مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی مجید خراطها خواننده، اطلاعات درباره کارهای هنری و زندگی شخصی

در این قسمت بیوگرافی خواننده محبوب ایرانی مجید خراطها را آماده کرده ایم. مجید خراطها یکی از خوانندگان خوش صدا و با سابقه پاپ است که در این بخش بیوگرافی و عکس های مجید خراطها و همسرش را آماده کرده ایم.

مجید خراطها

بیوگرافی و عکس های مجید خراطها

مجید خراطها خواننده ایرانی متولد 27 شهریور سال 1364 در شهر تهران است، او ترانه سرا و آهنگساز موسیقی سبک پاپ ایران است. طرفدارانش لقب سلطان احساس را برای او انتخاب کرده اند. او سه برادر و یک خواهر دارد.

تحصیلات

او مدرک معادل دکترای موسیقی را دارد. بیش از 4500 ساعت موسیقی اموخته است.

مجید خراطها

خانواده مجید خراطها

در مصاحبه اش درباره خانواده اش گفت:

چهار برادر و یک خواهر هستیم و برادرم وحید نیز که من بزرگتر است سال های زیادی است که در حوزه موسیقی فعالیت دارد و خوانندگی می کند.

مجید خراطها

چرا غمگین می خواند؟

مجید خراطها بیشتر آهنگ هایش غمگی هستند که او در این مورد می گوید:

من ترسی از غم ندارم و غم جزیی از وجودم هست و دوست ندارم آهنگ های کوچه و بازاری بخوانم و خودم نیز خواننده کوچه و بازار نیستم.

مجید خراطها

سلطان احساس مجید خراطها

هواداران او به دلیل آهنگ هایی که با موضوع شکست عشق و جدایی دارد به او لقب احساس را داده اند.

مجید خراطها

نخستین آلبوم مجید خراطها

نخستین آلبوم او در سال 1384 به نام تنهاترین تنها منتشر شد و سپس البوم زخم زبان را در زمستان سال 1385 منتشر کرد.

بعد از ساخت تک موزیک و موزیک و تنظیم آلبوم برای دیگر هنرمندان، آلبوم سومش را به نام وداع منتشر کرد و البوم آواره را در سال 1387 ارائه کرد.

مجید خراطها

آلبوم با مضامین اجتماعی و آهنگ های اجتماعی

در سال 89 آلبوم کنسل که مضامین اجتماعی داشت را منتشر کرد که حاشیه های زیادی برای منتشر شدن آهنگ کنسل پیش آمد.  او آهنگ های جوابم کردن و کارتن خواب را هم با مضامین اجتماعی منتشر کرد.

مجید خراطها

گرفتن مجوز و نخستین آلبوم وی

او در سال 91 مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انتشار آلبوم گرفت و نخستین آلبوم رسمی اش را به نام دیگه میرم را در آخرین روزهای اسفند سال 1391 منتشر کرد.

نخستین کنسرت مجید خراطها

نخستین کنسرت او در سالن میلاد در شهر تهران بود.

خودکشی و خود زنی در کنسرت

اجرای آهنگ تیغ در کنسرت هایش باعث شد که چند نفر خودزنی کنند و مدتی هم او در کنسرت هایش آمبولانس آماده می کرد. گفته می شود که آهنگ کنسل هم باعث خودکشی و خودزنی شد که همین باعث دردسر قضایی برای او شد.

مجید خراطها

انتشار موزیک ویدیو

خراطها بعد از سه سال در سال ۱۳۹۴ آلبوم دارم میرم و موزیک ویدئو دارم میرم را با مضمون «مبارزه با بیماری سرطان» منتشر کرد.

ادعای هم سبک بودن با ادل

مجید خراطها

او در یک مصاحبه گفت که می توانید سبک آهنگ های احساسی من را با ادل مقایسه کنید. آهنگ امشب من را گوش کنید و آهنگ عاشقانه ادل را هم گوش کنید. او ادعا می کنید که از نظر احساسی به سبک ادل خوانند هزن بریتانیایی بسیار نزدیک است.

ازدواج محید خراطها و همسرش

در مورد مجید خراطها شایعه شده است که او دچار شکست عشقی شده است و همین باعث شده است که ازدواج نکند و قید ازدواج را بزند. ولی این خبر درست نیست و او هنوز مجرد است.

مجید خراطها

بیماری مجید خراطها که دردسرساز شد

در آذر سال 1397 مجید خراطها، خواننده موسیقی پاپ، این روزها به دلیل یک بیماری نادر بستری و وضعیت چشمان او وخیم گزارش شده است.

در صفحه اینستاگرام این خواننده این خبر اعلام شد و تاکید شده که اوضاع جسمی و روحی مجید در شرایط خوبی نیست و از درد چشم، تاربینی مطلق و سردردهای زیاد رنج می برد. ادمین این صفحه نوشته که به دلیل تشخیص اشتباه بیماری و تجویز اشتباه دارو توسط پزشک، وضعیت چشمان مجید خراطها بدتر هم شده است.

پزشکان متخصص او را معاینه کرده اند و احتمال ابتلا به نوعی بیماری نادر چشمی را داده اند که در این بیماری اعصاب بینای دچار التهاب می شود. بر اساس نظر تیم پزشکی، برای درمان بیماری این خواننده باید از پارازیت و امواج رادیویی دور باشد.

مطالب مشابه را ببینید!