مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن ایرانی + عکس های همسرش و در مورد زندگی شخصی و هنری

بیوگرافی کامل مبینا نصیری مجری زیبا و خوش صدای ایرانی را در این قسمت تاپ ناز قرار داده ایم. در ادامه اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و هنری این مجری و عکس های او و همسرش را آماده کرده ایم.

بیوگرافی مبینا نصیری

مبینا نصیری مجری رادیو و تلویزیون متولد 5 اردیبهشت سال 1368 در تهران است. او لیسانس مترجمی زبان انگلیسی ارد. پدر او جانباز جنگ است. مبینا نصیری در سال 1390 توانست جایزه بهترین گوینده آنونس برنامه ها را از رادیو جوان دریافت کرد.

جنجال استفاده از کلمه جگر

مبینا صیری فقط به دلیل گفتن کلمه جگر در برنامه زنده تلویزیونی امروز هنوز تموم نشده، به مدت 2 سال ممنوع التصویر شد. او هم اکنون مجری برنامه تلویزیونی صبح بخیر ایران می باشد.

مبینا نصیری

مبینا نصیری در کنار بهنام بانی

ممنوع التصویر شدن مبینا نصیری

در سال 1392 مبینا نصیری در برنامه زنده امروز تموم نشده، خطاب به مجری مرد مقابلش در مورد یکی از پیامک های مردم در ابتدا سکوت کرد و وقتی با اصرار این مجری روبرو شد مجبور شد که آن را بخواند و گفت : نوشته‌اند جگر!”به مبینا نصیری گفته بودند جگر” که این دیالوگ حواشی فراوانی به دنبال داشت و در نهایت منجر به ممنوع ‌التصویری وی به مدت دو سال شد.

حوالی مهر در دومین روز از حضورم در برنامه امروز هنوز تموم نشده حاضر شدم. نویسنده مطلبی به من داد برای خواندن که اتفاقا پیامک بیننده‌های برنامه هم نبود و حاصل تراوشات ذهنی نویسنده برنامه بود. در پایان یک جمله، کلمه ای نوشته شده بود و قرار بود که من بدون گفتن عبارت دقیق با ان کلمه شوخی کنم و البته اشاره ای هم به شخصیت عروسکی کلاه قرمزی داشت. همکار بنده اما بدون اطلاع از سناریو و در حالیکه اصلاً حق دخالت در آیتم من را نداشتند چیزهایی گفتند و من برای اینکه به ایشان بگویم دست بردارد و بگذارد کار خود را انجام دهم ناچار شدم غیر مستقیم اشاره کنم بلکه ایشان از دخالت در کار من منصرف شوند.

کامران نجف زاده که این خبر را پوشش داده بود باعث ایجاد دردسر برای این مجری شد. مبینا نصیری در این مورد گفت :

کامران نجف زاده و اخبار بیست و سی اما علی‌رغم انتظاری که می‌رفت غیرحرفه ای عمل کردند و بدون اطمینان از واقعیت ماجرا به انچه روی انتن دیده بودند بسنده کردند و با سالها ابروی کاری من بازی کردند و موجبات توهین‌های سرشاری رو به من فراهم کردند. فردای آن روز مدیر شبکه نویسنده را اخراج کرد و من دو سال تمام خانه نشین شدم.

مبینا نصیری

انتخاب لباس برگزیده

در ششمین جشنواره مدل و لباس فجر، در سال 1395 برای نخستین بار پس از انقلاب به پوشش مجریان زن در تلویزیون پرداخته شد و در طی این مراسم از مبینا نصیری برای ترویج پوشش ایرانی برگرفته از هنر معماری ایرانی اسلامی در تلویزیون تقدیر شد.

مبینا نصیری

مبینا نصیری که اوایل امسال نیز برای استفاده از مانتویی با طرح کاشی کاری های ایرانی اسلامی توجه رسانه ها را به خود جلب کرده بود، می گوید:

در همه جای دنیا مد و لباس یک صنعت مهم و درآمدزا است که بخش مهمی ازهویت فرهنگی هر کشوری نیز است،.. من نیز سعی کردم با استفاده از طرح های زیبا و خوش رنگ و لعاب معماری ایرانی اسلامی بخشی از این زیبایی‌های تاریخی و فراموش شده را از طریق لباس و در قاب تلویزیون احیا کنم که خوشبختانه با اقبال وسیعی از سوی خانم‌ها مواجه شد(dot) خوشحالم که در یک جشنواره رسمی به وضعیت پوشش مجری‌های زن پرداخته شد و امیدوارم همگی با شناخت ظرفیت رسانه برای ایجاد مد و معرفی لباس‌هایی برگرفته از طرح‌های ایرانی تلاش کنیم.

مبینا نصیری

مبینا نصیری در کنار بهاره رهنما، مرجانه گلچین، پرستو صالحی و حدیث فولادوند

ازدواج و همسر مبینا نصیری

مبینا نصیری هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است ولی خبر داده است که عاشق شده است و امسال قصد دارد ازدواج کند.

مبینا نصیری

عکس مبینا نصیری

مبینا نصیری

عکس های جدید مبینا نصیری

مبینا نصیری

مبینا نصیری Mobina Nasiri

مبینا نصیری

بیوگرافی کامل مبینا نصیری

مبینا نصیری

عکس های مبینا نصیری و همسرش

مبینا نصیری

مبینا نصیری

مطالب مشابه را ببینید!