مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / مرد بی رحمی که همسر باردارش را کشت دستگیر شد

مرد بی رحمی که همسر باردارش را کشت دستگیر شد

مرد ۴۱ ساله اي که در پي اختلاف خانوادگي همسر باردار خود را به قتل رسانده و متواري شده بود، سرانجام پس از ۹ سال زندگي مخفيانه، توسط کارآگاهان پليس عمليات ويژه آگاهي استان خراسان رضوي دستگير شد.

به گزارش خراسان سرهنگ حسين بيدمشکي رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي با اعلام اين خبر در نشستي مطبوعاتي گفت: بيستم خرداد سال ۸۲ زن جوان بارداري در خيابان پنجتن ۴۸ مشهد به قتل رسيد و با اعلام اين موضوع به مأموران انتظامي در همان زمان کارآگاهان به همراه مقام قضايي به محل وقوع جنايت اعزام شدند و پس از تحقيقات و بررسي هاي لازم دريافتند مقتول با ضربات متعدد چاقوي همسرش به قتل رسيده است و متهم به قتل نيز پس از ارتکاب جنايت از محل متواري شده است.

سرهنگ بيدمشکي گفت: با توجه به اين که متهم به قتل به نقطه نامعلومي گريخته بود، مأموران نتوانستند سرنخي از محل اختفاي او به دست آورند و بررسي هاي پليسي نيز به منظور يافتن متهم که ۹ سال توانسته بود خود را از چشم مأموران مخفي کند به نتيجه اي نرسيد؛ بنابراين پرونده به اداره عمليات ويژه سپرده شد تا کارآگاهان نسبت به پيگيري پرونده اقدام کنند.

رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي اضافه کرد: سرانجام بررسي ها و تحقيقات مأموران پليس عمليات ويژه به نتيجه رسيد و چند روز پيش مأموران طي انجام امور تخصصي و تشخيص هويت متوجه شدند که متهم به قتل با نام جعلي به دليل ارتکاب جرم ديگري سال ۸۹ در زندان ورامين به سر مي برده است؛ بنابراين مأموران با مراجعه به زندان به بررسي سوابق متهم پرداختند و دريافتند که وي در سال ۸۹ مدتي را در زندان ورامين زنداني بوده ولي پس از مدتي از زندان آزاد شده و در نقطه نامعلومي اقامت گزيده است.

سرهنگ بيدمشکي افزود: کارآگاهان در شاخه ديگر تحقيقات خود و با مراجعه به بانک اطلاعات مجرمان، توانستند محل سکونت متهم به قتل را در ورامين مشخص کنند، بنابراين طي يک نيابت قضايي به اين شهر رفتند اما دريافتند که متهم به تهران نقل مکان کرده است؛ بنابراين کارآگاهان دوباره طي نيابت قضايي ديگري به تهران عزيمت کردند و از آن جا که متهم به قتل در تهران ازدواج مجدد کرده بود، موفق به شناسايي همسر دوم او شدند و از طريق تعقيب همسر وي توانستند محل اختفاي او را شناسايي کنند و وي را در عملياتي غافلگير کننده در سحرگاه ۲۸ ارديبهشت امسال دستگير کنند و به مشهد انتقال دهند.

وي افزود: متهم دستگير شده در بازجويي ها صراحتا به قتل همسر خود به دليل اختلافات خانوادگي اعتراف کرد. سرهنگ بيدمشکي افزود: پرونده متهم در شعبه ۱۳۳ بازپرسي دادسراي شهيد قدوسي مشهد به رياست قاضي حسن پوست فروشان تحت رسيدگي قرار دارد.

م.م متهم به قتل دستگير شده، در گفت وگو با خراسان درباره انگيزه خود از قتل همسر باردارش گفت: من و همسرم هر دو به هروئين معتاد بوديم، من همواره به همسرم بدبين بودم و همواره بر سر اين موضوع بين ما اختلاف وجود داشت تا اين که يک شب با هم به منظور خريد مواد مخدر از منزل بيرون رفتيم و مقداري هروئين خريديم و به منزل آمديم. مقداري مشروب خورديم و در آخر شب هم هروئين مصرف کرديم. قبل از خواب با همسرم مشاجره کردم و در يک لحظه چاقوي آشپزخانه را که در اتاق افتاده بود برداشتم و چند ضربه به شکم وي زدم، آن گاه در حالي که پسر و دختر کوچکم در خواب بودند از منزل بيرون رفتم، خودم را به صدمتري رساندم و از آن جا هم به پليس راه طرق مراجعه کردم و با اتوبوس هاي تهران به ورامين رفتم.

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

7 دیدگاه ها

 1. از یه طرف خدا ذلیلش کنه و از یه طرف خیر ببینه چون خودش معتاد زنشم معتاد فردا اون دوتا بچه ام میشدن معتاد اون یکیم به دنیامیومد میشد معتادالبته همه ی اینایی که گفتم با احتمال بالای هفتاد درصد بود خب بابا رو دروایسی که نداریم پدر مادر سالم بچشون معتاد میشه دیگه از اینا چه انتظاری همه میرن بیرون واسه بچه هاشون بازی فکری کتابای علمی فرهنگی میگیرن اینا میرفتن هروئین میگرفتن.

 2. ناشناس
  خوش ب حالت راحت تونستی بخونی ولی من نه
  میدونستم ک میای اینجا
  واسه همین منم اومدم

 3. باز قربونت هوای مارم داری.

 4. ناشناس عزیز
  ی چیزی بگم ناراحت نمیشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  درسته ک تو همه سایتا ناشناسی
  گاهی وقتا میتونی از روی نظرها بفهمی ک جنسیت فرد چیه
  ولی ی چیزی تو دلم بم گفته ک جنسیت واقعیت چیه

 5. من اصلا ناراحت نمیشم بله درسته از رو نظرا میشه فهمید حالا اگه دل شما گفته جنسیتم چیه خب لابد همونم دیگه.

 6. اولش که دیدم نوشته مرد بیرحمی همسرشو کشته فک کردم بازم کار این خارجی هاس ولی وقتی خوندم…..به نظر من بخاطر اعتیاد زنشو نکشته چون در غیر این صورت باید خودشم میکشت چون اعتیاد داشت ولی چه آدمی بوده حتی یه لحظه به 3تا بچشون و اون زن بیچارش که آیا دوس داره بمیره یا نه فکر نکرد میتونست تصمیم بگیره خودشو زنش ترک کنن میتونست به زنش بگه تو باید ترک کنی و اگه اون این کارو نمیکرد این تصمیم احمقانه رو میگرفت پس یا تو مستی حالیش نبوده چیکار کرده یا یه ماجرای دیگه بوده خدا بهتر میدونه ولی من بیشتر از همه تو فکر اون 2تا بچه ای هستم که موندن اونا چه بلایی سرشون میاد…….

 7. نمیدونم چی بگم!!!! با خوندن این مطلب حرفایی که رو دلم سنگینی میکنه بدتر و بیشتر شد………………………………

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *