مجله تاپ‌ناز‌

ماساژ پروستات

ماساژ پروستات
یکی از روش های رسیدن به اوج لذت جنسی ماساژ پروستات از راه مقعد می باشد. نحوه انجام دادن ماساژ پروستات ترفند های خاصی دارد که قبل از انجام دادن آن باید اطلاعات کامل داشته باشید.
ماساژ پروستات چطور انجام می شود؟ بعضی از پزشکان معتقد هستند که ماساژ پروستات باعث بهبود عملکرد غده پروستات می شود.
در ادامه با مزایا و معایب ماساژ پروستات بیشتر آشنا می شوید.

ماساژ پروستات در مردان

پروستات یکی از غدد مهم در بدن مردان است که دور تا دور مثانه را گرفته است و وظایف مختلفی هم بعهده دارد. یکی از وظایف غده پروستت تولید مواد موجود در مایع منی در مردان است. به مالیدن و تحریک این غده کاربردی در بدن، ماساژ پروستات می گویند.

ماساژ پروستات در مردان هم کاربرد پزشکی دارد و لذت جنسی هم به دنبال دارد. در این بخش مزایا و معایب آن را می خوانید.

 

ماساژ پروستات

آموزش ماساژ پروستات در مردان

نحوه درست ماساژ پروستات خیلی مهم است و بی احتیازی در انجام ماساز شاید به سلامت شما اسیب وارد کند. روش انجام ماساژ پروستت را در 5 مرحله به شما توضیح می دهیم. اگر هر کدام از این 5 مرحله را انجام ندهید ماساژ شما نتیجه خوبی را در پی نخواهد داشت.

تمیز کنید و از وسایل پاکیزه استفاده کنید.

نخستین کار برای ماساژ، پاکیزگی است. در صورتی که از واسیل خاصی برای این ماساژ استفاده می کنید. باید مطمئن شوید که این وسایل تمیز هستند و ضد عفونی شده اند. ورود وسایل کثیف به مقعد اصلا عواقب خوبی ندارد و می تواند آسیب ها جدی وارد کند. ناحیه مقعد هم باید تمیز باشد. برای انجام این کار می توانید از آب ولرم استفاده کنید تا داخل روده های شما تخلیه شود. می توانید از صابون برای شستن سطح بیرونی استفاده کنید.

باید حالت مناسب بگیرید

حالت منسب بدن در موقع ماساژ پروستات مهم است. حالت های درازکش به کمر با پاهای باز و بالش زیر باسن و دمر خوابیدن برای انجام دادن ماساژ مناسب هستند. البته این حالت ها متناسب با شرایط فیزیکی بدن شما مشخص می شوند. در کل باید سعی کنید یک پوزیشن راحت و آرام در نظر بگیرید. در موقع ماساژ هیچ کدام از اندام ای شما نباید تحت فشار باشند.

سطح را باید لیز کنید

برای ماساژ دادن، انگشت یا ماساژور باید از ناحیه مقعد وارد روده کنید و خیلی آرام غده پروستات را مالش دهید. این کار را بدون لیز کردن سطح پوست و با ابزارهای ماساژ نمی توانید انجام دهید و فقط یک تجربه دردآور خواهد بود. بهترین راه برای لیز کردن بخش مورد نیاز، استفاده از ژل لوبریکانت است. این ژل ها که در اصل برای معاینات واژینال استفاده می شود، در آب قابل حل هستند و آسیبی به بافت داخلی مقعد و روده وارد نمی کند. این ژل را می توانید از داروخانه تهیه کنید.

حالا شروع کنید

ورود ناگهانی یک شی خارجی به مقعد اصلا خوشابند نیست. برای شروع عملیات ماساژ باید بدن خود را آماده کنید. مراحل آماده سازی شامل تمیز کردن و استفاده از ژل لوبریکانت است. با انجام حرکات دورانی انگشت در ناحیه مقعد، بدن شما آماده پذیرش یک شی خارجی می شوند. این حراکت باید خیلی آرام انجام شوند و مرحله به مرحله پیش بروند. انگشت دست بهترین وسیله برای انجام این مرحله می باشد.

حالا ماساژ پروستات را شروع کنید

بعد از اینکه بدن آماده شروع ماساژ شد، وقت شروع کردن عملیات است. شما می توانید با استفاده از ابزارهای جنسی یا sex toys، انگشت یا ماساژورهای برقی و غیر برقی، غده پروستات را خیلی آرام ماساژ دهید. برای رسیدن به نقطه ای که غده پروستات قرار دارد، چند سانتی متر از ابزار ماساژ باید وارد مقعد شما شود. همسرتان هم می تواند در انجام این کار به شما کمک کند. نکته قابل توجه این است که نباید هیچ فشاری دخیل باشد و عقب و جلو کردن ابزار است که ماساژ را لذت بخش می کند.
ماساژ پروستات

مزایای ماساژ

  1. درمان مشکلات غده پروستات و بهوبد دادن به عملکرد این غده
  2. تمیز نمودن کانال پروستات
  3. درمان کردن اختلال نعوظ و سفتی آلت در مردان
  4. ارضای بدون نعوظ و سفتی آلت تناسلی
  5. از بین بردن لخته های مایع موجود در سیستم تولید مثل و درمان انزال دردناک

نکات مهم

پزشکان در مورد ماساژ پروستات هنوز نظر قطعی را اعلام نکرده اند و برخی بر این باور هستند که مزایای ماساژ پروستات تنها به صورت موردی است و ممکن است برای همگان این مزایا وجود نداشته باشد.

معایب ماساژ

جامعه پشکی حمایت زیادی در این مورد نمی کنند. با این حال، هنوز مشکل بسیار جدی برای ماساژ پروستات بیان نشده است. فراموش نکنید که بافت این قسمت خیلی حساس است؛ به همین دلیل استفاده از روش های غیر اصولی می تواند باعث آسیب دیدن دستگاه تناسلی شما شود. پس قبل از اقدام به این کار باید روش درست آن را بدانید. برای انجام ماساژ پروستات حتما باید بهداشت را رعایت کنید. در غیر این صورت ممکن است دچار عفونت و انواع دیگر بیماری شوید.

 

مطالب مشابه را ببینید!