مجله تاپ‌ناز‌

تمام نشانه های و ویژگی های مرد هوسباز

مردان هوسباز طبق رفتاری که در مواقع مختلف از خود نشان می دهند قابل تشخیص هستند. در ادامه به تمام ویژگی ها و نشانه های مرد هوسباز اشاره می کنیم. نشانه های مرد هوسباز بسیار شایع است که ممکن است این صفات در طرف مقابل شما صدق نکند ولی او هوس باز باشد. ممکن است مردی که این ویژگی ها را دارد ولی هوس باز نباشد، به همین دلیل بهتر است تا با قلب خود رو راست باشید و در مورد طرف مقابل خود احساس اشتباهی ندارید اطمینان داشته باشید.

نشانه های مرد هوسباز

هوس احساسی است که بیشتر اوقات در نگاه اول، ممکن است که با عشق اشتباه گرفته شود و این در حالی است که فقط یک احساس آنی و زودگذر باشد. این احساسی با عشق اشتباه گرفته می شود زیرا فرد در نگاه نخست چنان جذب فرد مقابل می شود که گویا محور آن چیزی برای لذت نمی باشد.

تشخیص و متمایز کردن عشق و هوس از هم، ممکن است در ابتدا مقداری سخت و غیر ممکن باشد ولی باید بدانید که بعضی حرکات و نگاه ها عامل اصلی تشخیص عشق و هوس می باشند. به همین دلیل متمایز نمودن این دو موضوع به هر عاشق و معشوقی این اجازه را می دهد تا تصمیم درست را بگیرد و از نیت فرد مقابل خود اطلاع پیدا کند.

می توان گفت که موقعی که مردان در رابطه جنسی خود به ارضا کامل نمی رسند به آرامی در پی کشف فردی زیبا و جذب تر هستند تا بتواند او را از لحاظ جنسی سیراب کند و یا به عبارتی دیگر هوسرانی مرد به دلیل سیر نشدن از رابطه جنسی است زیرا مردانی که هوسباز هستند تشنه تنوع و امیال جنسی هستند و این می تواند از نشانه های مرد هوسباز باشد.

عامل دیگر هوسباز بود مردان کم رنگ شدن عشق در سطح جامعه است و ایحاد شدن حس نارضاتی است که در نهایت باعث تنوع طلبی می شود و با عشق رابطه ای عکس دارد یا به عبارت دیگر می توان گفت که در جامعه ای که عشق از میان برود مردان و زنان آن به سوی هوسبازی و تنوع طلبی می روند و خیلی از انحرافات جنسی و معضلات اخلاقی در آن ایجاد می شود.

تمام نشانه های و ویژگی های مرد هوسباز

تفاوت میان عشق و هوس

اما فردی که شما را دوست دارد به راحتی با شما در مورد مسائل و مشکلاتی که نگران آنها است سخن می گوید زیرا که برای او مهمترین هدف پیشبرد زندگی در کنار شما است. او می تواند با شما بحث کند ولی در آخر نقطه مشترکی برای به تفاهم رسیدن پیدا می کند. بهتر است بدانید که بحث های میان دو نفر به این معنی است که شما توانایی حرف زدن با هم را دارید و او با شما صادق است و می تواند تا با آسودگی در مورد احساساتی که دارد با شما صحبت کند.

فرد هوسباز که درونش چیزی از هوس نمی باشد چیز زیادی از شما نمی داند و فقط به دانستن مواردی کوچک مانند رنگ مورد علاقه شما اکتفا می کند. بیشتر اوقات هم از پرسیدن سوالات عمیق از شما طفره می رود تا مبادا شما حرفی بزنید که به او مربط نباشد و یا جواب خوبی به او ندهید. فردی که هوس باز است از شما توقع ابراز احساس ندارد و حتی خودش هم احساسات خود را بروز نمی دهد. او همیشه سعی می کند تا هیچ حرف نامربوطی نزد که بین شما رنجش پیش آید.  بهتر است بدانید که در صورت بروز مشکل بخشش از هیچ کدام از طرفین مشاهده نمی شود.

ویژگی های مرد هوسباز

اغلب اوقات دختران قادر به شناخت طرف مقابل نیستند و نمی توانند رفتار او را عشق بدانند یا هوس. به همین منظور در ادامه به بیان برخی از نشانه های مرد هوسباز پرداخته ایم:

تنها ساعات مشخصی به شما زنگ می زند

افرادی که فقط دنبال رابطه جنسی هستند در مواقعی خاص تماس می گیرند. ساعت رابطه جنسی زمانی است که فرد تمام کارها و خوشگذرانی هایش را انجام داده و حالا به دنبال رابطه جنسی است مثلا اگر ساعت 2 بامداد به بعد با شما تماس بگیرد باید هوشیار باشید زیرا که این رفتار می تواند یکی از نشانه های مرد هوسباز باشد.

 

متعهد نمی باشد

دیگر نشانه از هوسباز بودن یک مرد، متعهد نبودن او است که دلایل زیادی را شامل می شود. اگر مردی فقط به دنبال قسمت جسمی و فیزیکی باشد مسئولیت داشتن یک رابطه واقعی را قبول نمی کند. چنانچه مردی متعهد نشود می تواند دلیلش این باشد که با خودش می گوید با هر تعداد زنی که بخواهم می توانم سکس داشته باشم.

 

شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی نمی کند

مردها در مورد دختری که به مادرشان معرفی می کنند خیلی دقیق هستند و معمولا هم فقط دختری را که خیلی دوست دارند به مادر خود معرفی می کنند ولی اگر مردی شما را از برنامه دوستان و یا خانواده خود دور نگه داشت باید نگران باشید زیرا ممکن است فرد دیگری را دوست داشته باشد و با شما فقط در حد داشتن یک رابطه دوستی باشد. اگر شما در بیشتر برنامه های او با خانواده اش حضور دارید می توانید موقعیت بودن او با دیگر زنان را از بین ببرید.

 

وقتی که باید با یکدیگر بیرون باشید خانه اید

چنانچه شما از دسته افرادی هستید که مایل هستید با دوستان خود به بیرون بروید و تفری کنید ولی طرف مقابل اصرار دارد که شما در خانه بمانید پس مطمئن باشید که شما را برای رابطه جنسی می خواهد همچنین اصرار به رفتن سفر های دو نفره نیز می تواند از این عوامل باشد.

 

هنگامی که با یکدیگر هستید الکل می نوشد

بیشتر مواقع ممکن است که با مردی باشید که مرتب الکل و مواد مخد استفاده می کند و از شما هم می خواهد که آن را امتحان کنید. در این موارد باید بدانید که آن شب به رابطه جنسی ختم می شود. چنین روابطی که با این اتفاق ها همراه است معمولا بر پایه صمیمیت فیزیکی است و هیچ احساسی در آن دخیل نمی باشد و بهتر است تا این رابطه را پایان بدهید.

نگاهش بر روی صورت شماست یا بدنتان

وقتی که با یک مرد وقت می گذرانید باید دقت کنید که نگاه او روی کدام قسمت از بدن است. اگر با مردی که وارد رابطه شده اید مدام به اندام شما نگاه می کند و یا در خیابان نگاهش به اندام دیگر زنان است پس این فرد هوسباز است. در این مورد مردانی که یک رابطه کامل با شما دارند و مانند همسر شما هستند طبیعی است ولی مردی که هیچ نوع ثباتی در زندگی شما ندارد طبیعی نیست و او نه تنها در نگاه کردن به شما باید معذب باشد بلکه به زنان دیگر هم نباید نگاه کند.

 

بی مسئولیت است

شاید شما با چنین مردانی روبرو شده اید که اصلا برایشان مهم نیست که در قبال شما تعهد دارند و فقط زمانی تکانی به خودشان می دند که پای به خطر افتادن منافعشان در میان باشد. توصیه می کنیم که وقت خود را صرف مردی کنید که تلاش و کوشش را برای رسیدن به زندگی ایده آل در کنار شما ببیند نه اینکه فقط برای داشتن رابطه فیزیکی تلاش می کند.

 

مردی که فقط حرف می زند و عمل نمی کند

گفتن جمله دوستت دارم با نشان دادن آن متفاوت است و به همین دلیل از طرف مقابل خود بخواهید تا عشق را به شما نشان بدهد و فقط از روی نوشته نخواند. باید توجه داشته باشید که ممکن است مردی که به دنبال رابطه جنسی با شما است این گونه از جملات را به صورت مداوم تکرار کند تا به هدفش برسد و هیچ حس دوشت داشتنی در وجود او نباشد.

 

 

خودخواه است

یکی دیگر از نشانه های مرد هوسباز خودخواهی است. اگر با مردی ارتباط دارید که گمان می کند آسمان باز شده و مانند فرشته ای به زمین افتاده باید بگوییم که جز بد شانس ترین زنان محسوب می شوید زیرا مرد خودخواه خود و کارهایش را بهترین می داند و به همین خاطر به خودش اجازه می دهد تا برای رضایت خودش به هر گونه کاری دست بزند و باقی افراد طعمه لذت و هوس باشند.

 

شما را تحت فشار قرار می دهد

این رفتار یکی از ترفندهای قدیمی است و اگر پیش از ازدواج شما را مجبور به انجام آن می کند بهتر است که بدانید این موضوع برای او مهمتر از شناخت شما و ایجاد یک رابطه جدی می باشد.

 

مردی که برای شما وقت نمی گذارد

چنانچه با مردی رابطه دارید که فقط ساعات رابطه فیزیکی برای شما وقت می گذارد باید بدانید که این فرد ارزش وقت گذاشتن ندارد و واضح تر از این نمی توان هوسبازی او را تشخیص داد زیرا یک مرد عاشق همیشه برای شما وقت می گذارد و به علایق و سلایق شما هم اهمیت می دهد.

مطالب مشابه را ببینید!