گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب جالب / کلیپ / مراحل تغییر جنسیت پسر و تبدیل شدن به زن در سه سال +کلیپ
loading...

مراحل تغییر جنسیت پسر و تبدیل شدن به زن در سه سال +کلیپ

مراحل تغییر جنسیت پسر و تبدیل شدن به زن در سه سال +کلیپ

این تصاویر گویای تغییر چهره این مرد استرالیایی طی سه سال به زن است.

یک کاربر اینترنتی با نام مستعار iiGethii با قرار دادن تصاویر خود طی سه سال گذشته در یوتیوب تغییر چهره خود را به نمایش گذاشته است.

این تصاویر که با عکسی در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۰۹ شروع می شود در اولین عکس یک پسر ۲۰ ساله با چهره ای ضمخت را نشان می دهد که با گذشت زمان کم کم با تغییر جنسیت به یک دختر ۲۳ ساله البته با چهره ای ظریف و زنانه در سال ۲۰۱۲ تبدیل شده است در اواسط ویدئو میتوان تغییرات در اجزاء و فرم صورت پسر مثل ابرو و گردی صورت مشاهد کرد.

دانلود کلیپ

[امتیاز دهنده: 16 نفر و میانگین امتیاز: 2.6]
loading...

11 دیدگاه ها

  • این جماعت ملعون درگاه خداوند هستند. بنده روانشناسی خونده ام. افراد ترنس با دوجنسه کاملاً تفاوت دارند. دوجنسه ها بیماران جسمی هستند که هردو نوع آلت مردانه و زنان را دارند اما … ترنس ها افرادی هستند که مشکل روحی دارند و این موضوع به دلیل رفتار ها و تجارب جنسی کودکانه، افزایش نوع خاصی از هورمون های جنسی و یا تجارب عاطفی جنس مختلف در دوران کودکی می باشد. بیماری روحی را با عمل بدن نباید انجام داد بلکه بایستی با تکنیک های روحی درمان شود. این افراد گاهاً اقدام به دگر پوشی می کنند. و لازم به ذکر است که این جماعت در تمام ادوار تاریخی وجود داشته اند و حتی پیامبر آنان را لعن فرموده است. در احادیث مختلف بیان شده که پیامبر آنها را از مسجد بیرون می انداخته و آنان را باعث رواج فساد میدانسته است.

   • سلام،من یک ترنس هستم mtf ,،میخواستم قبل از هر چیز به همه ترنسا قوت قلب بدم که اصلا به حرفهای آدمای کوته فکر که صداشون از جای گرم و نرم میاد و مشکلات ادمای دورو برشون براشون هیچ اهمیتی نداره رو توجه نکنن و به مداواشون که تنها راهش عمل تغییر جنسیته فک کنن.بعدش میخواستم در جواب به حرفای مهرداد که میگه من روانشناسی خوندم بگم که اولا از نظر اسلام امام خمینی که مرجع تقلیده فتوا داده که باید افراد ترنس باید و حتما البته بعد از تشخیص رانشناسان عمل تغییر جنسیت انجام بدن دوما ترنسها از سر دل خوشی دست به همچین کارایی نمیزنن بلکه ساختارشون به این شکله و هر چیزی که درونشون هست رو انجام میدن بعدش برای تغییر جنسیت باید بگم که بعد از شیش ماه مشاوره گرفتن و روانکاوی شدن اون هم پیش بهترین روانکاوا ،روانکاوی شدن تشخیص داده میشه که این فرد باید جراحی بشه یا نه پس این که شما نوشتین که با روانکاوی شدن مشکل این عزیزان حل میشه کاملا غلطه و حرفی باطل ،من تعجب میکنم که چطور شما به این راحتی بدون هیچ گونه تحقیق و پژوهشی درباره ترنسها که شامل تعداد زیادی از جامعه میشن و در طول زندگیشان درد و زجرهای زیادی میبرن و سختیهای فراوان متحمل میشن ) در موردشون قضاوت میکنی و با حرفات نه تنها باری از روی دوششون بر میداری بلکه زخم زبون هم بهشون میزنی واقعا متاسف شدم وقتی طرز فکرت رو خوندم و فهمیدم که خیلی خیلی ادم بی درکی هستی .من بهت توصیه میکنم که بیشتر درباره این عزیزان تحقیق کنی تا ناخواسته باعث آزار و اذیتشون نشی،به امید موفقیت به همه ترنسهای عزیز که من خودم هم یکی از خودتان هستم ،دوست دارم محکمو استوار به درمانتون فک کنید .

   • متاستفم برای اون کسی که به تو مدرک روانشناسی داده ،

 1. زهراپاسبانی

  سلام ماکه چیزی ندیدیم ولی فکرکنم باخال باشه عاشق هیجانم

 2. احتمالا دو قلو هستن.
  همتون سر کار بودید.

 3. خداییش خیلی خوب تغییر کرده بودا!!!

 4. این دسته از افراد ترنس هستند. دو سال قبل از عمل، روانکاوی میشن و باید رفتارهای دخترانه از خودشون نشون بدن (زنانی که در جسم مردانه اند). بعد عمل تغییر جنسی انجام میدن و هرمون درمانی میشن. یعنی ریزش موهای مردانه، توقف رشد استخوانها و عضلات مردانه،…. واسه همین از حالت زمختی درمیان.

 5. آخه چه قدر آ دما میتونن احمق باشن… آخه خدا میاد موجودی رو بیافرینه بعد لعنتش کنه!!!بعضی افراد تو همون 1400 سال پیش موندن…آخه یکی نیست بگه وقتی خدا داشت لعنتشون میکرد تو اونجا بودی،!!! خودت از زبون خدا شنیدی!!!! دوستان ترنس به حرف هیچ احمقي گوش ندين و از طریق علم به روز مشکلتون رو حل کنید…خداوند اگه دردی رو به کسی بده درمونش رو هم میده و خواهد داد…

 6. این فرد که ادعا کرده روانشناسه مطمیناسیکل هم نداره ، واقعا که .ازقول پیغمبر مارو لعن و نفرین نکن ای روان پریش تو خودت نیاز به دکتر داری ، من تحت نظر دکتر هستم و دکترم خیلی خوب راهنمایی ام میکنه و از خودم راضی ام

 7. نه ترنسم نه روانشناس ولی به عنوان یک انسان تا حد کمی میتونم درک کنم که ترنس ها چه دردای سخت روحی و روانی رو تحمل میکنن این عزیزان اینجوری خلق شدن و خودشون هیچ دخالتی توی ترنس شدنشون ندارن متاسفم واسه اون ادم بی سوادی که از راه نرسیده میاد مزخرف میگه حدیث از پیغمبر میاره دوست عزیز برو 4 کلمه مطالعه کن توی همون احادیث میفهمی چه حرف مزخرفی زدی ایشون یا سنشون بیشتر از 10 سال نیست یا تو عصر هجر زندگی میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *