مجله تاپ‌ناز‌

مشاغل خانگی پر درآمد ؛ با این مشاغل خانگی پول پارو کنید!

مشاغل خانگی پر درآمد

مشاغل خانگی پر درآمد بسیار زیاد هستند و شغل خانگی یکی از روش های مطمئن کسب درآمد است که مزایای خود را دارد و در کاهش بیکاری و فقر در جامعه بسیار تاثیر مثبتی داشته است. اگر کمی خلاقیت و ایده داشته باشید ی توانید با مشاغل خانوادگی پول پارو کنید.

مشاغل خانگی پر درآمد خانگی برای خانم ها و آقایان

مشاغل خانگی بهترین راه برای کسب درآمد برای بسیاری از افراد است که دلشان نمی خواهد برای دیگران کار کنند. مشاغل خانگی این روزها بسیار طرفدار دارند و باعث نوسعه پایدار و کاهش فقر در جامعه شده است.

اگر می خواهید که در خانه بنشینید و کاری هر چند کوچک برای خود داشته باشید پس این مطلب کسب درآمد در تاپ ناز را تا انتها بخوانید تا بدانید خانم ها و آقایان از چه راهی در منزل درآمد دارند و چگونه پول در می آورند.

 

مشاغل خانگی پرسود

در دنیای امروزی مشاغل خانگی بسیار محبوب شده اند و رواج پیدا کرده اند، این مشاغل روش خوبی برای افزایش درآمد خانواده ها و مبارزه با فقر و کاهش نرخ بیکاری می باشد و 15 تا 18 درصد نیاز اشتغال 150 کشور جهان را تامین می کنند.

شاید در نگاه اول تصور کنید که این مشاغل پردرآمد نیستند ولی می تواند به تدریج خانواده را از فقر برهاند. در کسب و کارهای خانگی مشارکت تمام اعضای خانواده لازم نمی باشد و فقط فعالیت اقتصادی یک یا چند نفر از اعضای خانواده می تواند به این کسب و کارها رونق ببخشد.

مشاغل خانگی پر درآمد

اهمیت مشاغل خانگی پردرآمد

راه اندازی مشاغل خانگی باعث کاهش نرخ بیکاری می شود تا جایی که این مشاغل 1 تا 80 درصد نیاز اشتغال کشور جهان را تامین می کنند. کار کردن در منزل کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشد زیرا افراد بیشتری را به کار کردن مشغول می کند و سطح درآمد را افزایش می دهد. در اشتغال خانگی، فرد شغلش را در منزل می آورد و به جای اینکه هزینه های زیادی برای اجاره و یا خرید ساختمان بدهد، می تواند در منزل، کار و شغل را داشته باشد.

در این نوع کسب و کار، ارزش افزوده کالاها و خدمات تولید شده، نصیب صاحب خانه می شود. در کساب و کار خانگی در وقت هم صرفه جویی می شود و فرد محبور نیست که ساعت ها در شلوغی خیابان و ترافیک باشد و منزل را ترک کند و می تواند خیلی راحت و بدون دغدغده فعالیت اقتصادی اش را در خانه انجام دهد.

در این نوع کسب و کار پدر و مادر می توانند در هنگام کسب درآمدف به تربیت کودک خود هم برسند.

مشاغل خانگی برای خانم ها

راه اندازی کسب و کار خانگی برای خانم ها بیشتر از آقایان سودمند است زیرا خانم می تواند وقت بیشتری برای خانواده و تربیت و پرورش فذزند بگذارد و بدون اینکه اجباری به ترک منزل داشته باشد با خیلی راحت به فعالیت اقتصادی در خانه بپردازد.

کار خانگی منبع مهم برای اشتغال خانم ها است ولی هر نوع کاری نمی تواند کار خانگی محسوب شود. یکی از ویژگی های مشاغل خانگی این است که در منزل بدون هر گونه مزاحمت فردی یا ازدحام جمعیتی انجام می شود تا از این جهت آرامش ساکنین آپارتمان بهم نریزید و سر و صدا یا ازدحامی به وجود نیاید.

بهترین انواع مشاغل خانگی پر سود برای زنان :

پخت و پز غذا، بافت تابلو فرش،تهیه و تولید اقلام دکوری و صنایع دستی نظیر کیف و کوله، دستبند و گردنبند ماه تولد، عروسک سازی ، پرورش قارچ و گیاهان خانگی و دارویی ، بسته بندی مواد غذایی و خوراکی ، شیرینی پزی ، درست کردن ترشی خانگی ، تدارک جعبه های کادویی و پکیج های خوراکی برای مناسبتهای خاص مثل عید نوروز، ماه رمضان یا شب چله

توجه داشته باشید اگر می خواهید پخت و پز غذا یا درست کردن انواع شیرینی و ترشیجات خانگی و… را به عنوان شغل خانگی برگزینید باید از قبل با یک فروشنده شیرینی یا کترینگ تهیه غذا یا مغازه های سطح شهربرای فروش محصولات خود وارد مذاکره شوید .

همچنین باید بدانید شما نمی توانید در خانه به آرایشگری و یا آموزش خیاطی بپردازید چرا که موجب ایجاد مزاحمت و سر و صدا برای افراد دیگر و همسایه ها می شود پس این دو شغل جزو مشاغل خانگی محسوب نمی شود . باید بدانید اتصال مشاغل خانگی به بازار از طریق ارتباط گیری با برندهای مطرح و تلاش برای برندسازی محصولات مشاغل خانگی محقق می شود.

مشاغل خانگی برای آقایان

بسیاری از آقایان که به خصوص قشر جوان نظیر دانشجویان و نوجوانان که نمی توانند تمام وقت مشغول به انجام کاری شوند می توانند از طریق مشاغل خانگی، پول توجیبی قابل قبولی کسب کنند. همچنین بسیاری از آقایان شغل های خانگی را به عنوان شغل دوم و راهی برای افزایش درآمد تلقی می کنند.

1) چاپ سیلک

چاپ سیلک از پرطرفدارترین مشاغل خانگی پردرآمد برای آقایان است و یادگیری آن بسیار آسان بوده و نیاز به فضای بسیار اندکی دارد.برای راه اندازی این کار لازم است تنها یک دستگاه اتوماتیک یا دستی چاپ سیلک تهیه کرده و به چاپ طرح های سفارشی مشتریان روی لیوان، تی شرت، خودکار، کیسه های نایلونی، جعبه و… بپردازید.

2) طراحی و پشتیبانی سایت

طراحی و پشتیبانی وب سایت یکی دیگر از مشاغل خانگی پر در آمد برای آقایان است . تنها با استفاده از یک دستگاه رایانه و اینترنت پر سرعت می توانید یک سایت طراحی کنید و از این طریق کسب در آمد نمایید. اما لازم است از دانش طراحی سایت برخوردار باشید. حتی شما می توانید به عنوان یک نیروی کار، در منزل خود به استخدام این شرکت ها در آیید و از این طریق کسب در آمد نمایید.

3) ترجمه

اگر به یکی از زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمان، ترکی استانبولی و… تسلط دارید، به سادگی می توانید پروژه ترجمه بگیرید و در خانه بدون نیاز به سرمایه اولیه و ابزار کار خاص “، درآمد کسب کنید.

4) ویراستاری

ویراستاری شغلی بسیار مناسب و پردرآمد برای آقایان است که نیازی به سرمایه اولیه و ابزار خاص ندارد و می تواند شامل ویراستاری صرفاً ادبی، ویراستاری علمی یا هر دو مورد باشد .

5)پرورش گیاهان زینتی و دارویی

یکی از مشاغل پردرآمد برای آقایان پرورش گیاهان زینتی و دارویی است که امروزه به علت دوری افراد از طبیعت مورد اهمیت است .اگرفضای کافی برای کاشت و نگه داری گیاهان دارویی و یا زینتی دارید می توانید با فروش آن ها درآمد مقبولی کسب کنید.همینطور می توانید به پرورش گیاهانی همچون قارچ نیز بپردازید.

6)  پرورش بلدرچین

پرورش بلدرچین ، شغل خانگی مناسبی برای آقایان است اما نیاز به اندکی سرمایه برای خرید قفسه ها، دان و جوجه دارد و باید فضایی اندک مثل حیاط برای نگهداری جوجه ها داشته باشید.

 

امیدواریم بتوانید شغل دلخواه خود و مشاغل خانگی مورد نظر را راه اندازی کنید و کسب و کار خوبی داشته باشید.

مطالب مشابه را ببینید!