اخبار حوادثاختصاصی تاپ ناز

مادری که دخترش را به مهمانان هتل دبی اجاره می داد!

مادری که دخترش را به مهمانان هتل دبی اجاره می داد!

مادر بی رحم دخترش را مجبور می کرد که تن فروشی کند و با مهمانان هتل دبی رابطه جنسی داشته باشد. دخترش تنها 16 سال دارد!

تن فروشی اجباری دختر توسط مادر در هتل دبی

مادر پاکستانی که 42 سال سن دارد با اغفال دخترش او را به دبی کشاند و وعده یک کار آبرومندانه در سالن آرایشی به او داده بود. اما به محض ورود در مقابل پدر خانواده اعلام می کند دخترش باید به تن فروشی مشغول شود. این مادر جنایتکار دختر خود را در ازای دریافت پول در اختیار مردان مختلف قرار می داده است. قربانی نخست از انجام درخواست مادرش سرباز زده، اما تحت فشار توهین ها و داد و فریاد مادرش مجبور به برقراری رابطه با مردان متعدد شده است. این مادر دخترش را از طریق یک خانم در هتلی که از قبل رزرو می شده به مدت 2 ساعت در اختیار مردان قرار می داده است.

 

مادر قربانی و یک تاجر 50 ساله پاکستانی هر دو با اتهام قاچاق انسان در دادگاه مواجه هستند. دختر نوجوان در مسیر هتلی در شارجه برای دیدار با یکی از مشتریان اش توسط پلیس بازداشت شده است. پلیس، زنی که وی را تا هتل مشایعت می کرده را به دلیل تحت تعقیب بودن بازداشت می کند. به گزارش پزشکی قانونی، هیچ علائمی ناشی از آسیب جسمانی در بدن این دختر مشاهده نشده است.

 

مادر این نوجوان در طول تحقیقات اذعان داشته به عنوان خدمتکار مشغول به کار بوده، اما برای حل و فصل یک بدهی مالی به پول بیشتری نیاز داشته که مجبور شده از دخترش در یک خانه فساد استفاده کند. سپس اعتراف کرده طلبکارش به همراه همسرش در مقابل مبلغ بدهی دخترش را برای برقراری رابطه در اختیار مردان می گذاشته است. بعلاوه طبق گزارش پزشکی این دختر 2 ماهه باردار و در یک بنیاد حمایت از زنان و دختران تحت مراقبت قرار دارد. جلسه بعدی دادگاه به یکم سپتامبر موکول شده است.

تن فروشی اجباری و کسب در آود دختر در هتل های دبی

همچنین : خودفروشی دختر برای درمان مادر! +عکس

نوشته های مشابه