گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / مردی که همسر 30 ساله صیغه اش را کشت

مردی که همسر 30 ساله صیغه اش را کشت

مرد ۶۰ ساله اي به اتهام قتل همسر ۳۰ ساله اش تحت تعقيب پليس قرار گرفت.

به گزارش خراسان، دقايق اوليه بامداد روز گذشته مردي که همسرش را تا خيابان هاشميه ۴۷ تعقيب کرده بود ناگهان از پشت سر به وي حمله ور شد و او را با وارد آوردن بيش از ۱۱ ضربه چاقو به شدت مجروح کرد. با فريادهاي زن جوان يکي از شهروندان با پليس ۱۱۰ و اورژانس تماس گرفت. دقايقي بعد اين زن که به دليل اصابت ضربه هاي عميق چاقو بيهوش شده بود توسط مأموران اورژانس به بيمارستان فارابي مشهد منتقل شد و تحت مداوا قرار گرفت، اما اقدامات پزشکان و کادر درماني بي نتيجه ماند و اين زن در بيمارستان جان خود را از دست داد. 

از سوي ديگر مأموران کلانتري شهرک ناجا حدود ساعت يک بامداد مراتب را به قاضي اسماعيل شاکر (قاضي ويژه قتل عمد) اطلاع دادند. با توجه به اهميت موضوع، مقام قضايي در همان نيمه شب عازم بيمارستان فارابي شد.

بررسي هاي مقدماتي بيانگر آن بود که قاتل ابتدا از پشت سر زن مذکور را مورد اصابت ۴ ضربه عميق چاقو قرار داده و ضربات ديگري را نيز بر نقاط مختلف بدنش فرود آورده است. مأموران اورژانس که مورد پرسش مقام قضايي قرار گرفته بودند اعلام کردند که پيکر نيمه جان مصدوم را از خيابان هاشميه ۴۷ به بيمارستان منتقل کردند .

تحقيقات مقدماتي قاضي ويژه قتل عمد بيانگر آن بود که زن ياد شده توسط مردي حدود ۶۰ ساله که داراي خودرو پژو ۴۰۵ نقره اي بود، مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است.پس از دستور مقام قضايي مأموران موفق شدند خودرو مذکور را مقابل منزل برادر متهم در حالي کشف کنند که شيشه آن نيز شکسته بود. بنابراين مقام قضايي دستور بازداشت برخي از نزديکان متهم را به اتهام فراري دادن قاتل صادر کرد و تحقيقات براي دستگيري متهم ادامه يافت.

4 دیدگاه ها

  1. خب خدا بیامرزتش.

  2. خدا میدونه ، شاید یه چیزی دیده ازش ، که اینکارو کرده

  3. Chera en mard haye bi khasty at adab nemishan,Mage ax jone zan chi Mikhan ?age zan bade ke gofte ke mard Khobe?kare bad ,bade.mard va zan nadare!!motaasefam

  4. خداکنه خیانت نکرده باشه این زن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *