مجله تاپ‌ناز‌

انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار

در این مطلب انواع مدل های کناف پذیرایی برای سقف و دیوارها را گردآوری کرده ایم که طرح های اجرا شده بسیار شیکی هستند که باعث جلوه بخشیدن به فضای منزل شده اند و می توانید از این مدل های سقف کاذب و مدل نورپردازی برای اتاق پذیرایی ایده بگیرید.

در ادامه این مطلب با جدیدترین مدل های کناف آشنا می شوید و می توانید به بهترین شکل منزل خود را با استفاده از کناف زیبا کنید.

مدل کناف پذیرایی جدید و کاربردی

استفاده از کناف سقف یکی از روش هایی است که باعث می شود دکوراسیون منزل شما بسیار شیک و زیبا شود و به همین دلیل استفاده از کناف برای سقف بسیار محبوبیت پیدا کرده است و افراد با سلیقه از این نوع روکش گچی برای تزینی و زیبا کردن پذیرایی استفاده می کنند.

انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار

کناف به دلیل سبک و کم هزینه بودن برای جلوه دادن به سقف و دیوارهای منزل انتخاب خوبی است. انواع مدل های کناف پذیرایی از طرح های مختلف و زیبای زیادی تشکیل شده است. سقف های کاذب کاربرد زیادی در دکوراسیون منزل دارد و تقاضای زیاد از این روش باعث رونق کار کناف کاران و به وجود آمدن طرح های فراوانی شده که به راستی انتخاب از بین این همه طرح زیبا کار دشواری است.

انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار

باید توجه داشته باشید که مدل سقف کناف در بخش های مختلف منزل متفاوت است و در هر مکان می تواند کاربرد خاصی داشته باشد، در ادامه برای شما عزیزان تصاویری از مدل های کناف پذیرایی را به اشتراک گذاشته ایم تا بتوانید با مشاهده این مدل های کناف کار اجرا شده طرح های مناسب را برای دکوراسیون منزل انتخاب کنید.

نورپردازی اصل مهم در استفاده از سقف های کاذب است، شاید اگر شما از نورپردازی و نورهای مخفی در کناف استفاده نکنید هیچ جلوه زیبایی به شما ندهد ولی در اینجا باید به رنگ نورهای مخفی هم توجه داشت با معماری و دکوراسیون منزل هماهنگی داشته باشد.

انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار

چنانچه مایلید این نورپردازی را در کناف دیوار به کار بگیرید باید توجه به فرم دیوار و ارتفاع آن از زمین هم مسئله مهمی است با توجه به این نکات شما می تواند یکی از زیباترین طرح های کناف را داشته باشید.

 

تصاویر انواع کناف برای سقف با نورپردازی زیبا

کناف جنس های مختلفی از جمله صفحات روکش دار گچی، صفحات مسلح سیمانی، صفحات گاردس، صفحات اکوستیک، تایل های گچی و معدنی، فولاد سبک و غیره هستند و بسته به مصالح به کار رفته شده در آنها برای مکان های خاصی استفاده می شوند. معمولا طرح کناف سقف پذیرایی از نورپردازی و رنگ آمیزی های متنوع و خاصی برخوردار است، زیرا این قسمت از منزل جلوی چشم بوده و مهمترین مکان در هر خانه ای محسوب می شود.

انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار

کناف ها در انواع مدلهای مربع، مستطیلی، دایره ای و با طرح های متفاوت می باشند، از این رو هر کس می تواند متناسب با دکوراسیون منزل و سلیقه اش طرح دلخواه کناف و نورپردازی آن را به راحتی انتخاب نماید، حال استفاده از کناف ها در فضای پذیرایی منزل علاوه بر زیبایی که ایجاد می کنند، دارای ویژگی های زیادی از جمله صرفه جویی در هزینه ها، عایق صوتی و حرارتی، قابلیت اجرا با سرعت بالا و مقاومت زیاد در برابر زلزله می باشند، در اینجا می توانید مدلهای جدیدتری از انواع کناف برای پذیرایی را مشاهده کنید و بهترین و متناسب ترین طرح را انتخاب کرده و برای فضای پذیرایی منزلتان به کار گیرید.

 

انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار انواع طرح و مدل کناف پذیرایی برای سقف و دیوار

 

مطالب مشابه را ببینید!