مدل های ساعت گران قیمت که هر کسی نمی تواند بخرد!

ساعت راجر دوبیوس اکسکالیبور
قیمت: 1.1 میلیون دلار
ساعت بیوس اکسکالیبور در سال 2013 آماده فروش شد. طبق اعلام سازندگان این ساعت، در حدود 2400 ساعت برای ساخت این ساعت وقت صروف شده و 7 سال نیز برای طراحی وساخت آن تحقیقات انجام شده است. مکانیزم این ساعت به گونه ای است که در هر ثانیه 4 پالس دارد. تا کنون تنها 3 عدد از ساعت بیوس اکسکالیبور ساخته شده که هرکدام از 590 قطعه تشکیل شده است. برچسب قیمت بیوس اکسکالیبور رقم 1.1 میلیون دلار ر نشان می‌دهد.

مدل ساعت

 ساعت جاگر لاکولت هیبریس مکانیکا گرند سونری
قیمت 1.5 میلیون دلار
با دارا بودن بیش از 1472 قطعه، ساعت جاگر لاکولت هیبریس یکی از پیچیده‌ترین ساعت‌های موجود در دنیا است. طبق اعلام سازندگان این ساعت، فرایند طراحی و ساخت این ساعت هوشمند 5 سال زمان برده است. پوششی از چرم قسمت پشتی ساعت رافرا گرفته و طراحه بدنه این ساعت پیچیده به گونه ای است که صدا تیک تاک ساعت قابل شنیدن باشد.

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین ساعت‌هایی که می توانید بخرید

 ساعت گروبل فورسی
قیمت: بین 1 تا 2 میلیون دلار
در کنار توربیلون 30 درجه ای که برای این ساعت درنظر گرفته شده یک کاور آبی زیبا نیز بر روی چرخ تنظیم ساعت کار شده است. در واقع ساعت گروبل فورسی را می وتان یک اثر هنری تمام از ویلاردویگان در نظر گرفت. یگ کشتی طلایی بسیار کوچک در داخل پیچ تنظیم ساعت طراحی شده است که با شیشه با بزرگنمایی 23 برابر قابل مشاهده است. هنوز قیمت قطعی برای این ساعت اعلام نشده است اما می‌توان رقمی بین 1 تا 2 میلیون دلار برای آن درنظر گرفت.

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین ساعت‌هایی که می توانید بخرید

ریچارد میله RM5602
قیمت: بیش از 2 میلیون دلار
بدنه شفاف این ساعت تماماً از یاقوت کبود ساخته شده است. قطعات متحرک داخلی RM5602 از تیتانیوم ساخته شده و در مجموع بدنه در برابر خراش و آسیب مقاوم بوده و تا عمق 3 متری ضدآب بوده.
تنها 10 عدد از ساعت ریچارد میله RM5602 تاکنون ساخته شده که قیمت تقریبی هرکدام حدوداً 2.1 میلیون دلار است. برای ساخت هرکدام از این ساعت ها 60 روز زمان نیاز است.

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین ساعت‌هایی که می توانید بخرید

 ساعت لانج اند سون گرند
قیمت: بیش از 2 میلیون دلار
این ساعت لانج اند سون گرند با قیمتی در حدود 2.2 میلیون دلار از 870 قطعه مختلف ساخته شده است. نکته قابل توجه در مورد این ساعت ها این است که ساخت هرکدام از انها در حدود 1 سال به طول خواهد انجامید. از زمان ساخت این ساعت ها در سال 2013 تنها 1 عدد از انها به فروش رفته است. و هر سال نیز یکی دیگر تولید می‌شود. ساخت ساعت‌های لانج اند سون گرند تا سال 2018 ادامه خواهد داشت.

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین ساعت‌هایی که می توانید بخرید

 ساعت پیتک فیلیپ گرندمستر
قیمت: 2.8 میلیون دلار
به عنوان یادبود صد وهفتادو پنجمین سالگرد تأسیس برند ساعت سازی پیتک فیلیپ سوئیسی، ساعت گرندمستر با ترکیبی لوکس متشکل از 214 قطعه مجزا و 2 صفحه ساعت ساخته شده است. برای ساخت 7 عدد از این ساعت ها در حدود 8 سال و 100 هزار ساعت کار زمان صرف شده است. قیمت هرکدما از ساعت‌های پیتک فیلیپ گرندمستر در حدود 2.8 میلیون دلار تعیین شده است.

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین ساعت‌هایی که می توانید بخرید

 ساعت الماس گراف
قیمت: 55 میلیون دلار
گران‌ترین ساعت موجود در این لیست با اختلاف زیاد و قیمت 55 میایبون دلاری تنها ساعت زنانه موجود در لیست نیز است. این ساعت اولین ساعت تولید شده از برند جواهرسازی گراف است که برای اولین بار سال گذشته به نمایش درآمد.
این ساعت فوق العاده گران یک صفحه ساعت بسیار کوچک دارد که و قسمت بند آن از الماس‌های بزرگ و کوچک رنگی تشکیل شده که بر پایه پلاتینییوم به هم متصل شده‌اند. تاکنون تنها یک عدد از این ساعت 55 میلیون دلاری ساخته شده است.

اخبار,اخبار گوناگون,گران‌ترین ساعت‌هایی که می توانید بخرید

 

مطالب مشابه را ببینید!