مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / مادر بیرحمی که چشمان بچه اش را از حدقه در آورد!

مادر بیرحمی که چشمان بچه اش را از حدقه در آورد!

مادری که چشمان پسر بچه ۵ ساله خود را در یک مراسم مذهبی از حدقه در آورده بود روز جمعه توسط پلیس مکسیکو سیتی دستگیر شد.روز جمعه مادری که چشمان پسر بچه ۵ ساله خود را در حین انجام آیین پرستش در میان جمع از حدقه بیرون آورده بود به همراه ۷ نفر از حاضرین در این مراسم توسط پلیس مکسیکو سیتی دستگیر شد.این مراسم یک نوع آیین تشریفاتی مذهبی فراگیر در مکزیک است و در سرتاسر مکسیکو سیتی مردم با باور های مذهبی خود این مراسم را برگزار می کنند.

بنا به گفته یکی از همسایگان که شاهد این ماجرا بوده این اتفاق در میان دیدگان حاضرین و در حین انجام مراسم مذهبی در محله ای در ناحیه شرقی مکسیکو سیتی اتفاق افتاده و مادر این کودک تنها به دلیل اینکه او حاضر نمی شد چشمانش را هنگام مراسم بسته نگه دارد چشمان فرزندش را با دست از حدقه بیرون کشید!

صبح روز پنجشنبه افسران پلیس مکزیک بدن نیمه جان پسر بچه را در حالی که چشمانش بیرون افتاده بود و حال وخیمی داشت در خانه پیدا کردند و او را سریعا به بیمارستان منتقل کردند. پزشکان اعلام کردند این کودک تا پایان عمر نابینا خواهد بود و امکان پیوند عضو وجود ندارد.بنا به گفته دادستان ناحیه شرقی مکسیکو سیتی والدین این کودک به همراه ۷ نفر از حاضرین در این مراسم در بازداشت به سر می برند.

آفتاب

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

5 دیدگاه ها

 1. وااااااااااااااااااااااااااااااای
  اصلا شبیه آدم نیس
  حیف اسم مقدس مادر نیس بزارن رو این
  اصلا گناهه بش بگی آدم
  خدایا پناهمون بده

 2. خاک بر سرش چقدر نفهم بوده.

 3. خاک بر اون سرت کنم

 4. آخه اینم مادره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خاک بر سرش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. دییییییییییییییییییییییییییییییییییییییوووووووووووووووووووونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *