ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی بهاره افشاری و واکنش بهاره افشاری

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی بهاره افشاری و واکنش بهاره افشاری

بهاره افشاری که این روزها خبر تهدید به مرگ و اسیدپاشی به وی در سطح اینترنت منتشر شده است در مورد عکس های لو رفته خصوصی اش واکنش نشان داد.

 

واکنش بهاره افشاری به شایعات در اینستاگرام

 

این روزها بهاره افشاری به دلیل اخبار و شایعات در مورد تهدید به مرگ شدن و اسیدپاشی سرتیتر خبرها شده است که با انتشار پستی جدید هب این شایعات خاتمه داد. این روزها اخباری مبنی بر تهدید به اسیدپاشی شدن این بازیگر جوان از سوی فردی ناشناس مطرح شده بود که با شکایت این زن بازیگر و همکاری پلیس فتا این فرد دستگیر شد.

این زن بازیگر در تشریح ماجرا گفت مدت ها بود که در یکی از شبکه های اجتماعی فعالیت داشتم تا اینکه چندی پیش فردی که صفحه مرا دنبال می کرد و مدعی بود که از علاقه مندان من است، برایم پیام فرستاد و پیشنهاد ازدواج داد.ابتدا پیام او را جدی نگرفتم اما از همان زمان مزاحمت هایش شروع شد و مدام پیام می فرستاد و درخواستش را تکرار می کرد.سرانجام به او جواب منفی دادم اما پس از این ماجرا تهدیدهای او شروع شد.

او در شبکه های اجتماعی به من توهین می کرد و مرا حتی تهدید به مرگ یا تهدید به اسید پاشی میکرد.

بهاره افشاری با انتشار پستی در اینستاگرام به انتشار اخبار، درباره فردی که او را در اینستاگرام تهدید کرده بود، پاسخ داد.بازیگر «او یک فرشته بود» در این باره در اینستاگرام نوشت :«تجویز من برای برخی دوستان به ظاهر مطبوعاتی و ژورنالیست روزی یک عدد قرص های ضد توهم و آرامبخش برای تسکین اعصاب و تسلط برای بازتاب وقایع است.

یکی از هزاران مزاحم اینستاگرامی بنده پا از گلیمش دراز کرده بود با خریداری شماره موبایل من و خانواده نزدیکم شروع به اخاذی و تهدید به اسیدپاشی و …کرد و بعد از ماه ها بی توجهی ما ،نهایتا از زمان شروع به شکایتم تا دستگیری آقای مزاحم کمتر از ٤٨ ساعت طول کشید.

پست اینستاگرامی بهاره افشاری به شایعات درباره وی

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی بهاره افشاری و واکنش بهاره افشاری

واکنش بهاره افشاری به شایعات اخیر و عکس های لو رفته

هرگز نه ایشون نه هیچ انسان مزاحم دیگه ایی رو نخواهم دید و شنید چه برسد که به پیشنهادش فکر کنم و جواب دهم …برای شناخت من همان قدر بدانید که اینقدر این ٤ ماه اخیر درگیر بوده و هستم وقت شنیدن و دیدن انسانهای واقعی و عزیزم رو هم از دست داده ام.

من برای تشکر از پلیس فتا و به درخواست آنها برای عبرت دیگران جلوی دوربینشان حضور پیدا کردم. حالا شما بنویسید عکس های من لو رفته ، خواستگارم جواب رد شنیده،خانم ب الف فلان و فلان شاید کمی بیشتر جنجالی شوید…

اسم رسانه مورد نظر را نخواهم آورد تا کمکی به نمایش بیشترتان نکنم.»

واکنش بهاره افشاری به شایعه عکس های لو رفته خصوصی اش و اسیدپاشی

مطالب مشابه را ببینید!