مدل و سبک های آرایش چشم 2013

در آرایش صورت یکی از مهمترین نقاط برای آرایش چشم ها هستند. در این مقاله قصد داریم شما را با 10 مدل از جدید ترین آرایش های مخصوص چشم بهار 2013 آشنا کنیم و امیدواریم این آموزشها و تصاویر برای شما مفید باشه.

 آرایش چشم ها, جدید ترین آرایش های مخصوص چشم, خط چشم فانتزی مدل مایکل کورس, چشمان شعله ور مدل های گوچی, لبهای غنچه ای قرمز مدل های rochas, خط چشم های مدل استلا مک کارتنی, جلوه های زنانه در مدل والنتینو , سایه دنباله دار مدل chloe, سایه چشم گربه ای, خط چشم های شب نما در مدل fendi, چشمان شیشه ای مدل لوئیز وویتون louis vuitton, چشمانی برجسته و ابروهایی سفید شده در مدل givenchy, آرایش مارک جاکوب, عکس های سوپر,آرایش و زیبایی

 

در بهار 2013 آرایش های جدید به گونه ای اغراق آمیز هستند،گریمورها با رنگها(رژ لبهای جیغ)، جابجایی آرایش مثلا خط چشمهایی بالاتر از محل اصلی، و مواد مختلف (استفاده از تکه های کوچک پارچه بجای خط چشم )بازی کردند.
شما را با 10 نمونه از این آرایش ها آشنا می کنیم :

خط چشم فانتزی مدل مایکل کورس
یکی از گریمور های معروف برای خط چشم طرح جدیدی زد،  او از رنگ سبز و فیروزه ای در وسط پلک استفاده کرد. برای اینکه خط چشم از این هم واضح ترخودش را نشان دهد خط چشم را روی یک پوست روشن نمایش داده به علاوه یک ریمل و ابروی ضخیم و سیاه به نمایان شدن این خط چشم کمک می کند. چشمها در این آرایش بخوبی به چشم می آیند.

 

عکس آرایش جدید چشم

 

چشمان شعله ور مدل های گوچی
اگر عکس های سوپر مدل های دهه 70 را دیده باشید، آرایش های پرزرق و برقی همانند مدل های گوچی در این فصل داشتند . ما شاهد چشمانی برافروخته در این مانکنها هستیم. گریمور های گوچی از ریمل قهوه ای تیره همراه با یک سایه همرنگ استفاده کرده اند، که به چشمها حالتی بادامی شکل می دهند.برای ایجاد عمق بیشتر از کرمهای اکلیلی در فاصله بین گودی بالای پلک و استخوان ابرو استفاده کرده اند، سپس از دو ردیف مژه مصنوعی برای درشت تر نشان دادن چشمها استفاده نموند.

 

عکس آرایش جدید چشم

 

لبهای غنچه ای قرمز مدل های Rochas
این آرایش بیننده را یاد عروسک می اندازد. طراح این مدل پوست روشن را در کنار لبهایی قرمز برای جلوه بیشتر آرایش استفاده کرده است. بعد از زیر سازی کردن پوست، از سایه نقره ای روی گونه ها و بالای ابروها استفاده کرده سپس برای لبها از یک نرم کننده استفاده کرده و نهایتا با قلم مو لبها را آرایش کرد.

 

عکس آرایش جدید چشم

 

خط چشم های مدل استلا مک کارتنی
این مدل آرایش بقیه قسمتهای صورت را تقریبا رها کرده و فقط روی چشم تمرکز دارد، طراح این آرایش از یک خط چشم سبز- آبی استفاده کرده است. برای برجستگی گونه ها از یک رژ گونه صورتی استفاده کرده و خط چشم پایین را به رنگ سبز-‌آبی کشیده و در نهایت از یک خظ چشم مشکی برای پلک بالایی استفاده کرده بعلاوه کمی ریمل حجیم کننده مشکی برای مژه ها .

 

عکس آرایش جدید چشم

 

جلوه های زنانه در مدل والنتینو
این آرایش خیلی ساده و زیباست. گریمور سایه های صورتی را با هم ادغام کرده ( صورتی شاد- صورتی گلی – صورتی چرک) و برای گونه ها کار کرده است.سپس از یک سایه برای زیر سازی استخوان گونهاستفاده کرده و برای اتمام کار از کمی پودر روشن کننده نیز استفاده نمود. برای چشمها از سایه های خاکستری مایل به قهوه ای روی پلک استفاده کرد و تا گوشه های چشم در مسیر دو خط چشم پایینی آنرا امتداد داد.

 

عکس آرایش جدید چشم

 

سایه دنباله دار مدل Chloe
مدل گربه ای سایه چشم مسی رنگ در این مدل ما را به یاد آرایش دهه 60 می اندازد. اما می توان گفت که نسبت به مدل های دهه 60 مدرن تر است. در این آرایش ابتدا از سایه قرمز دودی روی پلک استفاده می شود که از دو طرف بصورت دنباله دار تا استخوان ابرو کشیده شده است. در ادامه از یک براق کننده مسی رنگ همراه یک خط چشم مشکی برای پلک بالا اضافه شده تا چشمها را بهتر نشان دهد.

 

عکس آرایش جدید چشم

 

خط چشم های شب نما در مدل Fendi
برند fendi با قرار دادن تکه های ریز نئوپرین بعنوان خط چشم پایینی سبک نویی ایجاد کرده است. هر مانکنی سه تکه از این پارچه مخصوص در زیر چشم خود بعنوان خط چشم دارد. مثلا در رنگها سیاه، سبز و نارنجی . طراح این مدل می گوید استفاده از پارچه بهترین راه برای ست کردن اجزای این مجموعه بوده است.

 

عکس آرایش جدید چشم

 

چشمان شیشه ای مدل لوئیز وویتون LOUIS VUITTON
حتی لباسهای چهارخانه و شطرنجی لیمویی و کرمی نیز نمی توانند چشمهای هنرشناسان دهه 60 را تحت الشعاع قرار بدهد. سایه های هلویی رنگ از پشت مژها گرفته تا در بالای پلک، باعث شده که تقریبا نگاه ملایم باشد. چشمان بوسیله یک خط چشم مشکی احاطه شده و یک ریمل حجیم کننده مژه های بالایی و پایینی را برجسته تر نشان می دهند.

 

عکس آرایش جدید چشم

 

چشمانی برجسته و ابروهایی سفید شده در مدل Givenchy
نمایش سیاه و سفید در این مدل همه حرف را می زند. تمام هنر این آرایش سایه کاری است. نکته کلیدی این گریم چشمانی تیز و بران و ابرویی محو شده می باشند. طراح این آرایش برای پلک از سایه استخوانی رنگ استفاده کرده است سپس روی آن با سایه شکلاتی ضخیمی پوشانده است. وی برای برجسته نشان دادن چشمانی که با سایه دنباله دار کشیده است ابروها را سفید نمود.

 

عکس آرایش جدید چشم

 

آرایش مارک جاکوب
آرایشی سیاه و سفید در این مدل شاهد هستیم. طراح این آرایش از زیرسازی مات استفاده کرده و ابروها را بوسیله سایه های رایج در بالی اندونزی و بنگال برای ایجاد شکلی برجسته و تند و تیز آرایش استفاده نموده است. برای پلک بالا از خط چشم سیاه و برای پلک پایین از سایه سیاه استفاده کردند.همچنین از سایه مشکی برای پلک بالایی نیز استفاده نمود و در نهایت از مژه مصنوعی برای حجیم نر نشان دادن مژه ها استفاده نمودند. آرایش لبها هم فقط خط لب می باشد.

 

عکس آرایش جدید چشم

مطالب مشابه را ببینید!