مجله تاپ‌ناز‌

مدل کوسن نمدی با طرح های بسیار شیک مبلمان منزل

در این مطلب تاپ ناز تصاویری از مدل های کوسن نمدی با طرح های جدید را در اختیار شما قرار می دهیم و امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند. کوسن نمدی دارای طرح های زیبا و پرطرفدار است و می توانید در صورت تمایل از این طرح ها در منزل ایده بگیرید و با تهیه الگوی نمدی به راحتی این مدل ها را بدوزید.

 

مدل کوسن نمدی شیک با طرح مختلف

پارچه نمدی کاربرد زیادی دارند و می توانید با استفاده از این پارچه ها انواع دست سازهای نمدی مانند رومزی نمدی، پادری نمدی و … را بسازید. در ادامه انواع مدل های کوسن با نمد و با طرح های ساده و فانتزی را گردآوری کرده ایم و امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید.

مدل کوسن نمدی

طرح های کوسن نمدی زییبا

از پارچه نمد برای دوخت کوسن استفاده می شود و می توانید به کمک این پراچه ها انواع کوسن های تزیینی با اشکال هندسی گرد، مربع، مستطیل و … را برای تخت خواب و مبلمان خود بدوزید. کوسن های نمدی در مدل های ساده، فانتزی و طرح دار موجود است که انتخاب طرح و رنگ این مدل ها به طرح و رنگ مبلمان، روتختی و دیگر وسایل موجود در منزل شما بستگی دارد.

مدل کوسن نمدی

کوسن با پارچه نمدی را می توانید با استفاده از دست یا چرخ بدوزید و اگر شما مایل هستید کوسنی که دوخته اید دوام بیشتری داشته باشد بهتر است که از چرخ خیاطی استفاده کنید.

برای تزیین کردن کوسن با پارچه نمدی می توانید از دکمه های رنگی، روبان تزیینی و … استفاده کنید و می توانید پارچه های نمدی را شبیه به پروانه، گل و … برش بزنید و آنها را روی قسمت هایی از کوسن بدوزید و یا بچسبانید که بهتر است برای جذابیت بیشتر کوسن رنگ پارچه اصلی با رنگ برش های پارچه که برای تزیین به کار برده می شوند مطابقت و همخوانی داشته باشید.

مدل کوسن نمدی

برای دوختن کوسن می توانید از دو و یا چند رنگ مختلف پارچه نمد استفاده کنید که باعث زیبایی خاصی می شوند و باعث می شوند که تزیین مبلمان یا خت خواب زیبا و جذاب تر باشد.

جدیدترین مدل های کوسن با نمد

کوسن وسیله ای پر استفاده در منزل است و باعث زیبایی دکوراسیون می شود و در انواع طرح و رنگ های مختلف در بازار موجود است که بسته به سلیقه خود می توانید آنها را تهیه کنید و یا در مدت زمانی کم خودتان می توانید کوسن بدوزید. کوسن با طرح نمد دارای رنگ و مدل های مختلف است.

مدل کوسن نمدی

نمد کاربردهای زیادی دارد که یکی از کاربردهای آن دوخت کوسن است که بسیار راحت و شیک می توانید کوسن های زیبایی را درست کنید، در اداه این مطلب هم نمونه هایی از کوسن های زیبا را در اختیار شما قرار داده ایم که می توانید از آنها ایده بگیرید و کوسن های زیبایی داشته باشید. گر به دنبال طرح شیک برای دوخت کوسن با نمد هستید، پیشنهاد می کنیم در ادامه مدل های مختلف کوسن را ببینید.

 

مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی

مدل کوسن ساده و طرح دار

مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی

آموزش دوخت کوسن

مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی

کوسن مستطیل و دایره

مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی مدل کوسن نمدی

مطالب مشابه را ببینید!