مجله تاپ‌ناز‌

روش ماساژ دادن سینه برای سفت کردن آن

ماساژ دادن سینه برای سفت شدن آن یکی از روش های طبیعی و مناسب برای سفت کردن بافت سینه است که باعث استحکام بافت و ماهیچهای سینه زنان می شود. سینه باعث جذابیت و زیبایی بدن خانم ها می شود و برعکس آن، آویزان بودن سینه می تواند ظاهر را زشت کند و اعتماد به نفس زنان را کاهش دهد.

آیا شما هم از فرم سینه خود راضی نیستید؟ می توان مرکز زیبایی بدن خانم ها، سینه ها می باشند و بر اعتماد به نفس آنها تاثیر قابل توجهنی دارد. در این مطلب روش ماساژ دادن سینه برای سفت کردن آن را بررسی می کنیم.

اگر از فرم سینه خود راضی نیستید به شما توصیه می کنیم که جراحی سینه را به عنوان آسان ترین و سریع ترین روش فرم دادن به سینه انتخاب نکنید زیرا عوارض زیادی برای سلامت شما دارد. این را هم باید بدانید که اندازه سینه در زنان در دوره های سنی مختلف تغییر پیدا می کند، ولی بعضی از مواقع شل شدن و آویزان شدن سینه ها، می تواند دلایل مختلفی مانند بارداری داشته باشد.

تکنیک های ماساژ سینه برای سفت کردن آن

قبل از اینکه تکنیک های ماساژ سینه را برای سفت شدن به شما آموزش بدهیم، در ابتدا چند معیار ابتدایی و هشدار را به شما می گوییم:

 • اگر حساسیت پوست شما بسیار بالاست، از ماساژ سینه‌های خود پرهیز کنید.
 • ماساژ مناسب سینه‌ها به زمان احتیاج دارد چرا که شاید چند ماه طول بکشد تا نتایج دلخواه را مشاهده کنید.
 • در هنگام ماساژ سینه‌ها مراقب نوک پستان‌ها باشید زیرا این ناحیه می‌تواند بسیار حساس باشد.
 • در هنگام بارداری از تمام تکنیک‌های ماساژ سینه پرهیز کنید.

حالا می تونید روش های ماساژ سینه را بخوانید و انجام دهید. این تکنیک ها باعث افزایش خون در سینه می شود و به همین دلیل باعث خوش فرم شدن سینه ها می شود.

روش اول:

برای ماساژ از کف دست های خود برای فسمت بیرون و  زیر سینه استفاده کنید. نیاز به حرکات دایره ای وار کوچک به طرف مرکز سینه ها است و در نهایت به طرف بین سینه ها برگردانید. در این نوع ماساژ نباید به قسمت بالای نوک پستان بروید.

 

روش دوم:

تکنیک بعدی ماساژ سینه برای سفت کردن آن به گره های لنفاوی این ناحیه از بدن کمک می کند. می دانیم که نتیجه وجود گره های لنفاوی سالم تر، افزایش سفتی، سلامت و بهبود اندازه سینه است.

ماساژ را با حرکت به بیرون شروع کنید. دست ها را از نوک سینه ها به قسمت بیرون حرکت دهید. کار را با نوک انگتشن در مرکز سینه شروع کنید و خیلی آرام حرکت دهید و دست را به طرف زیر بغل حرکت دهید و سیه را بمالید.

بخوانید: روش های بزرگ کردن سینه در منزل | استفاده از پیاز و تربچه برای داشتن سینه بزرگ

روش سوم:

در ابتدا دست هایتان را در قسمت زیر سینه بگذارید و به صورت چرخشی مالش دهید. ابتدا حرکات دایره وار دست ها از قسمت بیرون به سمت داخل باشد و سپس جهت حرکت را برعکس کنید. اگر می خواهید ماساژ را به بهترین روش انجام دهید باید دست های شما گرم باشد. از روغن بیشتری استفده کنید و قبل از شروع کار آنها را کمی به هم بمالید.

 

ماساژ سینه برای سفت شدن آن

 

 

استفاده از روغن و کرم برای مالیش سینه

می توانید در حین ماساژ از کرم و روغن مخصوص ماساژ استفاده کنید که باعث باز شدن منافذ پوست می شود و می تواند باعث ارامش بافت و ماهیچه های سینه شود. این روغن ها را در زیر معرفی کرده ایم.

 • روغن درخت نارگیل
 • روغن بذر کتان
 • روغن زیتون
 • روغن درخت چای

 

بخوانید: ۷ روش بزرگ کردن سینه (پستان)

آیا ماساژ باعث سفت شدن سینه می شود؟

چربی ماده اصلی تشکیل دهنده سینه است. لمس می تواند این بافت را تا حدی تحریک کند. وقتی که سینه ها را ماساژ می دهید، در واقع بافت های پشتیبان را تحریک می کنید. با انجام دادن این کار باعث القای گردش خون بیشتر به بافت های سینه و همچنین رسیدن مواد غذایی و اکسیژن به سلول های سینه می شود.

از این رو روش‌های ماساژ سینه‌ای که در این مقاله بررسی می‌کنیم، ضمن اینکه موجب سفت شدن سینه‌ها می‌شوند، اثرات مثبت دیگری نیز به همراه دارند که عبارتند از:

 • تحریک رشد بافت سینه
 • بازسازی بافت سینه
 • خوش فرمی سینه
 • و همچنین بزرگ شدن سینه‌ها

ماساژ دادن سینه برای سفت شدن آن خطر هم دارد؟

با ماساژ دادن سینه با هیچ خطری روبرو نمی شوید. اگر قبلا سرطان سینه داشته اید و یا هر گونه عمل جراحی دیگری روی سینه های خود انجام داده اید باید احتیاط کنید و هر گونه برآمدگی، جای زخم و یا ناحیه های که اخیرا مورد اشعه قرار گرفته اند به آرامی برخورد کنید.

ماساژ سینه برای سفت شدن آن

مطالب مشابه را ببینید!