مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / محاکمه مربی آمریکایی که به 10 پسر تجاوز کرده بود

محاکمه مربی آمریکایی که به 10 پسر تجاوز کرده بود

مرد متجاوز

یک کمک مربی فوتبال به جرم تجاوز جنسی به ۱۰ کودک و نوجوان در ایالت “پنسیلوانیای” آمریکا بازداشت و مورد محاکمه قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: محاکمه مربی آمریکایی به‌جرم تجاوز به 10 پسربچه

به گزارش فارس به نقل از نیویورک تایمز، “جری ساندسکی” دستیار مربی سابق فوتبال در ایالت پنسیلوانیا به جرم تجاوز جنسی به چندین پسربچه نوجوان محکوم شد.

 

وی که موسس مرکز خیریه “سکند مایل” برای کودکان پسر آسیب‌پذیر بود، آنان را به بازی‌های فوتبال وارد و با غذا، لباس و هدیه  تجهیز می‌کرد و همچنین از این کودکان سوءاستفاده جنسی می‌کرد.

 

براساس این گزارش، یک دادگاه ایالتی در پنسیلوانیا، ساندسکی 68 ساله را به جرم تجاوز جنسی به 10 کودک که همه آنها از کودکان محروم و تحت پوشش این مرکز خیریه بودند محکوم کرد.

هیئت منصفه دادگاه متشکل از هفت زن و پنج مرد، 48 فقره اتهام علیه وی صادر کرده است که بیشتر آنها مربوط به تجاوز به عنف و لواط است.

 

براساس این گزارش، به نظر می‌رسد ساندسکی که پس از تفهیم اتهام به زندان فرستاده شده است بقیه عمر خود را باید در پشت میله‌های زندان به سر ببرد.

 

در دادگاه محاکمه ساندسکی که تا کنون دو هفته به طول انجامیده است، دادستان تایید کرد که ساندسکی از مرکز خیریه “سکند مایل” به عنوان شکارگاه طعمه‌ها و قربانی‌های تجاوز جنسی خود استفاده می‌کرده است.

 

ساندسکی در نوامبر 2011 از طرف داداگاه تحت تعقیب قرار گرفت و دادگاه وی رسما از 11 ژوئن 2012 آغاز شد و انتظار می‌رود طی روزهای آینده حکم وی صادر شود.

 

براساس این گزارش، 8 نفر از 10 قربانی تجاوزات، با حضور در دادگاه علیه وی شهادت دادند…. /خبرگزاری فارس

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *