ماجرای عمل جراحی این خانم و وحشتناک شدنش! +تصاویر

عمل جراحی زیبایی, عکس جراحی پلاستیک, چهره زن پس از عمل زیبایی
وی که زمانی می خواست خود را زیباتر از آنچه که هست نشان دهد با ندانم کاری، امروز خود را به حال و روزی انداخته است که حتی وقتی خودش در آینه به چهره اش نگاه می کند، وحشت می کند و بسیاری از دوستان و نزدیکان او چهره جدید او را نمی شناسند.
” هانگ میوکو” مدل سابق کره ای که در اثر تزریق روغن خوراکی به جای سیلیکون به زیر پوست خود صورتش به شدت آسیب دیده بود پس از 10 بارعمل جراحی چهره اش آن قدر تغییر پیدا کرد که حتی والدینش قادر به شناسایی او نبودند. پزشکان در 10 عمل جراحی گذشته توانستند در مجموع 60 گرم سیلیکون و روغن را از صورت و 200 گرم را از گردن او خارج سازند.

پس از جراحت خانم میوکو مسیر زندگی این مدل سابق کره ای به کلی تغییر کرد و او هم اکنون در یک کارخانه بازیافت مشغول کار است. وی می خواست زیباتر شود و چین و چروک پوست صورتش برود و پوست نرم تری داشته باشد، از این رو با خرید سیلیکون غیر مجاز از بازار سیاه و تزریق آن به پوست خود و سپس تزریق روغن خوراکی به جای سیلیکون، صورتش را به وضعی انداخت که در نهایت پزشکان عمل جراحی پلاستیک او را جواب کردند.

به گزارش روزنامه ” دیلی میل” بریتانیا،این زن کره ای می گوید هدفش از جراحی پلاستیک بازیابی زیبایی سابقش بوده است اما ظاهرا عمل جراحی آن گونه ای که وی می خواسته سبب بهبود او نشده و چهره او را به کلی تغییر داده و  صورت او را به غایت بزرگ و متورم شده است .

پس از پخش مستند این زن در تلویزیون کره مردم این کشور دهها هزار دلار به منظور انجام عمل جراحی پلاستیک و بازیابی بخشی از زیبایی از دست رفته این زن به او کمک کرده اند.

این زن کره ای در سن 28 سالگی و برای نخستین عمل جراحی خود با کمک های جمع شده از مردم به ژاپن رفت و تا کنون 10 بار مورد عمل جراحی قرار گرفته است .وی که زمانی می خواست خود را زیباتر از آنچه که هست نشان دهد با ندانم کاری، امروز خود را به حال و روزی انداخته است که حتی وقتی خودش در آینه به چهره اش نگاه می کند ، وحشت می کند و بسیاری از دوستان و نزدیکان او چهره جدید او را نمی شناسند.

ماجرای غمناک زوال زیبایی یک زن +عکس
مقایسه دو چهره هانگ میوکو قبل(عکس سمت راست) و بعد از عمل جراحی پلاستیک

ماجرای غمناک زوال زیبایی یک زن +عکس
شکل فعلی این زن کره ای پس از 10 باز جراحی پلاستیک

ماجرای غمناک زوال زیبایی یک زن +عکس
هانگ قبل از اتمام مراحل جراحی پلاستیک

ماجرای غمناک زوال زیبایی یک زن +عکس
هانگ میوکو در سن 28 سالگی و پیش از حادثهچ

ماجرای غمناک زوال زیبایی یک زن +عکسماجرای غمناک زوال زیبایی یک زن +عکس
میوکو قبل از تزریق های اولیه (عکس سمت بالا) و بعد از تزریق های اولیه زیر پوستش

 

مطالب مشابه را ببینید!