مجله تاپ‌ناز‌

انواع مدل های شلف سرویس بهداشتی با طراحی کاربردی

شلف سرویس بهداشتی جزو لوازم کاربردی برای نگهداری وسایل و همچنین زیبا کردن دیزاین حمام و سرویس بهداشتی به حساب می آید که اگر قصد تهیه شلف را دارید در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا زیباترین مدل ها را ببینید.

شلف نوعی استند، باکس، طبقه و یا طاقچه هایی کاربردی دارای یک سطح صاف و یکدست است که در هر نقطه ای از منزل برای سر و سامان دادن نظم و افزایش زیبایی دکوراسیون به کار می رود.از شلف می توان هم در محیط خانه و هم در محیط اداری استفاده کرد. شلف ها دارای تنوع زیادی هستند که می توانید متناسب با نیاز خود آن را تامین کنید.

 

شلف سرویس بهداشتی و حمام

 

شلف های سرویس بهداشتی دارای انواع جنس پی وی سی، پلاستیک، چوبی است که جایگزین شلف فلزی و استیل شده اند. شلف های شیشه ای هم البته به تازگی در بازار موجود شده اند. با هدف سر و سامان دادن به لوازن مورد نیاز در حمام و دستشویی ماننده رول های کناره توالت، دستمال کاغذی، شمع های عطر دار، لوازم آرایشی و حتی اکسسوری های تزیینی مانند عروسک، گیاهان تزیینی در قسمت بالایی توالت و سینک دستشویی و یا کنج حمام و یا حتی روی زمین قرار می گیرند. در ادامه انواع شلف سرویس بهداشتی را توضیح می دهیم.

شلف سرویس بهداشتی و حمام

انواع شلف سرویس بهداشتی

مدل شلف ساده

یکی از لف های محبوب و پر کاربرد در سرویس بهداشتی، شلف معمولی و ساده می باشد، به این صورت که با نصب کردن تعدادی صفحه صاف، محیطی برای لوازم ایجاد می شود. می توانید این صفحات را از بازار بخرید و یا در منزل دست به کار شوید و خودتان این صفحات چوبی را بسازید.

 

شلف سرویس بهداشتی و حمام

مدل شلف جعبه ای

بخش هایی از جعبه های چوبی را روی دیوار بچسبانید و لوازم خود را در آن قرار بدهید. می توانید با استفاده از چوب شلف بسازید. در بازار به صورت آماده برای خرید وجود دارد.

شلف سرویس بهداشتی و حمام

مدل شلف پنهان

می توانید از محیط پشت آینه برای شلف پنهان بهره ببرید.

مدل شلف گود

موقع طراحی و ایجاد سرویس بهداشتی می توانید شلف و قفسه هایی را داخل دیوار تعبیه کنید که هم زیبا تر و هم فضای کمتری را اشغال می کند.

شلف سرویس بهداشتی و حمام

مدل شلف مثلثی (۳ گوش)

این مدل از شلف با متریال های شیشه و فلز و یا چوب برای حمام ایده آل به نظر می رسند که می توانید در کنج این محیط به کار ببرید.

شلف سرویس بهداشتی و حمام

مدل شلف دیواری چند طبقه

نوعی دیگری از شلف ها، شلف چند طبقه می باشد که شلف های چند منظوره نیز شناخته می شوند. این مدل به دلیل جادار بودن، علاوه بر کاربردی بودن از ظاهر زیبایی برخوردار است که جنبه ی تزیینی نیز دارد.

نکاتی جالب در مورد شلف

برای بهره بردن هر چه بیشتر و برای جمع آوری لوازم کوچک بهتر است که از شلف های داری لبه و صاف استفاده کنید.

در صورت کمبود فضا و کافی نبودن محیط بهتر است که از شلف دیواری استفاده کنید. ولی شلف های درب دار، ایستاده و عموی برای سرویس بهداشتی کوچک قابل استفاده و مناسب می باشند.

همیشه رنگ در مبحث طراحی قابل توجه است. برای حمام و سرویس بهداشتی می توانید از رنگ هایی مانند سبز، لیمویی و آبی استفاده کنید. داشتن هارمونی شلف با دیوار از لحاظ رنگ را مد نظر خود داشته باشید.

علاوه بر دیوارها، کنج دیوارها، پشت آینه و روی زمین هم می توانید از آنها استفاده کنید.

به صورت کلی شلف های حمام ضد آب هستند که در صورت استفاده از شلف های فلزی دیگر، بهتر است حتما به ضد زنگ بودن آنها توجه کنید.

 

شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام Toilet shelf model 50 e1641392283853 شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام شلف سرویس بهداشتی و حمام

مطالب مشابه را ببینید!