایت پس از یک هفته جسد آنها در حالی پیدا شد که پس از تجاوز وحشیانه با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند.

 

گمانه زنی‌ها پلیس را به سمت جری که 21 سال دارد و سرباز ارتش آمریکا است، کشاند.پس از تحقیقات مشخص شد، جری ده روز است که به محل خدمت خود نرفته و پدر و مادرش نیز از او اطلاعی نداشتند.

همچنین : تجاوز وحشیانه یک پزشک به مادران در حین زایمان +عکس

پس از چند روز جستجوی پلیس جری که در خانه دوستش پنهان شده بود، دستگیر شد.متهم در اعترافات خود گفت: پدرم کارگر کارخانه‌ای بود که صاحبش پدر جنیا است. او در حادثه‌ای در کارخانه دستش قطع می‌شود و پدر جینیا حق او را پرداخت نمی‌کند. من مرتکب هیچ جنایتی نشدم، فقط انتقام پدرم را از آنها گرفتم.

 

قبل از تشکیل جلسه دادگاه و اعلام حکم جری، پزشکی قانونی او را بیمار تشخیص داد و توصیه کرد متهم تحت نظر پزشک باشد، در غیر این صورت امکان جنایت‌های دیگر هم‌چنان وجود دارد.دادگاه جری را به عنوان فرد بالغ تشخیص داد و به علت محرز بودن بیماری روانی او، جری به 35 سال حبس محکوم شد.

 

تجاوز وحشیانه به یک مادر و دختر توسط یک سرباز

نوشته های مشابه