مجله تاپ‌ناز‌

متن عاشقانه برای چشم رنگی ها و تبریک روز دختر و پسر چشم رنگی

حتما شما هم در بین عزیزان و اطرافیانتن یکی را دارید که از چشمان رنگی و زیبایی خدادادی برخوردار است. به طوری که با دیدن آن چشم ها ناخودگاه به وجود آمده و دلتان می خواهد جملات عاشقانه ای را در وصف آن ها برایش بسرایید. ما در این بخش از تاپ ناز متن عاشقانه برای چشم رنگی ها و تبریک روز افراد چشم رنگی به دختر و پسر با چشم رنگی (سبز، آبی و …) را ارائه کرده ایم.

جملات و متن عاشقانه برای چشم رنگی ها

چشمم چو به چشم خویش چشم تو بدید
بی چشم تو خواب چشم از چشم رمید
ای چشم همه چشم به چشمت روشن
چون چشم تو چشم من دگر چشم ندید

قدر آدمای چشم سبز زندگیتون رو بدونید. تو دنیایی که آدما هر کدوم به خاطر سختی هاشون، منفی نگر شدن، یک آدم چشم رنگی که اونم رنگ چشماش سبز باشه، وجودش برات غنیمته.

متن عاشقانه برای چشم رنگی ها و تبریک روز دختر و پسر چشم رنگی

کسی که چشم سبز رنگ داره، خیلی راحت میتونه درست و غلط رو از همدیگه تشخیص بده. تو وجود این آدم انگار خدا یک سیستم مخصوص همین کار آفریده که بخواد با اون، کار درست رو از کار غلط جدا کنه .

متن زیبا درباره چشم سبز

چشم های سبز تو مرا وا می دارد
که ساعت ها به تماشای آن ها بنشینم
بی آنکه خسته شوم
و ساعت ها محو آنها شوم
بی آنکه پلک بزنم.

مطلب مشابه: عکس پروفایل چشم | عکس های دیدنی از چشم و ابروی زیبا و رنگی

چشم سبزها اگر با هم متحد بشن، کل دنیا هم که بخواد مقابل اونها بایسته، نمیتونه کاری بکنه. قدرت آدمای چشم رنگی به خصوص اونایی که رنگ چشمشون سبزه رو دست کم نگیرید.

گاهی نه گریه آرامت میکند و نه خنده، نه فریاد آرامت میکند ونه سکوت ، آنجاست که با چشم های خیس رو به آسمان میکنی ومیگویی خدایا تنها تورا دارم… تنهایم مگذار

متن عاشقانه برای چشم رنگی ها و تبریک روز دختر و پسر چشم رنگی

متن درباره چشم رنگی

کسایی که رنگ چشمشون سبز هست، همیشه میخوان که صلح برقرار بشه. اونا با جنگ و درگیری مخالفن. اگه یکی از دوستات هست که چشمای سبز رنگ داره، قدرش رو بدون. اصلا زمانی که یک چشم سبز کنارته، نیازی به وکیل و قاضی نداری! چون اون همیشه سعی میکنه که عدالت رو برقرار کنه.

چشم سبز داشتن
لیاقت هر کسی نیست.
خدا وقتی در چشمان تو سبزی را آفرید،
خواست که بگوید تو همیشه
موجب نشاط ما خواهی بود.

در چشمان سبز رنگ تو، رنگ شادی را دیدم. در دلم غصه و غم فراوان است، اما هرگاه به چشمان زیبای تو می نگرم، انگار این غم ها همگی فراموش می شوند.

مطلب مشابه: عکس پروفایل عینک به همراه متن های عاشقانه در مورد چشم و زیبایی

متن زیبا درباره چشم و نگاه

عشق یعنی پای معشوق سوختن! عشق یعنی چشم را به در دوختن…

همیشه برای چشم سبزها یک احترام خاص قائل باش. اونا آدمای محترمی هستن.

چشمانم را می بندم
و تمام جهان می میرد؛
چشمانم را باز می کنم
و همه چیز دوباره متولد می شود

متن عاشقانه برای چشم رنگی ها و تبریک روز دختر و پسر چشم رنگی

متن کوتاه روز چشم رنگیها

یک آدم چشم سبز، قدرتی داره که شاه نداره.

اصلا حدیث داریم هر کی چشم سبز داره، یه قدم به بهشت نزدیک تره. چشم سبزها هرجا که باشن، بقیه جذبش کمالاتشون میشن. چون از بس جذابن و از بس کمالات ازشون میباره، بقیه دوست ندارن که از دستشون بدن. اگه دوست چشم رنگی که مخصوصا رنگ چشماش سبزه رو داری، قدرش رو بدون که خدا یه نعمت خیلی بزرگ تو دامنت انداخته

میدونی اون نشونه هایی که خدا میگه آفریده چی هست؟ به نظر منکه یکی از اون نشانه ها، آدمای چشم رنگی هستن. باز بین چشم رنگی ها، اونایی که رنگ چشمشون سبز هست، انگار نشونه هایی بیشتری در وجود اونها نهفتس. وایسا برم تا آیات خدا رو بیشتر از این به چشم رنگیا اختصاص ندادم 🙂 ولی خدایی ما چشم سبزا اگه نبودیم، چجوری میتونستین آیات خدا رو ببینین؟ پس ایمان بیاورید.

متن عاشقانه درباره چشم

من با چشمان تو
اندوه آزادیِ هزار پرنده ی بی راه را
گریسته بودم
و تو
نمی دانستی…

سبز نشونه ای از صلحه و نشونه ای از مثبت بودنه. این آدما با نگرش مثبت خودشون باعث میشن که تو پیششون آروم بشی و آروم بگیری.

مطلب مشابه: شعر عاشقانه چشم + مجموعه اشعار زیبا و رمانتیک در مورد چشم زیبا

حقیقت برای لب ها
بخشش برای چشم ها
نیکوکاری برای دست ها
لبخند برای صورت
عشق برای قلب…

دو چشم داشت
دو سبز آبی بلاتکلیف
که بر دوراهی دریا ـ چمن
مردد بود

چشم های سبز تو مرا وا می دارد که ساعت ها به تماشای آن ها بنشینم بی آنکه خسته شوم و ساعت ها محو آنها شوم بی آنکه پلک بزنم.

متن عاشقانه برای چشم رنگی ها و تبریک روز دختر و پسر چشم رنگی

چشم رنگی تو جاذبه ای داره که زمین نداره. آدما میتونن خیالشون رو بابت جاذبه ی زمین راحت کنن. چون حتی اگر زمین جاذبه نداشته باشه، چشمای تو هستن که اونا را محکم نگه داره که نیفتن.

متن تبریک روز چشم رنگی ها

خدا خواست یک نعمت خیلی بزرگ به من بده، پس تو رو با اون چشم های سبزت به من داد. نمیدونی که وقتی به کسی نگاه میکنی، اون آدم چقدر قند تو دلش آب میشه. انگار که چشم های تو جذبه ای داره که آدم رو جادو میکنه. چرا دروغ بگم. آدم عاشق تو میشه وقتی چشمش به چشمای سبز رنگت میفته.

میخوام خونم برای همیشه توی چشم های تو باشه! اخه میدونی رنگ سبز نشونه ی سلامتیه و اینکه چشمای تو سبزه یعنی اینکه من همیشه توی اونجا سالم و سلامتم. البته برای خودم تنها نمیگما! وجود منم مایه برکتI. تو چشمات که خونه کنم، زندگیت پر از نعمت و ثروت میشه 🙂

چشم رنگیِ خودم، خواستم بهت بگم که تو یکی از خاص ترین آدمای روی زمین هستی. خدا وکیلی مگه چند تا آدم داریم که رنگ چشماشون سبز هست؟ چند تا آدم مثل تو داریم؟ این نشون میده که تو خیلی خاص تر از اون چیزی هستی که فکرش رو میکنی.

چشم سبز داشتن لیاقت هر کسی نیست. خدا وقتی در چشمان تو سبزی را آفرید، خواست که بگوید تو همیشه موجب نشاط ما خواهی بود.

برای تو
برای چشم هایت
برای من
برای درد هایم
برای ما
برای این همۀ تنهایی
ای کاش خدا کاری کند…

پیام تبریک روز چشم رنگی ها

نمیخوام دروغ بگم، اما تو یکی از زیباترین نعمت های خداوندی. چشم های رنگین تو حقیقتا یکی از نعمت های بی بدیل خداونده. قدرشون رو بدون. تو الان یکی از خاص ترین انسان های روی زمین هستی. چون هر کسی لیاقت داشتن چشم سبز رو نداره.

چشم آبی تو جاذبه ای داره که زمین نداره. آدما میتونن خیالشون رو بابت جاذبه ی زمین راحت کنن. چون حتی اگر زمین جاذبه نداشته باشه، چشمای تو هستن که اونا را محکم نگه داره که نیفتن.

دلنوشته تبریک روز چشم رنگی ها

به چشم هایت بگو نگاهم نکنند نازنین
بگو وقتی خیره ات می‌شوم سرشان به کار خودشان باشد!!
نه که فکر کنی خجالت می کشم ها نه
حواسم نیست عاشقت می‌شوم…

همیشه چشمانت
دو چشمه ‌اند در خواب‌ هایم
و همین است که
صبح که شعرم بیدار می‌ شود
می ‌بینم بسترم
سرشار از گل عشق توست
و نم ‌نم گیاه و سبزینه …

تبریک روز چشم رنگی به خواهرم

زمانی که پای چشمای سبز تو در میون باشه، میخوای باور کن، میخوای باور نکن! اما من تا خدا میرم. مهم نیست که موانع راه من چی باشن. چشمای سبز تو درونش یک انرژی فوق العاده نهفتست که آدم رو سر ذوق میاره و به اون انگیزه میده که حرکت کنه.

رنگ سبز نشانه ی تعادل میان قلب و دل است. من دلم آرام نمی گیرد! چون قلبم در تلاطم است و قلبم آرام نمی گیرد! چون دلم در تلاطم است. اما وقتی نگاهم به چشمان سبز تو می افتاد، انگار همه چیز را فراموش می کنم و چنان آرام می گیرم که گویی این آرامش ابدیست. بمان برایم که این آرامش را دوست دارم.

تبریک روز چشم رنگی به برادرم

روی در روی و
نگه بر نگه و
چشم به چشم!
حرف ما و تو
چه محتاج زبانست امروز؟

مطالب مشابه را ببینید!