مدل لباس های خسته کننده آنجلینا جولی در فرش قرمز

آنجلینا جولی
خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست.  فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.  
آنجلینا جولی
صحبت از رنگ شد، می توانم بگویم آنجلینا جولی معمولا رنگ بی خطر مشکی را برمی گزیند. از یک طرف این کار قابل درک است، چونکه لباس مشکی هم مناسب است هم ظاهر شیکی دارد. علاوه بر این تاثیرش در لاغر نشان دادن انسان وقتیکه لاغر بودن به معنای زیبایی است. از طرف دیگر، درحالیکه طبیعت انسان به گونه ای است که روی رنگ های روشن فوکوس می کند، مشکی رنگ خوبی برای جلب توجه کردن نیست. و واضح است که آنجلینا در بازی رنگ ها گم می شود.

 آنجلینا جولی

متاسفانه آنجلینا در طراحی لباس هایش خیلی سخت گیر نیست.به گزارش تاپ ناز او لباس های بدون شکل، گشاد که بدنش را تا نوک انگشتانش بپوشاند را ترجیح می دهد. شاید او می خواهد با این مدل لباس ها ایرادهای اندامش را و تغییرات وزنی اش را پنهان نگه دارد، اما در نتیجه او زنی می شود که فقط ظاهری مد روز ندارد.

 

آنجلینا جولی

هرازگاهی آنجینا لباس های تنگ اینچنینی که جذاب باشند می پوشد. این لباس هایش اغلب مشکی اما فوق العاده اند. من عاشق این لباس چرم بدون یقه ی او هستم که در مراسم افتتاحیه Basterds در هالیوود پوشید.

 

آنجلینا جولی

چیزی که جالب است در مورد آنجلینا بگوییم این است که سعی می کند لباس هایی که در مراسم می پوشد را با لباس شریک زندگی اش برد پیت ست کند. وقتی این زوج در مراسم glam با هم ظاهر می شوند اکثرا لباس مشکی می پوشند. این رنگ بهترین ست دو نفری به حساب می آید و آنها استفاده از رنگ مشکی را دوباره و دوباره ادامه می دهند.

 

آنجلینا جولی

درخاتمه باید بگویم لباس پوشیدن آنجلینا جولی به روز نیست و خسته کننده است. چنین زنانی باید یک نفر صاجب سبک در مد پیدا کنند تا به آنها بگوید چه لباسی بپوشند چرا که خودشان قادر نیستند این کار را برای خود انجام دهند. و اما این برای من به صورت یک راز باقی مانده که چرا آنجلینا این کار را نمی کند.

 

مطالب مشابه را ببینید!