مرد جوان معتاد به شیشه پسر از قتل مادرش، خودکشی کرد

مرد جوان معتاد به شیشه پسر از قتل مادرش، خودکشی کرد

 

رد جوان معتاد که شیشه استعمال می کرد به دلیل دعوا و مشاجره مادرش را به قتل رساند و بعد هم اقدام به خودزنی و خودکشی کرد.

 

خودزنی جوان شیشه ای بعد از قتل مادر

اخبار حوادث : شامگاه سه شنبه- 21 دی- زن جوانی سراسیمه با پلیس 110 تماس گرفت و از مشاجره شدید و کمک خواهی زن همسایه شان و پسرکی خبر داد.
به دنبال اعلام این خبر، مأموران کلانتری 125 یوسف آباد بلافاصله خود را به محل رساندند.مأموران پس از ورود به ساختمان با ساکنان وحشتزده روبه رو شدند که پشت درآپارتمان مورد نظر تجمع کرده بودند.

مأموران چند بار زنگ زدند اما وقتی کسی جواب نداد، پس از هماهنگی های لازم و دریافت دستور قضایی لازم، وارد خانه شدند.اما ناگهان با جسد خونین زن میانسال و پسر بچه ای در پذیرایی روبه رو شدند. در چند قدمی آنها نیز پیکر نیمه جان و خونین مرد جوانی به چشم می خورد.

مرد شیشه ای بعد از قتل مادر و پسردایی اش،خودزنی کرد

مرد جوان معتاد به شیشه پسر از قتل مادرش، خودکشی کرد

جوان شیشه ای مادر و پسر دایی اش را به قتل رساند

بدین ترتیب موضوع بلافاصله به بازپرس و کارآگاهان جنایی پایتخت و اورژانس اعلام شد.دقایقی بعد هم مرد جوان نیمه جان به بیمارستان انتقال یافت و تحت عمل جراحی قرار گرفت.از سوی دیگر با حضور کارآگاهان و بازپرس کشیک جنایی در محل حادثه، تحقیقات جنایی در این خصوص آغاز شد.
بررسی های اولیه حکایت از آن داشت که مرد جوان «شیشه» ای در جریان مشاجره شدید خانوادگی و به دلایل نامعلوم ابتدا مادرش را به قتل رسانده و بعد هم پسر دایی 10 ساله اش را که میهمان شان بود از پا درآورده است بعد هم خودزنی کرده است.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت:متهم بلافاصله به بیمارستان منتقل شده است اما به خاطر وضعیت جسمی اش، در حال حاضر قادر به صحبت و بازجویی نیست. به همین خاطر تحقیقات فنی از او پس از بهبودی اش انجام خواهد شد. اما احتمال داده می شود که علت ارتکاب دو جنایت ناشی از مصرف مواد مخدر بوده باشد.

خود زنی و خودکشی جوان شیشه ای بعد از کشتن مادرش

مطالب مشابه را ببینید!