بیوگرافی مارگو رابی + زندگی شخصی و هنری + رازهای زیبایی و جذابیت این بازیگر

مارگو رابی

بیوگرافی مارگو رابی

مارگو الیز رابی Margot Elise Robbie بازیگرو تهیه کننده سینما و تلویزیون متولد 2 ژوئیه 1990 در استرالیا است. او در کوئینزلند استرالیا به دنی اآمد و در زمان کودکی به گلد کوست نقل مکان کردند. او بیشتر دوران کودکی را ار کنار مزرعه پدربزرگش می گذراند. 

مارگو رابی

خانواده

پدر و مادرش از هم جدا شدند و او نزد مادرش بزرگ شد وسه شیفت در مزرعه کار می کرد. دوران نوجوانی به بازیگری علاقه مند شد.

مارگو رابی

علاقه به بازیگری

به دلیل علاقه ای که ه بازیگری داشت به شهر ملبورن نقل مکان کردند و خیلی زود توانست به هدفش که بازیگری بود برسد. او در 315 قسمت از سریال Les voisins ایفای نقش کرد و تبدیل به یکی از بازیگرا محبوب این سریال شد.

مارگو رابی

شروع فعالیت حرفه ای بازیگری

حضور موفق او در این سریال مقدمه ای شد تا به هالیوود برود و در سریال تلویزیونی Pan Am ایفای نقش کند و بعد از آن در فیلم درباره زمان در کنار ریچل مک ادامز و دامنل گلیسون ایفای نقش کرد. همین حضور کوتاهش باعث شد که  در سال 2012 با کارگردان معروف مارتین اسکورسیزی در فیلم گرگ وال استریت همکاری داشه باشد.

او در سال 2015 در فیلم فوکوس با ویل اسمیت همبازی شد. او در فیلم بعد اش در نقش هارلی کوئین در فیلم جوخه انتحار ایفای نقش کرد.

حضور موفق این بازیگر در فیلم من تونیا درر نقش تونیا هاردینگ باعث شد که جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول را به دست آورد.

او در سال 2019 در فیلم روزی روزگاری در هالیوود قرار است در نقش شارون تیت به کارگردانی کوئنتین تارانتینو ایفای نقش کرد و با لئوناردو دی کاپریو و برد پیت همبازی شد.

مارگو رابی

فیلم های مهم

از مهمترین فیلم های او می توانبه تمرکز، درباره زمان، گرگ وال استریت، افسانه تارزان، جوخه انتحار و من تونیا هستن اشاره کرد.

مارگو رابی

فیلم ها

در این فهرست فیلم های مارگو رابی و سال سخت آنها را می بینید.

نام فیلمسالنقش
دربارهٔ زمان۲۰۱۳شارلوت
گرگ وال استریت۲۰۱۳نائومی
تمرکز۲۰۱۵جس برت
ز مثل زکریا۲۰۱۵ان باردن
سوئیت فرانسوی۲۰۱۵سیلین
رکود بزرگ۲۰۱۵خودش
ویسکی تانگو فاکسترات۲۰۱۶تانیا
افسانه تارزان۲۰۱۶جِین
جوخه انتحار۲۰۱۶هارلی کویین
خداحافظ کریستوفر رابین۲۰۱۷دافنه د شلینکورت
من تونیا هستم۲۰۱۷تونیا هاردینگ
پیتر خرگوشه۲۰۱۸صداپیشه فلاپسی
ترمینال۲۰۱۸آنی
ماری ملکه اسکاتلند۲۰۱۸ملکه الیزابت یکم
روزی روزگاری در هالیوود۲۰۱۹شارون تیت
پرندگان شکاری (و رهایی فانتزی یک هارلی کویین)۲۰۲۰هارلی کویین

مارگو رابی

30 نکته مهم در مورد مارگو رابی

۱. او در مزرعه‌ای در کوئینزلند، استرالیا به دنیا آمد و در کالج سامرست در رشته درام تحصیل نمود.

۲. او در اواخر سال‌های ۲۰۰۰ و پیش از بازی در سریال “همسایگان” (Neighbors) که باعث شد در دو جایزه لاگی نامزد شود، در فیلم‌های مستقل استرالیا فعالیت خود را آغاز نمود.

۳. او پس از نقل مکان به ایالات متحده در سریال درام کوتاه Pan Am حضور یافت.

۴. او در سال ۲۰۱۳ در کمدی رمانتیک “درباره زمان” (About Time) نقش مکملی را برعهده داشت که باعث شد در آخر همان سال در کمدی سیاه زندگی نامه‌ای “گرگ وال استریت” (The Wolf of Wall Street) مارتین اسکورزی حضور پیدا کند.

۵. رابی در سال ۲۰۱۴ یک کمپانی تولید به نام LuckyChap Entertainment راه اندازی کرد.

۶. شهرت او با بازی در نقش اصلی در فیلم‌های دیگر ادامه یافت: درام رمانتیک “تمرکز” (Focus)، فیلم اکشن ماجراجویانه “افسانه تارزان” (The Legend of Tarzan) و فیلم ابرقهرمانی “جوخهٔ خودکشی” (Suicide Squad).

۷. نقش آفرینی رابی در سال ۲۰۱۷ در نقش تونیا هرادینگ اسکیت باز در فیلم “من تونیا هستم” (I, Tonya) که تهیه کنندگی آن را هم برعهده داشت، با تحسین مواجه شد.

۸. او در سال ۲۰۱۲ در فهرست ستاره‌های رو به رشد مجله Inside Film قرار گرفت. در این فهرست ۲۵ بازیگر جوان آمریکایی رو به رشد قرار داشتند، از جمله جای کورتنی، الکس راسل، آدلاید کلمنس و دیوید لادلو.

مارگو رابی

او برای 5 دقیقه نفش خود را نگه می دارد!

۹. رابی یکی از طرفداران تیم هاکی رنجرز نیویورک است. اولین شهری که او پس از نقل مکان به آمریکا در آن زندگی کرد نیویورک است.

۱۰. در ابتدا قرار بود او در فیلم “شیرجه” (A Bigger Splash) در نقش پنه لوپه لنیر بازی کند اما به دلیل بازی در فیلم “افسانه تارزان” از آن انصراف داد. داکوتا جانسون جایگزین او شد.

۱۱. او در حین بازی در فیلم “جوخه خودکشی” یاد گرفت نفس خود را پنج دقیقه نگه دارد.

۱۲. او پیش از بازی در صحنه رابطه جنسی با لئوناردو دی کاپریو در فیلم “گرگ وال استریت” سه شات تکیلا نوشید.

۱۳. در اولین روز فیلم برداری فیلم “جوخه خودکشی” کارگردان این فیلم، دیوید آیر، گوشه‌ای از ابروی راست او را تراشید.

۱۴. رابی نقش سام تامسون در فیلم برنده اسکار، “مرد پرنده” (Birdman) یا (فضیلت غیرمنتظرهٔ جهل) را رد کرد. این نقش به اما استون واگذار شد و باعث شد نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل اسکار شود.

۱۵. او در زمان بازی در فیلم “جوخه خودکشی” خالکوبی کردن را تجربه کرد. او علاوه بر خالکوبی کردن کلمه “SKWAD” برای همبازی‌هایش، ۲۰ خالکوبی دیگر نیز انجام داد که یکی هم برای خودش بود. او طی فیلم برداری این فیلم مرکز خالکوبی Harley’s Tattoo Parlor را باز کرد و برای همبازی‌هایش، عوامل فیلم و دیوید آیر کارگردان، خالکوبی کرد.

۱۶. او اغلب از بازیگر رمانتیک مقابل اش یک دهه کوچک‌تر است. الکساندر اسکارسگارد در فیلم “افسانه تارزان” ۱۳ سال از او بزرگ‌تر بود. لئوناردو دی کاپریو ذر فیلم “گرگ وال استریت” ۱۵ سال از او بزرگ‌تر بود و ویل اسمیت هم که ۲۰ سال از او بزرگ‌تر است در فیلم “تمرکز” نقش مقابل او را ایفا کرد.

۱۷. او نیازی نداشت تا برای نقش هارلی کوئین فیلم “جوخه خودکشی” تست دهد زیرا این نقش به او پیشنهاد شده بود.

۱۸. او اغلب صحنه‌های فیلم “جوخه خودکشی” را خودش بازی کرد. دیوید آیر، کارگردان فیلم در این باره گفت که بدلکار او بیشتر اوقات استراحت می‌کرد زیرا رابی خودش دوست داشت این صحنه‌ها را بازی کند.

۱۹. او برای نقش زن نامرئی فیلم “چهار شگفت انگیز” (Fantastic Four) تست داد اما کیت مارا به جای او جایگزین شد.

مارگو رابی

او همیشه موهایش را بلوند می کند!

۲۰. دیوید آیر در سان دیه گو کامیک کان اینترنشنال سال ۲۰۱۶ گفت از انتخاب رابی برای نقش هارلی کوئین خوشحال است زیرا هر بازیگری قبول نمی‌کند برای آماده سازی و اجرای این نقش اینچنین تلاش کند.

۲۱. رابی پس از پایان فیلم برداری “جوخه خودکشی” کت و کلاه بیسبال هارلی کوئین را برای خودش داشت.

۲۲. رابی از لاغر شدن برای نقش جین پورتر فیلم “افسانه تارزان” خودداری کرد زیرا ترجیح می‌داد سالم باشد تا استخوانی.

۲۳. او برای هالووین مانند شخصیت جیمز فرانکو فیلم “تعطیلات بهاری” (Spring Breakers) لباس پوشید که از ذرت ساخته شده بود.

۲۴. برادر کوچک‌ترش کامرون رابی پس از موفقیت خواهر بزرگ‌ترش تصمیم گرفت به عرصه بازیگری وارد شود. برادر بزرگ‌ترش لکلان رابی هم به عنوان بدلکار سینما فعالیت می‌کند.

۲۵. او در زمان زندگی در لندن با همبازی‌اش سارا دلوینج در فیلم “جوخه خودکشی” به یک مهمانی رفت و با به اشتباه با پرنس هری ولز در اتاقک عکاسی عکس گرفت. رابی او را با اد شیران، خواننده بریتانیایی، اشتباه گرفت.

۲۶. شخصیت رابی در فیلم “همسایه‌ها”، دونا فریدمن، یکی از اولین شخصیت‌های دو جنس گرا در تلویزیون استرالیا بود. او حتی در فیلم همبازی مؤنث اش هانی لی را بوسید. نمایش این شخصیت به علت نشان دادن روابط همجنس گرایانه توسط انجمن خانواده استرالیایی مورد انتقاد قرار گرفت.

مارگو رابی

او مدتی به عنوان دستفروش در مترو کار می کرد!

۲۷. موهای رابی در اصل بلوطی است اما از آنجاییکه صنعت سینما او را با موهای بلوند بیشتر می‌پسندد ترجیح می‌دهد موهایش را بلوند کند.

۲۸. رابی با وجود افزایش درآمد بازیگری‌اش ترجیح می‌دهد با هم خانه زندگی کرده و پولش را زیاد خرج نکند. او گفته سبک زندگی‌اش باعث شده یاد بگیرد که نمی‌تواند هر آن چه را که می‌خواهد داشته باشد و این برایش عادت شده است.

۲۹. او در زمان تحصیل در کالج سامرست در کوئیزلند همزمان چهار شغل داشت: فروشندگی، منشی گری، فروش تخته موج سواری و آماده کردن ساندویچ در مترو. او پس از فارغ التحصیلی در سن ۱۷ سالگی به ملبورن رفت تا به صورت تمام وقت به بازیگری بپردازد.

۳۰. او در زمان ترک سریال “همسایه‌ها” دوست داشت شخصیت اش به شکل دراماتیکی کشته شود. اما تولیدکنندگان تصمیم گرفتند او را به کالج بفرستند تا در صورتی که نقل مکان اش به ایالات متحده موفق نبود بتواند به سریال بازگردد.

مارگو رابی

 

نکاتی در مورد زیبایی مارگو رابی

آنچه درباره رازهای زیبایی مارگو رابی باید بدانید

 • شست و شوی صورت به صورت مستمر و مکرر توسط مارگو رابی یکی از اصول ساده در فرآیند های مراقبت از پوست وی است.
 • پاک کننده DR LANCER از جمله پاک کننده های آرایش است که مارگو رابی استفاده می کند.
 • کرم مرطوب کننده و کرم دور چشم برند لا پرری استفاده میکند.
 • او طرفدار سرم های صورت نیست. چرا که پوست حساس دارد.
 • او به جای سرم های صورت٬ از اسپری آبرسان صورت استفاده می کند.
 • ۲ برند محبوب آب رسان صورت مارگو رابی : فیشیال میست و کودالی است.
 • او در زمان مسافرت هم به زیبایی پوست اهمیت زیادی می دهد و همان طور که گفته شد٬ در زمان سوار شدن به هواپیما٬ میکاپ خود را پاک می کند.
 • پد های آرایش محبوب مارگو رابی را باید پیتر توماس دانست.
 • ویتامینه لب برتز بیز استفاده می کند.
 • مارگو رابی راز مهم زیبایی پوست خود را نوشیدن آب کافی در طول روز می داند.
 • او عاشق ماسک صورت برند SKIN111 است. چون حالت ژله ای دارد و کاربرد آسانی دارد.
 • او طرفدار برند های لباس هم چون: ERDEM, APIECE APART و هم چنین Ji Oh است.

مارگو رابی

 • مارگو رابی طرفدار ESSENTIAL OIL است و آن را با اسطوخدوس استفاده می کند.
 • از سال ۲۰۱۶ میلادی عاشق عطر دیپ ایفوریا از برند CALVIN CLEIN شده که در دسته عطر های ملایم قرار می گیرد.
 • مارگو رابی را باید طرفدار کرم پودر ELLIS FAAS دانست که سبک بوده و برای طراوات پوست کاربرد خوبی دارد.
 • او در مهمانی های شبانه٬ از کرم پودر SUQU استفاده می کند. چرا که معقتد است که قدرت جذب بالایی داشته و به راحتی روی صورت می نشیند و حالت کیکی پیدا نمی کند.
 • او برای جلوگیری از جوش پوستی از کانسلیر سکرت کمافلاژ استفاده می کند که محصولی از برند مخرا مرسیر است.
 • او عاشق رژ های استیکری است که کاربرد آسان داشته و راحت هم روی گونه پخش می شود.
 • او از بچه گی سایه های نارنجی را در فرآیند آرایشی خود دوست داشت و امروزه به رنگ مرجانی زنده علاقمند شده است.
 • شامپو محبوب مارگو رابی ٬ شامپو خشک برند کلوران است.
 • او عاشق نت های رز در عطرهای خوشبو بوده و در فصل های سرد سال٬ عطر هایی که نت رز در رایحه اصلی آن قرار می گیر را می پسندد.

مارگو معتقد است که استرالیایی ها٬ زیبایی طبیعی پوست را به فرآیند های آرایشی سنگین ترجیح می دهند. چون در این کشور شدت تابش آفتاب زیاد است٬ از ضد آفتاب هایی که پوست را در برابر UVA و UVB محافظت می کند زیاد استفاده می شود. همه محصولات مورد علاقه رابی دارای SPF‌ نمره ۱۵ به بالا است.

مطالب مشابه را ببینید!