مرد متجاوز حتی به دختر فامیل هم رحم نکرد و به وی تجاوز کرد! + عکس مرد متجاوز

مرد متجاوز حتی به دختر فامیل هم رحم نکرد و به وی تجاوز کرد! + عکس مرد متجاوز

مرد متجاوز و دزد که پرونده های سیاهی داشت حتی به دختر فامیل هم رحم نکرد و با او رابط جنسی داشت و تجاوز کرد. این مرد متجاوز 9 بار به دلیل دزدی به زندان افتاده بود که این بار در آبادان دستگیر شد.

دستگیری مرد متجاوز که با دختر فامیل رابطه جنسی داشت

چندی پیش ماموران پلیس Police آبادان در جریان سرقت دوخودرو در کمتر از 24 ساعت قرار گرفتند و خیلی زود تیم ویژه ای از ماموران به دستور سرهنگ محسن تقی زاده فرمانده انتظامی آبادان برای دستگیری عامل این دزدی theft ها وارد عمل شدند.

ماموران در گام نخست به بررسی دوربین های مداربسته در محل های سرقت پرداختند و تصویر یکی از تبهکاران حرفه ای به نام جمشید که معروف به مارمولک است را شناسایی کردند.ماموران در این مرحله پی بردند مارمولک که سابقه کثیفی از تجاوز به 9 دختر را داشته و حتی با یکی نزدیک ها نیز رابطه شیطانی داشته است، 47 روز قبل از زندان Prison آزاد شده و دست به سرقت زده است.

تیم پلیسی با اقدامات و فنی و پلیسی توانستند مخفیگاه دزد متجاوز را در منطقه جمشید آباد شناسایی کنند و زمانیکه ماموران برای دستگیری متهم سابقه دار دست به کار شدند جمشید با دیدن ماموران از طبقه سوم ساختمان متروکه به داخل کوچه پرید و پا به فرار Escape گذاشت.

ماموران که احتمال می دادند جمشید پس از فرار به خانه مادرش برود قبل از شروع عملیات تیمی ویژه ای را در نزدیکی خانه مادرش گمارده بودند که مشاهده کردند متهم خطرناک با فرار از دست ماموران پای در خانه مادرش گذاشت.در ادامه تیم پلیسی با محاصره خانه مادری جمشید برای دستگیری وی وارد خانه شدند

که جمشید با در دست داشتن کپسول گاز و فندک ماموران را تهدید به انفجار خانه کرد که ماموران در اقدامی غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.جمشید 36 ساله به ماموران گفت: در یک پرونده 9 زن را مورد آزار و اذیت قرار دادم که یکی از آنها از نزدیک ترین بستگانم بود که بخاطر رضایت شاکی ها از اعدام execution نجات پیدا کردم.

وی افزود: پس از 4 سال زندان، اوایل آبان ماه آزاد شدم و از همان روز دوباره دست به دزدی زدم که در این مدت 7 سرقت داخل خودرو داشتم و 2 خودرو را نیز پس از سرقت در شهر شادگان با قیمت ارزانی فروختم.بنا به این گزارش، جمشید پس از اعتراف به دستور قاضی Judge پرونده روانه زندان شد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

مرد شرور و متجاوز حتی به دختر فامیل هم رحم نکرد!

همچنین : تجاوز دو مرد به زن دوستشان در مقابل شوهرش!

مطالب مشابه را ببینید!