گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب جالب / اختصاصی تاپ ناز / مردان زن چاق دوست دارند یا زن لاغر؟

مردان زن چاق دوست دارند یا زن لاغر؟

آقایان بیشتر از زن چاق خوششان می آید یا لاغر؟

زن چاق یا لاغر

هر مردی برای یک نوع زن وجود دارد. مردانی هستند که زنان بزرگ جثه دوست دارند و مردانی هستند که زنانی نحیف و کوچک دوست دارند. برخی مردان بین این دو سایز را می پسندند. مهم نیست چه اندازه ای هستید، مهم این است که یک جایی یک مردی برای شما وجود دارد و شما جفت او برای ازدواج هستید.

از این رو خانم ها نمی دانند که احساس شوهرشان در مورد موضوع های مختلف چیست؟ برای مثال خانومی به آرایشگاه می رود و رنگ موی خود را تغییر می دهد، شاید همسرش به او می گوید، «چقدر عوض شدی» اما احساس قلبی اش را نمی گوید و یا نمی داند چگونه ابراز کند، به همین خاطر «زن» می ماند که احساس شوهرش در رابطه با آن موضوع خاص چیست؟

چندی پیش یک تیم تحقیقاتی توانست به جواب این مهم دست یابد و طی یک مدت زمانی، احساسات آقایان را نسبت به رفتار، کردار و چهره همسرشان بپرسید، بخوانید، جالب است.

مردان چه احساسی راجع به جراحی بینی دارند.

– خانم ها، اگر به همسرتان گفتید که می خواهم بینی ام را عمل کنم و او مشکلی با بینی صورت شما نداشت، این کار را رها کنید. چرا خطر کاری در مورد موضوعی را می پذیرید که مرد شما به آن تقریبا راضی است و مشکلی ندارد؟ اگر همسرتان با وزن شما مشکلی ندارد، چرا این همه کاهش وزن؟ البته اگر به خاطر سلامتی تان رژیم می گیرید، اشکالی ندارد.

آیا مردان زنان چاق را دوست دارند یا لاغر؟

– هر مردی برای یک نوع زن وجود دارد. مردانی هستند که زنان بزرگ جثه دوست دارند و مردانی هستند که زنانی نحیف و کوچک دوست دارند. برخی مردان بین این دو سایز را می پسندند. مهم نیست چه اندازه ای هستید، مهم این است که یک جایی یک مردی برای شما وجود دارد و شما جفت او برای ازدواج هستید.

مردان در مورد زنانی که چاق می شوند چه احساسی دارند؟

– مردی که عاشق شماست، بی دلیل عاشق شما نیست. همانطور که مردانه خودشان شکم می آوردند و چاق می شوند، مطمئنا چاقی شما را درک می کنند و البته متوجه می شوند که دیگر شبیه روزهای اول آشنایی نیستید. اگر این اضافه وزن در حدود ۵ یا ۱۰ کیلوگرم باشد، مشکلی نیست، می توانید همچنان متناسب و خوش اندام جلوه کنید. اگر مردتان کوته نظر باشد، با این قضیه کنار نمی آید و گذشته را فراموش نمی کند. اما اگر مردی آن را درک کند، چند کیلو افزایش وزن مسئله مهمی نیست. شما همچنان تلاش می کنید که خوب به نظر بیایید و همین خوب است.

در طول مدت نامزدی، آیا یک زن باید برای یک آقا هدیه ای بخرد؟

– اگر، در یک رابطه متعهدانه و طولانی مدت هستید، اشکالی ندارد، در غیر اینصورت او فکر می کند می خواهید او را به دام بیندازید و حتما در ازای این هدیه از او انتظاری دارید. منتظر بمانید و صبر کنید ببینید، ابتدا او چه هدیه ای برای شما می گیرد. اجازه دهید او مرد باشد و هدیه بخرد. مردان واقعی برای زنانی که دوست دارند، هدیه می خرند. توجه کنید: به خاطر هدیه ای که از او دریافت می کنید، تشکر کنید. یک هدیه، فقط هدیه است. هیچ نشانه ای به همراه خود ندارد. او با خرید هدیه نشان مید هد که احساس واقعی اش نسبت به شما چگونه است.

آیا مردان دوست دارند همسرشان کفش های پاشنه بلند به پا کنند یا کوتاه؟

– پاشنه بلند به نظرمان جذاب تر است. نمی دانم چطور یک مرد ممکن است از کفش ورزشی خوشش بیاید! چون کفش پاشنه بلند، خانمی شما را بیشتر نشان می دهد.

مردان در مورد زنانی که از آنان تقاضای پول می کنند، چه احساسی دارند؟

– در ابتدا و آغاز رابطه، هرگز این کار را نکنید اما اگر در یک رابطه انحصاری یعنی شما و او به تنهایی هستید، از او بخواهید و ببینید چه واکنشی نشان می دهد. بگویید: «واقعا تحت فشارم. خجالت می کشم بگویم، اما واقعا به کمک تو احتیاج دارم. می توانی چند صد هزار تومان به من قرض بدهی به محض اینکه بتوانم آن را برمی گردانم.» اغلب مردان، اگر واقعا به شما اهمیت بدهند، در صورت داشتن پول آن را خواهند داد و فکر بدی نمی کنند.

آیا مردان به زنان شان در کار و شغل شان کمک می کنند؟

– بدون شک. اگر با مردی طرف هستید که در زندگی خودش بلاتکلیف است و نمی داند چه کسی است، چه کاره است و چقدر درآمد دارد، درخواست کمک از او مسخره است، چون خودش در رسیدن به اهدافش مشکل دارد و زمانی برای کمک به شما نخواهد داشت اما اگر در شیوه مردانگی اش مشکل نداشته باشد، حتما می تواند به شما کمک کند.

آیا مردان به خرید کردن علاقه دارند؟

– اگر شما مردان را وادار کنید، این کار را می کنند چون تنها راهی است که می توانند زمانی را با شما باشند اما کار مورد علاقه شان نیست. خیلی به ندرت مردانی را می بینید که به حراجی ها سرک بکشند، پیراهن را مقابل سینه خود بگیرند و امتحان کنند که آیا رنگ آبی بهتر است یا رنگ سبز. وقتی برای خرید می روند که می دانند دقیقا به دنبال چه هستنتدو با همان هم از مغازه بیرون می آیند به ندرت غیر از این اتفاق می افتد. حسی که مردان در مورد خرید دارند این است، وارد شوند و سریع خرید کنند.

مردان در مورد روشی که یک زن، خانه داری می کند، چه احساسی دارند؟

– مردان تحمل زنان شلخته را ندارند. فکر می کنید وقتی دوستان به منزل ما می آیند، می خواهیم یک خانه به هم ریخته و نامرتب به آنان نشان دهیم؟
یا وقتی از مادرمان دعوت کنیم که به خانه ما بیاید روی یک کاناپه کثیف و نامرتب بنشینید؟ فکر نمی کنم. شکل و وضعیت خانه در واقع انعکاس ماهیت شماست. مردم وقتی وارد منزل می شوند، نمی گویند: «آن آقا، خانه را کثیف نگه می دارد.» می گویند: «آن خانم، خانه را کثیف نگه داشته است.» مهم نیست جامعه چه تغییری کرده است و مردان چه مسئولیت هایی را در خانه پذیرفته اند، اساس انتظار مردم، تمیز نگه داشتن منزل از جانب خانم آن خانه است. ما مردان خیلی با هم متفاوت نیستیم. وقتی شمع روشن می کنید، گل می چینید، ظرف نقره و چینی روی میز قرار می دهید و مرد وقتی وارد یک خانه تمیز می شویم آن محیط را خیلی دوست داریم. اگر هر دو کار می کنیم و شما فرصت کار کردن و تمیز نگه داشتن خانه را ندارید، با پرداخت کمی پول نقد به یک کارگر خانه، آن را تمیز می کنیم اما خانه نباید کثیف باشد.

مردان چه احساسی راجع به غیبت کردن دارند؟

– ما از غیبت متنفریم اما می دانیم که نمی توانیم جلوی آن را بگیریم. بیشتر به دلیل حفظ حریم خصوصی خود از آن متنفریم چون یک مرد مطمئن است که اگر شما و دوستانتان با هم در مورد دیگران صحبت می کنید، بعدا دوستان شما روزی در مورد شما و او نیز صحبت خواهند کرد. این موضوع را حتما دفعه بعد که دور هم جمع شدید، به خاطر بسپارید.

مردان چه احساسی در مورد زنانی دارند که رانندگی بلد هستند؟

– الان قرن بیست و یکم است و اغلب مردان با این موضوع مشکل ندارند اما هنوز مردان قدیمی وجود دارند که فکر می کنند زنان باید رانندگی را به جنس مخالف بسپارند. نمی دانم آنان در چه غاری زندگی می کنند.

آیا علاقه یک خانم به ورزش، مهم است؟

– نه، برخی، ورزش های آرام را ترجیح می دهند و عده ای به ورزش های هیجان انگیز علاقه دارند. اگر ورزش مورد علاقه تان با همسرتان یکسان نیست، به دنبال ورزش دیگری بروید.

علامت بین المللی مردان در این مورد که «دیگر بیشتر از این به حرفت گوش نمی دهم» چیست؟

– اگر بلافاصله پس از سوال، جواب شنیدید، بدانید اصلا گوش نکرده است. وقتی توجه می کند، مشکل را حل می کند و یا راه حلی برای موضوعی که مطرح می کنید، پیشنهاد می دهد و اگر شما همچنان پس از پاسخ او به حرف زدن ادامه بدهید، دیگر بیشتر از آن به حرفتان گوش نمی کند.

آیا مردان زنانی را که در آشپزی مهارت دارند بیشتر از زنانی که اینگونه نیستند، دوست دارند؟

– امروزه، «من اصلا چیزی نمی پزم» مشکل بزرگی شده است. اگر خیلی زیبا باشید و آشپزی بلد نباشید، کمی از آن چشمپوشی می کنیم اما اگر ازدواج کردیم و مثل روزهای اول زیبا و مرتب نباشید و بعد آشپزی هم نکنید، چه می شود؟ خیلی زیاده خواه هستید و حمایت هم می خواهید. مردان به زنانی که می توانند آشپزی کنند، احترام می گذارند.

آیا برای یک مرد مهم است که زنش کار نکند؟

– نه، اصلا. البته این روزها ضرورت است که شوهر و زن هر دو با هم کار کنند تا مایحتاج زندگی را تامین کنند. اما اگر مردی در مقام تامین خواسته های خانواده اش باشد، مشکلی با کار نکردن خانم ندارد.

loading...

47 دیدگاه ها

 1. نام شما (ضروری)

  واقعا که درسته اصلا جدا از خوشایند آقایون یه خانم باشخصیت باید یه کفش شیک وپاشنه دار بپوشه..نه خیلی پاشنه بلند حدود 5تا 7 سانت .سالها تیپم شده بود یه کتونی سفید شلوار جین یه کوله پشتی .بارها هم توسط کسی که دوسش داشتم بچه خطاب شدم حالا چه به شوخی چه به جدی.چندبار هم اشاره به این موضوع کرد که کفش پاشنه بلند جذابترت میکنه آخه قدم هم زیاد بلند نیست.ولی من لجباز مرغم یک پا داشت واین تیپ بچه مدرسه ایم همیشه همرام بود اگه دوسش داشتم باید نشون میدادم که واسه حرفاش ارزش قائلم.متاسفانه شش ماهه جداشدیم نه فقط بخاطر این مسئله کوچیک بخاطر تمام لجبازی های من.که واقعا بهشون فکر میکنم خجالت آوره.بهرحال خواستم بگم اگه شما هم دارین اشتباه من رو میکنیدبدونید این تیپ هیچ جذابیتی واسه یه آقا نداره وتو یه رابطه کوتاه بیاین ومرغتون یه پا نداشته باشه وگرنه همیشه تنها میمونین

 2. نیمه گمشده ی من انگار روی این کره خاکی نیست! احتمالا یا بهشته یا کره مریخ!
  من 32سالمه هنوز ازدواج نکردم.
  الان دیگه علاقه ی به زندگی زناشویی ندارم.

 3. لطفا سطحی به این مسایل نگاه نکنید این مطالب به درد ادمهایی میخوره که دنبال نقش بازی کردن هستند و شخصیت ثابت و محکمی ندارند. با عقل و شعور و همفکری به این اراجیف نیازی نیست. اخه کدوم مرد عاقلی اگه زنش 10 کیلو چاق بشه براش مهم نیست. اگه اینجوریه اقاهه مشکل داره چرا تلقین اشتباه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. نام شما (ضروری)

  جناب شهریار برادر من به قدری خوشتیپه بخدا که دخترها تو خیابون بهش شماره میدن!ولی میگه اگه یروز بخوام زن بگیرم دختر پر رو به دخترلاغر ترجیح میدم این چیزا سیلقه ایه .داماد ما هم خواهرم تپله ولی عاشقشه ومیگه دوست ندارم لاغر کنی از زن لاغر خوشم نمیاد بستگی داره سلیقه طرف چی باشه.اون طرف ممکنه خیلی هم باکلاس باشه سلیقش تپل پسند باشه..

 5. من عاشق دخترای ظریف و لاغر و خوش فرمم. لاغر بودن به معنی بی فرم بودن بدن نیست چه بسا دخترای چاق که هیچ فرمی ندارن جز چربی اضافی..

 6. از نظر من دختر تپل ظرافت نداره بعد که بخواد یه بچه بیاره خدا میدونه چی میشه… یه دختر در عین زیبایی باید ظریف باشه .

 7. خانم نام شما ضروری آقای شهریار هم نظرشو گفت .منم اکثر پسرای باکلاس و خوشتیپ و خوش چهره و تیپ مردونه رو که دیدم تو دوستان همه یه دختر ظریف و لاغر و زیبا رو دوست دارن.همونجور که گفتین سلیقه ایه دیگه.اون دختری هم که تو خیابون شماره میده دختر به درد بخوری نیست کسی به چشم زن درست نگاش نمیکنه..حتی پسرای دختر باز حرفه ای هم این جور دخترا رو برای 2 روز میخوان بعدش میندازنش دور.

 8. نام شما (ضروری)

  ببخشید حالا شما چرا انقد عصبانی هستید؟من هم چند بار اشاره کردم تو نظرم که امری است سلیقه ای.مگه گفتم برادرم اونهارو جدی میگیره؟کدوم پسری است دنبال یک ارتباط جدی وطولانی مدت با همچین دخترا باشه!!من هم دختر چاق منظورم نبود آقای محترم که شما موضع میگیرید گفتم پرو وقشنگ .بنظر خود من هم دختری که یه پر گوش بدنش داره اگه چهره قشنگی داشته باشه زیباییش چشم گیرتر از دختریه که اندامش شبیهه یه پسربچست..درضمن دوخط اول صحبت ایشون رو بی ربط دیدم به موضوعی که گذاشته!!واسه همین گفتم .که واقعا بعضی از نکاتی که اون بالا اشاره شده واقعا درسته .

 9. نام شما ضروری کی میگ من عصبانی ام ؟من نظر خودمو گفتم ولی شما مثه اینکه عصبانی هستین از نظر دیگران. نظر من اینه دختر باید لاغرو ظریف باشه لاغر بودن هم به معنیه این نیست که مثه پسر بچه ها باشه چه بسا بچه هایی که تپلن .هر پری هم دلیل بر خوش فرمیه بدنش نیست ..اون توپره خوش اندام هم که چشم گیره لاغره ولی خوش ترکیب بدنش. اون دختری هم که خیلی لاغره یکم رو خودش کار کنه و بخوره آب میره زیر پوستش ولی اگه چاق بشه لاغر شدنش بیشتر مکافات داره .من کاری به نظر شما و بردار شما ندارم خودتون دارید میگید سلیقه ها متفاوته وبه گفته ی جمله ی بالا برای هر کس جفتی هست.در ضمن من نگفتم برادر شما اون دخترا رو جدی میگیره ..حرفش شد گفتم که حتی بدترین پسرا بلا نسبت برادر گرامی این جور دخترا رو هم به عنوان آشغال (بلانسبت) قبول نمیکنن مگر برای 2روز تفریح .

 10. باحمید رضا جان موافقم منم شدیدآ عاشق دخترای هیکل باربی ظریفو خوش استیلم. یه دختر بادستای ظریف .کمر باریک لگن پهنتر نسبت به کمر که این دو مورد واقعآ هیکل یه دخترو زیبا میکنه خیلیا هیکلای پری دارن ولی لگنشون کوچیکه با هیچ ورزش و غذاو عملی هم نمیتونن کاریش کنن.خوش استایل بودن هیکل مهمه نه اینکه بگیم هرکی پره خوش فرم تره هر کی لاغره هیچی نداره.بعضی ها پرن ولی اصلآ هیکل ندارن مثلآ بالاتنه سر شونه ها و دستا از پایین تنه بزرگتره ولی لگن ندارن مثه هیکل مردا چاقم بشن از بالا تنه اضافه میکنن و شکم پهلو میارن.وباسن و پاهای بدون فرم دارن و فقط پر هستن .ولی بعضی ها با هیکل لاغر اما خیلی خوش اندامن کمر باریک وپاهای نسبتآ پر تاکید میکنم لگن پهن و دستای ظریف.که من واقعآ عاشق همچین هیکلی هستم

 11. به نظرمن اينکه هرمرد چه هيکلي رو دوس داره امري کاملا سليقه ايه من خودم از هيکل چاق متنفرم ولي مردايي رو ديدم که از هيکل چاق خوششون مياد برام عجيبه ولي اين امر کاملا سليقه ايه من خودم هيکلم پره با کمر خيلي باريک و لگن پهن من باربي نيستم ولي کلي هم طرفدار دارم به نظرمن لاغر و پر خوبه ولي چاقي اصلا ولي بازم ميگم اين موضوع کاملابه سليقه ي افراد مربوط ميشه

 12. این امر کاملا سلیقه ای برای مردا اما در کل استایل یه دختر باید یه کم پر باشه و خوش ترکیب

 13. من عاشق زن چاق هستم چون خیلی مهربون تر و با حوصله تر هستند
  وقتی تو رو در اغوش می گیرن خیلی احساس امنیت و ارامش می کنی
  من اگه یه خانوم چاق داشته باشم عاشقونه دوستش خواهم داشت

  • فک کنم برعکس شده همه چی….خانم باید در آغوش همسرش احساس امنیت بکنه…مرد هست که حس امنیت ایجاد میکنه

 14. سلام
  اقا ارمین ب نظر من چاقی هیچ ربطی به مهربونی ندار ها .
  مثلا تناردیه نا مادری کزت!! خخخ
  در کل لاغر و جم و جور خوبه..و البته بالا تنه و پایین تنه تناسب داشته باشه

  • نه زیاد باشه تپل ایش نشه هیچ کاریش کرد اندامش عضله ای پر باشه بهتر از دختر لاغره همون طوری که رویا گفت دختر نسبتا باید گوشتی باشه لاغر باشه انگار دوتا استخون رو بغل کرده باشه ادم به درد نمی خوره

 15. اطلاعات دقیق

  از بیشتر مردها نظرسنجی کردن راجب هیکل خانومها
  هیچ مردی از زن شکم وپهلودار خوشش نمیاد اکثر زنهای چاقم اینهارو دارن از لاغراستوخونی هم خوششون نمیاد بشدت از زن کمرباریک هم خوششون میاد

 16. اقا امیرحسین چهارخط نوشتی سه خطش لگن داشت
  اخه مگه به هیکله!!!!!!!!!!!!

 17. وااای چاق اصن خوب نیس من خودمم چهار سال پیش لاغز بودم ولی با ورزش درست تو خونمون الان یا هیکل خوب دارم و اونایی که میگن دختر باید پر باشه ینی بالا وپایین تنشون بزرگ باظه دیگ پس الکی به چاقی ربط ندید چون چاقی چیزی جز تجمع چربی نیس

 18. به نظر من لاغر خوبه .من خودم لاغرم لگنم هم خیلی پهنه با دور کمرم بیست تا اختلاف داره .برای خودم زندگی میکنم ‌.نه برای مردا ‌.حرف هیچ کسی هم برام مهم نیست که میگن چاق بهتره و مردا چاق میپسندن .برای خودم زندگی میکنم ‌.

 19. ببنید شما باید بدنی داشت باشید ک از سلامتی کامل برخوردار باشید.چاقی اصن خوب نیس ونشانه ی کم تحرکی ومستعد عامل بیماری هاس پس ما دختر خانوما یا اقا پسرا باید با ورزش هیکلی خوب درس کنیم

 20. اصلا با کفش پاشنه بلند حال نمیکنم .کفش اسپرت واقعا یه دختر رو جذاب تر میکنه

 21. بحثاتون خیلی جالب بود. همرو خوندم. ولازم میدونم اضافه کنم که گرچه کلیشست ولی هر کسی شخصیتی داره و اگه شخصیت ینفر قبل هیکلش برای طرفش مهم باشه این چیزا زیاد به چشم نمیاد و درکل بنظر من اگه ینفر بخواد هیکل رو درنظر بگیره در مورد زن کمر باریک و پایین تنه پرتر نسبت به کمر باشه خیلی خووبه همچنین بالا تنه خیلی هیکلمند نباشه و ظریف باشه خوبه .. حالا ک راجب زنا سلیقه گفته شد ازونجایی ک خودم دخترم دوسدارم مرد مورد علاقم قدش بلند ویجورایی لاغر باشه راستش من از پسر چاق بدم میاد ولی خب گفتم شاید شخصیت ینفر و چهره جذاب و بانمک ی پسر چاق یروزی دلمو گیر بندازه ! ی چیز دیگم ک اینروزا تعجبمو بیشتر میکنه اینه ک حس میکنم اینکه مردا میگن زن لاغر اندام یا حتی پر دوسدارن دروغه چون هم پسرا شنیدم هیکل گوشتی میخوان هم دخترا ب هررر طریقی دنبال چاق شدنن ! حتی اونا ک از وزن متناسبی برخوردان لابد دوسپسراشون ازشون خواستن دیگه !

 22. مردان از زنهای متوسط خوششان میاد زن باید اندام زنانه داشته باشه مخصوصا سینه و باسن خیلی مهمه وبه زن زیبایی بهتری میده زنهای خیلی لاغر مردان مخصوصی را میطلبند وباید طالب پیدابشه .اما در کل سر و سینه وباسن متناسب وتا حدی بزرگ مطلوب اقایان است.

 23. بعضی از دخترا واقعا خوردنی هستند مخصوصا اونجا انگار داری کباب برگ میخوری .وای خدای من .من که سیر نمیشم

 24. من یه نظر کلی میدمهر مردی میاد با توجه له جسه خودش نظر میده بطور کلی مرد دوست داره همسرش قدش از خودش کوتاه تر باشه وزنشم کمتر حالا یه مردی چاقه زنه چاق دویت داره یکی لاغر لاغر دوست داره قشنگ از نظرات دوستان میسه فهمید تا حدی کدوم چاقن کدوم لاغر

 25. سلام پس یعنی من خیلی چاقم؟قدم157وزنم99

 26. سلام به همگی.من یه دختر توپر هستم قدم۱۶۷ و وزنم هم ۶۵.سینه هام و باسنم هم درشته.کمرمم باریکه.به نظرتون من چاقم؟؟؟؟؟اخه من خاستگارام کم هستن.حس میکنم به خاطر همین موضوع هس که خاستگارام انگشت شمارن.خیلی حالم گرفته.کمکم کنین.نظرتون خیلی مهمه برام…..
  ممنون

 27. ۱۷سالم بیشتر نیس.اما این موضوع که خاستگارام کمه روحیمو خراب کرده…..
  چند روز پیش یه جا خوندم که نسبت دور کمر به دور باسن یه دختر اگه بین۰/۷۵ و 0/70 باشه خیلی جذابه
  مال من ۰/۷۴بود..اما بازم حس میکنم چاقم
  کمکم کنین

 28. سلام ب نظر من مردای ایرونی کلا عاشق زنای تپلن ولی ب نظر من هم تپلی بد نیس البته شکم نداشته باشی مث من ک اقد خوش هیککککلممممم😍

 29. سلام
  من دخترم قدم ۱۷۰ و وزنم ۵۷ کیلوعه
  شاید فک کنین خیلی لاغرم ولی استخون بندیم ی کوچولو درشته ولی شکم و اینا ندارم
  ب نظر شما استخون بندی یکم درشت باشه زشته؟

 30. به نظر من که اخلاق هم خیلی مهمه مثلا یه دختره لاغر ولی بداخلاقخوبه یا یه دختر تپل ولی مهربون شما قراره با اخلاق طرف زندگی کنین نه با یه جسم البته اونم تا حدی مهمه و اینکه همه یه روزی پیر میشن و حالت زیبایی سسابقشان رو از دست میدن متاسفانه الان رابطه فقط به هیکل بستست نه به شعور و شخصیت

 31. نور محمد صدیق

  من که اصلاً از زنان لاغر خوشم نمی آید سوراخ زن لاغر به مثابه سوراخ دیوار است یا اصلاً میتوان گفت آلت تناسلی زنان لاغر یعنی دیگ بخار
  البته توحین نباشه این هم یک سلیقه است دیگه…

 32. والا زن باس تپل باشه من اگه زن بگیرم حتما تپل میگیرم لاغر کجاش خوبه اخه اه اه حالم از دخترای لاغر به هم میخوره 😷البته خودم لاغرم اما من مرد هستم و خوشم از زنهای تپل میاد تپل باشه بانمک و شیطون و مهربون بنظر میرسه

 33. از نظر هیکل من خودم توپر و سفت رو انتخاب کردم یعنی من گذاشتم سه و نیم کیلو از وزن متعادل برای قدم چاق تر شم بعد با ورزش بدنم سفت کردم که اون سه کیلو و نیم تبدیل به توپری شه نه چربی شل و ول و با ورزش های سنگین شکم و پهلو نذاشتم وقتی سه کیلو رو اضاف می کردم تو شکمم بیاد جمع شه نتیجش فوق العاده شد حیف اون همه سال که رژیم می گرفتم به سایز صفر برسم

  ولی در بالای پولدار از همه اینا جذاب تره 😐

 34. دختر باید توپر و سفت باشه حیف اون همه سالی که با رژیم سنگین می خواستم خودم به یایز صفر برسونم جدیدا از دوستم یاد گرفتم خودم به وزن متعادل به قدم برسونم بعد سه کیلویی خودم چاق تر کنم ولی وقتی دارم خودم چاق تر می کنم ورزش های پهلو و کمر و زیر چونه انجام بدم که این سه کیلو نیاد تو کمر و پهلوم و زیر چونم بعد که این سه کیلو اضاف کردم با کمک معلم های باشگاه نه اب بلکه سفت و خوش فرمشون کنم نتیجههههه فوقققق العاده شدهههههه بقدری نتیجه عالی شده و اعتماد به نفس و تحسین از اطراف می گیرم کع قید خیلی کار ها که قبلا برای زیبایی می حواستم انجام بدم زدم

 35. من خیلی کوچولو ام چ کار کنم ۱۸ سالمه ولی همه فک میکنن ۱۴ سالمه🙁

 36. شما بی بی فیس هستید و این خیلی خوبه خانم نگین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ
loading...