اختصاصی تاپ ناز

ماه عسل پرخرج آنجلینا جولی و برد پیت در این جزیره! +عکس

ماه عسل پرخرج آنجلینا جولی و برد پیت در این جزیره

آنجلینا جولی و برد پیت در ماه عسل  ، یت و جولی که در هفته گذشته بعد از ۹ سال دوستی و نامزدی بالاخره در مراسمی مختصر در فرانسه با یکدیگر ازدواج کردند.

 

با وجود اینکه انجلینا جولی و برد پیت همواره از چهره های شاخص هالیوود محسوب میشوند ولی چند سال است که این زوج تلاش میکنند تا زندگی شخصی خود را شخصی نگه دارند.

به گزارش روزنامه نیویورکی ان ها به یک جزیره کوچک به نام گوزو رفتند که در جنوب مالت قرار دارد و با پرداخت مبلغی این جزیره را برای چند روزی خالی از سکنه کرده اند تا بتوانند از دوربین ها دور باشند.

ماه عسل پرخرج آنجلینا جولی و برد پیت در این جزیره

گفته میشود ان ها قصد دارند خانه ای را در ان جا بسازند و علی الحساب فعلا دو ماه در این جزیره کوچک مالتی بمانند که البته به خاطر هوای مدیترانه ایش از اب و هوای خوبی برخوردار است.

آنجلینا جولی و برد پیت قرار است به زودی در یک به نام “کنار دریا”  در کنار هم بازی کنند که این اولین فیلمشان کنار هم بعد از خانم و اقای اسمیت است.سکنه جزیره میگویند ان ها حتی به بعضی از سکنه مبلغ ۲۰۰ هزار دلار(حدود ۶۰۰ ملیون) داده اند تا چند ماهی از جزیره بروند.

گفته میشود اکثرا این جزیره را ترک کرده اند تا ان ها بتوانند هم ماه عسل را بگذرانند هم فیلم برداری فیلم جدیدشان را در این جزیره اغاز کنند.

ماه عسل پرخرج آنجلینا جولی و برد پیت در این جزیره

نوشته های مشابه