مجله تاپ‌ناز‌

متن تشکر از معلم پس از پایان سال تحصیلی | بیش از 20 متن تشکر از معلم

1976015576164178128743642311461503181130

ما در این بخش از تاپ ناز مجموعه ای زیبا و منحصر به فرد از متن تشکر از معلم پس از پایان سال تحصیلی را برایتان گردآوری کرده ایم. امیدواریم مورد پسندتان واقع شود.

معلم، رکن رکین تعلیم و تربیت، شمعی فروزان در تاریکی جهل و پرورنده نسلی فرهیخته و کارآمد است. از آنجایی که وظایف حساس و مهمی بر گردن این شخص والا مقام گذاشته می شود لذا نمی توان نقش و جایگاه مهم او در جامعه را نادیده گرفت. معلم به عنوان واسطه انتقال دانش و اطلاعات از نسل گذشته به نسل آینده، نقشی کلیدی در آموزش و پرورش انسان‌ها ایفا می‌کند. در حقیقت او صبر و شکیبایی، دانه‌های علم و معرفت را در نهاد دانش‌آموزان می‌کارد و با عشق و علاقه، آنها را در مسیر تعالی و پیشرفت هدایت می‌کند. تشکر از چنین شخص باارزشی پس از پایان سال تحصیلی کمتر کاری است که می توان در مقابل زحمات ارزنده ای که برای تعلیم و تربیت فرزندانمان انجام می دهد است.

زیباترین متن تشکر از معلم پس از پایان سال تحصیلی

61404a90 5d28 11ee a61e 1f9e1b06cb37

بدون شک تشکر کردن از معلمان حس خوشایندی را به آن ها القا می کند. اینکه در مقابل زحمات ارزنده ای که انجام داده اند کسانی هستند که قدردان آن ها باشند. تشکر کردن هیچ گونه پیچیدگی خاصی ندارد. فقط کافی است از یک متن زیبا با مضمون دلنشین و احساسی برای بیان احساسات خود و قدردانی از زحمات ایشان استفاده کنید.

معمولا دانش آموزان و والدین آن ها پس از پایان یافتن سال تحصیلی می خواهند به نوعی از معلمشان بابت یک سال زحمت و تلاش برای تعلیم و تربیت آن ها تشکر کنند. اگر شماهم به دنبال زیباترین متن تشکر از معلم پس از پایان سال تحصیلی هستید پیشنهاد می کنیم حتما ادامه این پست از تاپ ناز را از دست ندهید.

معلم عزیزم؛ چگونه می‌ توانم تمام لحظه‌ هایی که چون سرو در مقابلم ایستادی و با شور عشقت مرا سیراب کردی جبران کنم؟ جز این که بهترین درود ها و دعا های خیرم را بدرقه راهت کنم…بابت یک سال زحمت و تلاش برای تعلیم و تربیت من سپاسگزارم

ای فروغ صبح دانایی و ای انیس روز نادانی چگونه پاس دارم تو را؟ آن هم برای این همه تلاشی که برایم کرده‌ ای، برای خستگی‌ ها و بی‌ حوصلگی‌ هایت که بسیاری مواقع باعثش من بودم… معلم عزیزم. از تو برای کوشش‌ هایت سپاس گزارم.

تقدیر و سپاس از معلمی که
واژه واژه آموزه‌های سبزش و برگ برگ آنچه به دل‌ها می‌آموزد،
دست‌های دعایی بی‌وقفه‌اند تا منزلت بلند بالایش را نزد پروردگار، والاتر کنند.
پس در این مسافت دشوار، صبور بمان و در جاده‌ها جاری شو و راه روشن کن که خداوند،
تو را به رستگاری نزدیک، رهسپار می‌کند.

معلم جانم، با استقبال از سال بعد از شما تشکر میکنم. میدونم شما هم دوست داری که من درس بخونم و در آینده تبدیل به شخص مهمی بشم برای همین با بهترین کاری که میتونستم بکنم از شما تشکر میکنم و به سال آینده فکر میکنم

مطلب مشابه: دلنوشته برای معلم با متن های احساسی تقدیر و تشکر از معلم

معلمین عزیزم، با سلامی گرم و آرزوی توفیق الهی

نمی‌ دانم با چه زبانی از زحمات بی دریغ و تلاش های شبانه روزی شما عزیزان تشکر و قدردانی کنم!

فقط می توانم شما را دعا کنم و از خداوند متعال طلب سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای شما و خانواده محترمتان داشته باشم و برای آن هایی که از دنیا رفته اند طلب رحمت و مغفرت نمایم .

نیمکت‌های چوبی، بیشتر از درختان سرسبز جنگل، میوه می‌دهند؛
وقتی که ریشه در نگاه معلم داشته باشی
و گوش دل، بر کلام او بسپاری؛ چرا که خود، درختی است
که هر لحظه، با کلامش، شاخه‌هایش را به جان تشنگان دانش، پیوند می‌زند.
به خاطر تمام زحمات شما سپاسگزاریم و امیدواریم شاگردان لایقی باشیم.

معلم مهربانم!

تو همانی که چگونه آزاده بودن را توشه راهم کردی و جوهر وجودم را آکنده از مهر نمودی و به من گفتی همیشه به یاد خدا باشم
تا دنیایم را لبریز از شادی ببینم.

در برابر چنین نعماتی زبان قاصر است از تشکر

متن تشکر از معلم پس از پایان سال تحصیلی از طرف والدین

Moalem 2.jpg

از صبر و شکیبایی شما در کمک به فرزندمان برای غلبه بر چالش های تحصیلی قدردانی می کنیم. حمایت شما تأثیر بسزایی داشته است.

از خداوند متعال برای شما سلامتی و شادکامی و توفیقات روزافزون آرزومندیم.

ما از محیط امن و فراگیری که در کلاس درس ایجاد کرده اید سپاسگزاریم، جایی که فرزندمان احساس ارزشمندی و تشویق به ابراز خود می کند.

با سپاس از شما

ما می دانیم که آموزش به گروهی از دانش آموزان با سطوح یادگیری مختلف، کار آسانی نیست. از صبر و حوصله شما در قبال همه دانش آموزان، از جمله فرزندمان، قدردانی می کنیم.

از خداوند متعال برای شما سلامتی و شادکامی و توفیقات روزافزون آرزومندیم.

آرامش و خونسردی شما در طول سال تحصیلی، فضایی امن و مثبت را برای یادگیری [نام فرزند] فراهم کرده است. ما از اینکه او را در محیطی بدون استرس می بینیم که در آن می تواند اشتباه کند و یاد بگیرد، بسیار قدردانیم.

مطلب مشابه: متن تشکر از خانم معلم و جملات قدردانی از معلم دبستان و دبیرستان

ما از صبر و حوصله شما در تطبیق دادن شیوه تدریس با سبک یادگیری منحصر به فرد [نام فرزند] قدردانی می کنیم. به لطف رویکرد صبورانه شما، او احساس می کند که دیده شده و درک شده است و این منجر به پیشرفت قابل توجهی در یادگیری او شده است.

امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.

استاد گرامی جناب آقای/خانم [نام معلم]

می‌خواستم لحظه‌ای از وقت شما را بگیرم و از تمام زحمات شما قدردانی کنم. فداکاری و سخت‌کوشی شما هرگز از چشم دور نمی‌ماند و ما بسیار خوشحالیم که شما معلم فرزندمان هستید. علاقه‌ شما به تدریس در تمام کارهایی که انجام می‌دهید مشهود است و تأثیر بسزایی بر رشد تحصیلی [نام فرزند] در سال جاری داشته است. از اینکه یادگیری را برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز و جذاب می‌کنید، متشکریم.

با قدردانی عمیق،

متن رسمی تشکر از معلم پس از پایان سال تحصیلی

thankssteacher

ضمن تشکر و قدردانی به پاس تلاش‌های بی دریغ شما معلم عزیز، از خداوند منان می‌خواهم سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای شما و خانواده محترم‌تان روزی فرماید.

معلم مهربانم؛ تو همانی که چگونه آزاده بودن را توشه راهم کردی و جوهر وجودم را آکنده از مهر نمودی و به من گفتی همیشه به یاد خدا باشم تا دنیایم را لبریز از شادی ببینم. در برابر چنین نعماتی زبان قاصر است برای تشکر از معلم های عزیزم…

معلمی از جنس بلور
آسمانی و مهربان
چقدر زیبا واژه‌ها را آسمانی می‌کنید
مهربان‌ترین معلم دنیا
از شما بسیار متشکرم

معلم عزیرم!
آن زمان که پای درست می‏‌نشستم و تو الفبای عشق را به من می‌‏آموختی، دلم از گوهر کلمات خالی بود؛
ازت سپاسگزارم که مرا سرشار از واژه‏‌های روشن ‏کردی.

معلم گرامی از تو تشکر می‌کنم برای هدایت ما و از اینکه بهترین راه را برای ساختن امروزمان نشان دادی؛
تویی که ما را از “هیچ” به “همه چیز” رساندی و من همیشه شاگرد کوچک شما هستم؛‌ تقدیم به شما معلم عزیز برای تشکر از زحمات تان

آموزگارم!
تمام شکوفه‌ها و گل‌های تقدیر و تشکر را نثار قدم‌های پرمهرت می‌کنم؛ چرا که مولایمان علی علیه السلام فرموده‌اند: «هر کس کلمه‌ای به من بیاموزد، مرا بنده خویش کرده‌ است.»

متن کوتاه تشکر از معلم پس از پایان سال تحصیلی

متن تشکر از معلم در اخر سال

تقدیر از آن یگانه فکوری که در ادامه بهار، نکات سبزش همیشه جذاب است و دل‌نشین
معلم عزیزم سپاس…

معلم عزیزم…
دیروز، امروز و فردای این سرای پهناور، ساخته کلام شیوای توست
گل‌های سپاسم نثار تو!

آموزگار خوبم…
شغل تو، ادامه حرکت انبیاست و تو، وام‌دار رسولان نوری. چرا که خداوند لباسی را بر قامت تو پسندید که شبیه‌ترین تار و پود‌ها به ردای رسالت بود. قدردانی‌ام را بپذیر!

ای معلم…
من در سایه‌سار وجودت پیش می‌‏رفتم و قدم از قدم برمی‏‌داشتم و این تو بودی که دست مرا می‌گرفتی تا در پرتگاه و لغزش‌گاه‌‏های زندگی نیفتم
مرسی ازت معلم جانم!

قدر استاد نکو دانستن
حیف استاد به من یاد نداد‌
ای که همچون باران بر کویر خشک اندیشه‌ام باریدی
در این اخرین روزهای سال تحصیلی
تو را به اندازه تمام مهربانی‌هایت سپاس می‌گویم …

مطالب مشابه را ببینید!