مجله تاپ‌ناز‌

مدل یقه کت زنانه در انوع طرح های شیک و مجلسی برای خانم های شیک پوش

مدل یقه کت زنانه

در این مطلب مجله تاپ ناز تصاویر انواع مدل یقه کت زنانه را گردآوری کرده ایم که این مدل ها ممکن است با سلیقه شما همخوانی داشته باشند.

یقه کت زنانه در انواع طرح های مختلف مانند فانتزی، کلاسیک، مدرن و … موجود می باشد و می توانید با توجه به فرم اندام و گردن خود از میان آنها یقه مناسب را انتخاب کنید تا شیک پوش به نظر برسید.

مدل یقه کت زنانه

مدل یقه کت زنانه با طرح های شیک

طرح یقه کت تاثیر زیادی بر روی شکل اندام دارد و اگر بدرستی انتخاب شود می تواند عیب های موجود در قسمت بالاتنه را کمتر کند. در هنگام انتخاب یقه کت های مجلسی باید حساسیت و دقت لازم را به کار ببرید.

مدل یقه کت زنانه

مدل طرح های یقه کت مجلسی

کت و دامن با کت و شلوار زنانه یکی از انواع لباس هایی هستند که زنان در مهمانی ها و مجالس از آن استفاده می کنند و اگر شما مایل هستید ظاهری رسمی و با وقار داشته باشید پس بهتر از مدل لباس مجلسی های استفاده کنید.

مت های مجلسی زنانه در انواع طرح های کلاسیک و اسپرت در بازار موجود هستند و با توجه به دوخت کت از مدل یقه مناسبی برای آن استفاده می شود.

برای دوختن یقه کت زنانه از انواع مدل یقه های انگلیسی، آرشال، امریکایی، گرد، هفت، دیپلمات و … استفاده می شود که هر کدام از این یقه ها زیبایی و جذابیت خاصی دارند و باید با توجه به فرمقسمت بالاتنه خود از میان این طرح های مختلف یقه مناسبی را برای دوختن کت مجلسی انتخاب نمایید.

مدل یقه کت زنانه

 

مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه

مدل یقه کت زنانه با طرح های زیبا

مدل یقه کت زنانهمدل یقه کت زنانه

یقه ساده کت مجلسی

مدل یقه کت زنانه

مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه

مدل یقه کت برای خانم های خوش سلیقه

مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت زنانه

مطالب مشابه را ببینید!