مدل آرایش چشم و صورت مدلینگ ها در فشن شوی 2017

برند تامی هیلفیگر با جدیدترین محصولات آرایشی بر روی مدلینگ های خود در کت واک هفته مد نیویورک حاضر شد.

مدل آرایش صورت و چشم پاییز و زمستان 2017 فشن شوی نیویورک

هفته مد نیویورک(به انگلیسی: New York Fashion Week)، یک رخداد نیمه سالانه در شهر نیویورک است که هر سال در ماه فوریه برای مد بهاره/تابستانه و در سپتامبر برای مد پاییزه/زمستانه برگزار می‌شود. این رخداد در کنار هفته مد لندن، هفته مد میلان و هفته مد پاریس به عنوان چهار رویداد مهم دنیای مد محسوب می‌شوند.

مدل آرایش چشم و صورت مدلینگ ها در فشن شوی 2017 سایه چشم زیبا

با نگاهی کلی به آرایش مادلینگهای امسال می توان گفت 3 اصل کلی در میکاپ آنها اجرا شده بود . رژلب قرمز که تقریبا همیشه مد است. برای این کار پس از زدن رژ، با دستمالی خشک یک بار آرام روی لبان تان بکشید تا درخشندگی خود را از دست دهد و حالتی مات به خود گیرد. سایه های اکلیلی که دوباره به عرصه بازگشتند و بیشتر با نقطه های ریز و یا یک خط باریک دیده گوشه پلک مدلینگها دیده شد و خط چشم و سایه تیره رنگ هم که بیشتر مناسب فشن شوها بود.

مدل آرایش چشم و سایه چشم هفته مد نیویورک

مدل آرایش چشم و سایه چشم هفته مد نیویورک

سایه چشم خاص و جذاب

مدل خط چشم و سایه چشم در هفته مد

مدل خط چشم و سایه چشم در هفته مد

عکس های مدل آرایش زیبای صورت و چشم

آرایش صورت زیباترین مدل آرایش چشم در هفته مد نیویورک سایه چشم جدید مد آرایش صورت و سایه چشم جدید هفته مد نیویورک آرایش جدید صورت رژ لب قرمز مدل و رنگ جدید رژلب مد آرایش صورت مادلینگها مد آرایش صورت مدلینگ های فشن شوی 2016-2017 مد آرایش صورت مدلینگ های فشن شوی 2016-2017 مد آرایش صورت مدلینگ های فشن شوی 2016-2017

مد آرایش صورت فشن شو و کت واک 2016-2017

منبع نمناک ویکی پدیا

مطالب مشابه را ببینید!