مجله تاپ‌ناز‌

مدل مانتو دانشجویی 98 + انواع مدل های شیک مانتو برای خانم های دانشجو

مدل مانتو دانشجویی 98

در این بخش عکس هایی از مدل مانتوهای دانشجویی 98 در طرح ها و رنگ های تنوع را مشاهده می کنید و امیدواریم این مدل های شیک مورد پسند شما قرار بگیرند.

با نزدیک شدن به فصل پاییز و بازگشایی دانشگاه مدل های جدید مانتوی دامشجویی از سوی مختصصان مد و زیبایی معرفی می شود و می توانید با توجه به فرم و اندام و دیگری ویژگی های ظاهری خود یکی از این طرح های شیک را انتخاب کنید.

انواع مدل مانتوی داشجویی 98 در طرح های شیک

مانتوی دانشجویی در طرح های متنوع مانند اسپرت، سنتی و ساده در بازار موحود است که انتخاب هر کدام از این مدل ها و طرح ها به سلیقه شما بستگی دارد. در ادامه مطلب انواع مدل های مانتوی دانشجویی شیک را مشاهده می کنید که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرند.

مدل مانتو دانشجویی 98

مدل مانتوی دانشجویی ۱۳۹۸

مانتوهای دانشجویی دارای طرح های متنوعی هستند و شما باید طرح هایی را انتخاب کنید که مناسب محیط داشنگاه باشند و در عین ساده بودن جذاب باشند.

مانتوی اسپرت و ساده از طرح های پرطرفدار مانتو برای محیط دانشگاه هستند و این طرح مانتوها در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند که بهتر است رنگ مانتو با توجه به رنگ پوست و دیگر ویژگی های فرم بدن انتخاب شود.

مدل مانتو دانشجویی 98

مانتوی دانشجویی رنگ روشن برای خانم های لااغر اندام انتخابی ایده آال است و اگر شما فرم اندام درشت و چاقی دارد بهتر است مانتوی رنگ تیره اسپرت را انتخاب کنید.

اگر مایل هستی ماتوی اسپرت را انتخاب کنید پس بهتر است کیف و کفش شما هم اسپرت باشند تا ظاهر جذاب دخترانه داشته باشید

مانتوی اسپرت در انوع طرح کوتاه و بلد دوخته می شوند و مانتوهای کوتاه بین دختران دانشجو طرفدار بیشتری دارد و اگر شما تمایل دارید در محیط دانشگاه حس راحتی بیشتری داشته باشید پس بهتر است از مانتوهای بلند اسپرت استفاده کنید.

مدل مانتو دانشجویی 98

مانتوی سنتی هم از دیگر انواع مانتوی دانشجویی است و اگر شما مایل هستید مانتوی طرح دار و حاشیه دار در محیط دانشگاه استفاده کنید این مدل برای شما انتخاب خوبی است.

مقنعه هم باید به درستی اتاب شود و بهت است مقنعه ای را انتخاب کنید که با رنگ مانتو مطابقت داشته باشد.

 

مدل مانتو دانشجویی 98

شیک ترین مدل مانتوی دانشجویی

مدل مانتو دانشجویی 98

مدل های شیک تیپ دانشجویی دخترانه

مدل مانتو دانشجویی 98مدل مانتو دانشجویی 98مدل مانتو دانشجویی 98مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98 مدل مانتو دانشجویی 98

مطالب مشابه را ببینید!