مدل میز تلویزیون مدرن و زیبا + نکاتی برای خرید میز تلویزیون

زیباترین مدل میز تلویزیون , مدل میز تلویزیون جدید و مدرن

نزدیک شدن به روز های نوروز هیاهوی تغییر دکوراسیون را به هر خانه ای می آورد. هر خانم خانه داری سعی می کند با تغییر دکوراسیون داخلی منزل فضا را برای پذیرایی از مهمانان کاربردی تر کند و انعطاف بیشتری به فضا ببخشد. به صورتی که بتواند چند عملکرد مختلف به فضا بدهد. یکی از عناصر مهمی که در شکل گیری فضا تاثیر دارد وجود تلویزیون و میز آن است. وجود یک میز تلویزیون شیک و متناسب با فضا می تواند بر زیبایی فضا ی خانه تان بیافزاید و جلوه بخش دکوراسیون داخلی فضا خانه تان باشد پس با ما همراهی کنید تا میزهای مختلفی را که می توانید در طراحی دکوراسیون داخلی منزلتان استفاده کنید را به شما معرفی کند.

مدل میز تلویزیون زیبا و مدرن

میزهای تلویزیون بسته به بزرگی یا کوچکی فضا داخلی منزل شما می توانند خلاقانه باشند ، به طور مثال میز های تلویزیون حتما نباید یک سری قفسه های به هم پیوسته با رنگ های غالب سیلور ، مشکی و قهوه ای باشند. گاهی این میز ها می توانند به عنوان یک پایه برای گذاشتم تلویزیون عمل کنند و رنگ آن ها نیز مطابق با رنگ فضا ی داخلی منزلتان می توانند متغییر باشد. ما پیشنهاد می کنیم اگر تلویزیون مرکز ثقل فضای اتاق تان است پس حتما از میزی با طراحی خلاقانه و رنگ شاد استفاده کنید تا جلوه زیباتری به خانه تان ببخشد.

مدل میز تلویزیون زیبا و مدرن

اگر دوست دارید به نشیمن خود رنگ و بویی کلاسیک بدهید و حضور طبیعت در خانه تان را بیشتر احساس کنید ، می توانید از میز های تلویزیون چوبی استفاده کنید ، رنگ این چوب ها می تواند قهوه ای ، قهوهای روشن و یا حتی قهوه ای سوخته باشد. انتخاب رنگ ها کاملا مرتبط با رنگ مبلمان است.حتی می توانید به اطراف میز تلویزیون خود قفسه هایی با درب های شیشه ای اضافه کنید و وسایل تزئینی خود را درون آن ها بچینید. به شکل یکنواختی میز تلویزیون را نیز از بین خواهید برد.

مدل میز تلویزیون زیبا و مدرن

اگر احساس می کنید که باید میز تلویزیون خود را عوض کنید ولی در عین حال از میز تلویزیون فعلی خود نیز راضی هستید ، پیشنهاد ما به شما این است که اطراف میز تلویزیون خود را تغییر دهید با این کار چهره ای جدید از میز تلویزیون خود خواهید دید. به طور مثال اگر میز تلویزیون شما رنگ روشن یا سفید دارد ، می توانید برای دیوار پشت تلویزیون کاغذ دیواری طرح داری با رنگ متضاد میز تلویزیون خود تهیه کنید و ببینید که چهره میز تلویزیون شما دگرگون شده است.

مدل میز تلویزیون زیبا و مدرن

میز های تلویزیون می تواند از چندین شلف با ابعاد مختلف تشکیل شده باشد. شلف ها به دلیل باز بودن اطراف آن ،حس بزرگتر بودن به فضا القا می کنند و انعطاف پذیری بیشتری را به فضا منتقل می کنند. برای استفاده ازشلف ها به عنوان میز تلویزیون حتما باید به این نکته توجه کرد که همه شلف ها یک اندازه نباشند تا میز تلویزیون حس یکنواختی به خود نگیرد. بهتر است طول شلفی که تلویزیون روی آن قرار میگیرد از همه بیشتر باشد تا متمایز بودن خود را بیشتر نشان دهد.

مدل میز تلویزیون زیبا و مدرن

لزوما تلویزیون ها حتما نباید روی میز یا پایه خاصی قرار بگیرند ، اگر از LCD ها استفاده می کنید ، می توانید آن ها را روی دیوار نصب کنید. اگر داخل فضایی که می خواهید تلویزیون را قرار بدهید شومینه هم وجود دارد ، تلویزیون را دیوار بالایی شومینه می توانید نصب کنید. دیوار بالای شومینه را با صفحات MDF بپوشانید و تلویزیون خود را روی آن قرار دهید. ولی در نصب تلویزیون به روی دیوار حتما باید به چند نکته توجه کنید. برای نصب تلویزیون روی دیوار حتما از افراد متخصص در این زمینه استفاده کنید . دوم این که حتما به این نکته توجه داشته باشید که ارتفاعی که می خواهید تلویزیون را نصب کنید زیاد بالا نباشد تا موقع تماشای تلویزیون راحت باشید.

مدل میز تلویزیون زیبا و مدرن

اگر مجبور هستید از از تلویزیون در اتاق نشیمن استفاده کنید و از این مساله احساس نارضایتی می کنید ، می توانید میز تلویزیونی با قفسه های در دار تهیه کنید. در این میز های تلویزیونی درب هایی با خاصیت ریلی تعبیه شده است که می توانید به وسیله آن ها تلویزیون خود را از دید ها پنهان کنید. به علاوه وقتی تلویزیون دیده نشود مسلما در مهمانی ها از آرامش بیشتری برخوردار هستید.

میز تلویزیون شیک و ساده در اتاق نشیمن باعث تبدیل شدن این فضا به مکانی زیبا و کاربردی می شود و استفاده از این وسیله در چیدمان داخلی می تواند نقش مهمی در طراحی نشیمن زیبا داشته باشد. در این مطلب مدل های جدید میز تلویزیون 2019 با طراحی های زیبا را قرار داده ایم که امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

مدل میز تلویزیون شیک در طرح های مدرن و کلاسیک

با توجه به فضای خانه های امروزی که کوچک هستند، اتاق نشیمن هم محلی برای استراحت اعضای خانواده است و هم می تواند محلی برای پذیرایی از مهمانان باشد. به همین دلیل انتخاب وسایل و مبلمان منزل موضوع مهمی است میز تلویزیون یکی از اجزای مهم و اصلی اتاق نشیمن است که بدون آن فضا ناقص به نظر می رسد.

مدل میز تلویزیونشلف و قفسه زیبا تلویزیون مدل ال سی دی

مدل میز تلویزیونمدل میز و باکس تلویزیون مدرن

مدل میز تلویزیونمدل میز تلویزیون جدید با طرح شیشه مدل میز تلویزیونشیک ترین میز تلویزیون دیواری و کاربردی شیک

مدل میز تلویزیونایده جذاب طراحی میز تلویزیون

مدل میز تلویزیونعکس های دکوراسیون منازل مدرن با میز تلویزیون دیواری

مدل میز تلویزیونتصاویر شلف و میز تلویزیون دیواری شیک

مدل میز تلویزیوننمونه جدید میز تلویزیون ال سی دی

مدل میز تلویزیونباکس و میز تلویزیون لاکچری و زیبا

مدل میز تلویزیونمدل میز تلویزیون ۲۰۱۹ برای خانه های لوکس

مدل میز تلویزیونطرح هندسی و زیبای میز تلویزیون جدید سال ۲۰۱۹

مدل میز تلویزیونمدل میز تلویزیون ال سی دی با طرح چوب

مدل میز تلویزیونطرح مدرن و زیبای میز تلویزیون برای نشیمن

مدل میز تلویزیونمیز تلویزیون کشویی با طراحی کلاسیک

مدل میز تلویزیونمدل جدید میز تلویزیون ام دی اف

مدل میز تلویزیونمیز تلویزیون سفید با طراحی زیبا

مدل میز تلویزیونمیز تلویزیون با طرح کلاسیک

مدل میز تلویزیونمیز تلویزیون کاربردی و شیک برای نشیمن

مدل میز تلویزیونمدل ساده میز تلویزیون برای اتاق نشیمن

مدل میز تلویزیونمیز تلویزیون دیواری مدرن با طرح شیک

مدل میز تلویزیونطراجی جالب و زیبای میز تلویزیون دیواری به همراه شومینه برقی

مدل میز تلویزیونمدل میز تلویزیون مخصوص منازل لوکس

مدل میز تلویزیونمدل میز تلویزیون ۲۰۱۹ با طراحی شیک

مدل میز تلویزیونمدل زیبا و شیک میز تلویزیون مدرن

مدل میز تلویزیونمیز تلویزیون ساده

مدل میز تلویزیون

مطالب مشابه را ببینید!