مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / مادری بی رحم دخترش را با روسری کشت

مادری بی رحم دخترش را با روسری کشت

معاون اجتماعي پليس آگاهي نيروي انتظامي از دستگيري مادر و دختري خبر داد كه با استفاده از روسري دختر ديگرش را كشته بود.

سرهنگ چمني در گفت و گو با ايسنا، در تشريح خبر دستگيري عاملان قتل دختري 18 ساله در شهرستان اسفراين گفت: ماموران پليس آگاهي اسفراين در 22 خردادماه سال جاري از طريق دريافت گزارشي از مركز فوريت‌هاي پليسي 110 در جريان وقوع يك فقره فوت مشكوك در يكي از بيمارستان‌هاي اين شهر قر ار گرفتند.

وي افزود: با ثبت اين گزارش ماموران پليس آگاهي براي تعيين صحت و سقم گزارش دريافتي به بيمارستان موردنظر اعزام شدند كه ماموران در اين بيمارستان با جسد دختري 18 ساله به نام «زهره» روبرو شدند كه در قسمت گردن اين فرد آثار كبودي و جراحت مشهود بود.

معاون اجتماعي پليس آگاهي ناجا با بيان اينكه با تاييد گزارش دريافتي ماموران پليس آگاهي به سرپرستي سرهنگ صادق نامور رييس پليس آگاهي فرماندهي استان خراسان‌شمالي رسيدگي به اين پرونده را در دستور كار خود قرار دادند گفت: ماموران در بررسي اوليه دريافتند كه اين دختر 18 ساله داراي مشكلات اخلاقي بوده و مدت يكسالي است كه از منزل متواري شده است.

چمني با بيان اينكه ماموران در بررسي اوليه دريافتند كه اين دختر شب قبل از مرگش به منزل بازگشته و به طور مرموز و مشكوكي جان خود را از دست داده است گفت: با توجه به جراحت مشهود بر روي گردن متوفي، كاراگاهان والدين زهره را به پليس آگاهي دلالت و از آنها در مورد نحوه فوت دخترشان تحقيق كردند.

وي با بيان اينكه والدين اين دختر 18 ساله در اظهارات خود مدعي شدند كه زهره شب حادثه به علت بيماري قلبي فوت كرده است، گفت: كارآگاهان با انجام تحقيقات متوجه اظهارات ضد و نقيض والدين متوفي شدند كه نهايتا پدر و مادر زهره در بازجويي لب به اعتراف گشودند.

معاون اجتماعي پليس آگاهي ناجا افزود: مادر زهره در اعترافات خود ضمن تاييد مشكلات اخلاقي دخترش، عنوان كرد كه اين دختر آبروي خانوادگي ما را برده و شب گذشته براي گرفتن شناسنامه به منزل مراجعه كرد اما من به بهانه‌اي مانع از رفتن او شدم و از او خواستم امشب را در منزل بماند تا فردا صبح شناسنامه‌اش را به او بدهم. اما پس از آن كه زهره به خواب رفت با استفاده از روسري خودش و با همكاري دختر ديگرم وي را خفه كردم و به اقوام و همسايگان اعلام كرديم كه زهره به دليل بيماري قلبي جان خود را از دست داده است.

چمني با بيان اينكه در ادامه تحقيقات پليسي خواهر اين فرد نيز دستگير و به پليس آگاهي دلالت داده شد گفت: خواهر زهره نيز در اعترافات خود عنوان كرد كه با همدستي مادرش اقدام به قتل خواهرش كرده است.

معاون اجتماعي پليس آگاهي ناجا در پايان افزود: در حال حاضر متهمان پس از تشكيل پرونده در اختيار مقام‌قضايي قرار دارند.

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

2 دیدگاه ها

  1. اگه اون منزل منزل بووود دختره دچار مشکلات اخلاقی نمیشد که از منزل فرار کنه مامانه هم با خواهره خودشونو امام پیغمبر فرض کردن دختررو شیطون زدن کشتنش.

  2. با ناشناس موافقم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *