بیوگرافی مجید صالحی + زندگی شخصی و هنری و عکس های او و همسرش

مجید صالحی

مجید صالحی یکی از بازیگران فیلم و سریال های طنز کشورمان است. او با شخصیت مجید دلبندم معروف شد. در ادامه بیوگرافی کامل مجید صالحی و همسرش، عکس های جدید و اطلاعات زندگی شخصی و هنری او را می خوانید.

چکیده زندگینامه محید صالحی

  • نام: مجید
  • نام خانوادگی:صالحی
  • تاریخ تولد:1354/6/26
  • محل تولد:تهران
  • تحصیلات:کارشناسی بازیگری و کارگردانی
  • تاهل: متاهل
  • فرزندان: آروین و حنا

مجید صالحی

بیوگرافی مجید صالحی

سید مجید صالحی متولد 26 شهریور سال 1354 در امامزاده حسین تهران است. او کارگردان، نویسنده، تهیه کننده و بازیگر است و بیشتر در نقش های طنز بازی کرده است.

مجید صالحی در سال 1381 مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تاتر خود را از دانشکده هنر و معماری تهران اخذ نمود و اکنون نیز دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد همین رشته است.

مجید صالحی

خانواده پرجمعیت

او در یک خانواده پر جمعیت به دنیا آمد. 4 برادر و 3 خواهر دارد و خودش هم فرزند یکی مانده به آخری است. خانواده آنها در خانه ای قدیمی و حیاط دار در حنوب شهر زندگی می کردند و به همین دلیل پرجمعیت بودن خانواده، اتفاقات جالبی برای آنها می افتاده. او در مدرسه هم بسیار شیطان بوده است و چند بار او را از مدرسه بیرون انداختند.

مجید صالحی

کلاس های بازیگری

مجید صالحی در سن 18 سالگی در کلاس های بازیگری حمید سمندریان شرکت کرد و بازیگری را به صورت حرفه ای آموخت.
فعالیت بازیگری را با بازی در نمایش دکتر جوشکار و تئاتر بعدی آنتیگونه شروع کرد و سپس به تلویزیون رفت و در سریال تلویزیونی مختلف که بیشتر در مضمون کودک و طنز بودند بازی، نویسندگی و کاگردانی کرد.
مجید صالحی

سیب خنده و مجید دلبندم

می توان گفت یکی از شخصیت هایی که باعث شد او بسیار معروف شود شخصیت عروسکی مجید دلبندم بود که در مجموعه سیب خنده این نقش را بازی کرد.
کناره گیری حمید جبلی از فیلم یکی بود یکی نبود باعث شد که مجید صالحی جایگزین او شود و این نخستین تلاش او برای ورود به سینما بود و توانست در این فیلم بازی کند و البته همزمان بازی در تلویزیون را هم در برنامه اش داشت.
مجید صالحی

فیلم های پرفروش مجید صالحی

بیشتر فیلم هایی که مجید صالحی در آنها ایفای نقش کرده است فروش بالایی داشته اند که می توان به فیلم بعد از ظهر سگی سگی، مجردها، مجرد چهل ساله و … اشاره کرد و این نشان می دهد که او بازیگری پرطرفدار است و البته به قول خودش کمی هم خوش شانس است.
مجید صالحی

نخستین فیلمی که بازی کرد

نخستین فیلمی که مجید صالحی در ان ایفای نقش کرد در سال 1372 و در فیلم چشم شیطان بود.
خلاصه داستان :پس از سوء قصد نافرجام به جان کمال خان، او با الماس «چشم شیطان» که به مالکش قدرت می دهد، ناپدید می شود….
مجید صالحی

تهیه کنندگی و کارگردانی

او به جز بازیگری تهیه کنندگی هم می کند و چند فیلم کوتاه را به عهده داشته است. سریال هایی مانند سه در چهارف موج و صخره و کوچه اقاقیا را هم کارگردانی کرده است.
خلاصه داستان سه در چهار درباره دو باجناغ است که در رقابت با هم تصمیم می گیرند یک شرکت خدماتی تأسیس کنند و این مسئله آنها را درگیر ماجراهایی بامزه می کند.
مجید صالحی

ازدواج و فرزندان دوقلو

مجید صالحی در سال 391 با خانمی به نام رامینه اکبری خادم ازدواج کرد و حاصل ازدواج آنها دو فرزند دوقلو به نام حنا و آروین است. او از ازدواجش راضی است و می گوید که عاشقانه همسرش را دوست دارد.

مجید صالحی

علایق

او در اوقات فراغتش اغلب فیلم می بیند و کتاب هم می خواند. او به عکاسی هم علاقه مند است و گاهی برای خودش عکاسی می کند. او به سفر کردن با خانواده هم علاقه دارد.

بیوگرافی علی صادقیبیوگرافی رضا عطارانبیوگرافی لیلا اوتادی

امیدواریم بیوگرافی مجید صالحی بازیگر خوب کشورمان مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطالب مشابه را ببینید!