مشروب دست ساز در شهر رشت منجر به مسمومیت و مرگ شد!

مشروب دست ساز در شهر رشت منجر به مسمومیت و مرگ شد!

مشروب دست ساز باعث مرگ و مسمومیت شد. چند نوجوان که در یک دورهمی مشروب دست ساز خریداری کرده بودند و مصرف کردند با مسمومیت و مرگ روبرو شدند.

 

مشروب دست ساز جان پسر نوجوان را گرفت و باعث مسمومیت شد

 

اخبار حوادث : صبح دوشنبه پیکرهای نیمه جان 7 پسر نوجوان به خاطرنوشیدن مشروبات الکلی به بیمارستانی در رشت انتقال یافت. بلافاصله نیز با توجه به وخامت حال آنها، تیمی از پزشکان متخصص بر بالین آنها حاضر شده و درمان آنها در دستور کار قرار گرفت.

در حالی که تلاش های تیم پزشکی برای نجات آنها ادامه داشت، وضعیت 3 نفر از آنها بحرانی تری شد. دقایقی بعد هم یکی از آنها که 17 ساله بود جان باخت. 2 دوست دیگرش نیز با پایین آمدن سطح هشیاری شان به کمای عمیقی فرو رفتند و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفتند. اما وضعیت عمومی 4 نوجوان دیگر بهتر شد.

از سوی دیگر همزمان با اعلام مرگ پسر نوجوان از سوی مسئولان بیمارستان به پلیس، تیمی از مأموران برای تحقیقات راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه معاون اجتماعی پلیس گیلان در این باره گفت:مأموران پس از حضور دربیمارستان متوجه شدند هر سه جوان بعد از دیالیز به کما رفته اند.

در همین راستا فروشنده 42 ساله مشروبات الکلی دست ساز که سابقه دار نیز بود توسط مأموران انتظامی شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ خیرخواه با هشدار به خانواده ها درخصوص نظارت بیشتر بر رفتار فرزندان شان، نوجوانی را مرحله گذر از آسیب های اجتماعی دانست و از خانواده ها خواست بر نحوه زندگی فرزندان شان نظارت دقیق و منطقی داشته باشند و نسبت به رفتارهای مشکوک فرزندان خود بی تفاوت نباشند.

میهمانی مرگبار با مشروب دست ساز در رشت

مطالب مشابه را ببینید!