مجله تاپ‌ناز‌

معایب استفاده نکردن از ضد آفتاب خارجی در روزهای تابستان

پوست یکی از مهم‌ترین قسمت‌های بدن است و برای محافظت از بدن در برابر عوامل بیماری‌زا نقش مهمی به عهده دارد. امروزه با توجه به آگاهی زیاد افراد از مضرات اشعه نور خورشید و محافظت از پوست، استفاده از کرم ضد آفتاب ضروری است.

نور خورشید اشعه‌های نامرئی از خود ساطع می‌کند که آسیب‌های جبران ناپذیری به پوست وارد می‌کند. امروزه با پیشرفت علم و تولید کرم‌های ضد آفتاب قوی و با کیفیت، دیگر نگران آسیب دیدن پوست و مشکلات پوستی ناشی از اشعه مضر خورشید نباشید.

بسیاری از افراد کرم‌های ضد آفتاب خارجی را برای روزهای گرم تابستان انتخاب می‌کنند؛ چرا که سطح کیفیت بالاتری دارند. شاید برای شما هم جای سوال است تا با معایب استفاده نکردن از ضد آفتاب خارجی در روزهای تابستان آشنا شوید.

معایب استفاده نکردن از ضد آفتاب خارجی در روزهای تابستان

برخی از معایب استفاده نکردن از ضد آفتاب

برای حفظ سلامتی پوست در برابر اشعه مضر خورشید، متخصصان به استفاده از کرم‌های ضد آفتاب درجه یک توصیه می‌کنند. آفتاب سوختگی یکی از معایب استفاده نکردن از کرم ضد آفتاب است که باعث قرمزی، التهاب و حتی گاهی درد می‌شود.

تنها استفاده از کرم ضد آفتاب کافی نیست، بلکه شما باید یک ضد آفتاب مناسب را انتخاب کنید. کرم‌های ضد آفتاب خارجی محبوبیت زیادی دارند؛ البته به شرط اینکه با spf مناسب انتخاب شوند. مناسب پوست‌های چرب، خشک، مختلط و حساس کرم‌های ضد آفتاب مختلفی وجود دارد.

هم اکنون سطح تقاضای خرید کرم‌های خارجی به دلیل کیفیت بیشتر، زیاد است. در صورتی که در روزهای گرم تابستان از ضد آفتاب استفاده نکنید، پوست شما به شدت آسیب می‌بیند. برخی از معایب استفاده نکردن از ضد آفتاب خارجی در روزهای تابستان شامل:

  • ایجاد چین و چروک زیاد و پیری زودرس پوست
  • آفتاب سوختگی شدید و ایجاد قرمزی، التهاب و درد
  • بروز لکه‌های تیره و آکنه روی پوست
  • هیدراته شدن و خشکی پوست
  • احتمال ابتلا به سرطان پوست

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

در سرتاسر دنیا، ضد آفتاب به عنوان یک محصول مراقبتی برای حفاظت از پوست در برابر اشعه خطرناک خورشید استفاده می‌شود. در واقع ماهیت استفاده از کرم‌های ضد آفتاب محافظت از پوست است و اهمیت بالایی دارد.

شما کاربرانی که به دنبال بهترین کرم ضد آفتاب پوست چرب خارجی هستید، ابتدا باید از چرب بودن پوست خود مطمئن شوید. افرادی که پوست آنها در روز بیش از دو بار به شستشو نیاز دارد و در صورت استفاده از مرطوب کننده احساس سنگینی می‌کنند، پوست آنها چرب است. حتی براق بودن پوست و بزرگ بودن منافذ آن از نشانه‌های پوست چرب به شمار می‌رود.

بسیاری از افراد با پوست‌های چرب به دلیل احساس سنگینی کرم ضد آفتاب تمایلی به خرید ضد آفتاب ندارند؛ چرا که معتقدند پوست آنها چرب‌تر می‌شود. با انتخاب بهترین کرم ضد آفتاب خارجی می‌توانید یک روتین مناسب برای محافظت از پوست خود داشته باشید. اکنون که با معایب استفاده نکردن از ضد آفتاب خارجی در روزهای تابستان آشنا هستید، بد نیست با بهترین ضد آفتاب‌های مناسب پوست چرب نیز آشنا شوید.

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

کرم ضد آفتاب فلوئیدی برای پوست‌های چرب و مختلط

بهترین کرم ضد آفتاب خارجی برای پوست‌های چرب و مختلط کرم ضد آفتاب فلوئیدی با حجم ۵۰ میل است. این کرم بافت بسیار سبک و جذب سریع دارد و پوست شما را در برابر اشعه مضر خورشید محافظت می‌کند. در ساختار این محصول الکل و کومدوژنیک وجود ندارد، پس نگران بزرگ یا مسدود شدن منافذ پوستی نباشید.

این کرم به عنوان یک آبرسان قوی عمل می‌کند و در صورت استفاده از آن پوستی بسیار شاداب و درخشنده خواهید داشت. در صورت آشنایی با معایب استفاده نکردن از ضد آفتاب خارجی در روزهای تابستان، قطعاً شما هم مشتاق هستید تا بهترین ضد آفتاب خارجی بازار را انتخاب کنید. کرم ضد آفتاب فلوئیدی را می‌توانید همین حالا از فروشگاه آنلاین شیمن شاپ با کمترین قیمت بازار بخرید.

کرم ضد آفتاب فتودرم بایودرما ای پوست‌های چرب و جوش‌دار

ضد آفتاب فتودرم بایودرما مدل AKN MAT بهترین ضد آفتابی است که شما افرادی با پوست‌های چرب می‌توانید آن را انتخاب کنید. این کرم مانع از ایجاد جوش و آکنه‌ می‌شود و همچنین جوش و آکنه‌های روی پوست شما را نیز به مرور از بین می‌برد.

این ضد آفتاب یک آبرسان قوی و فاقد چربی است. ضد آفتاب فتودرم بایودرما در برابر آب و تعریق و همچنین اشعه فرابنفش نور خورشید مقاومت دارد. اگر برای پوست‌های چرب و جوش‌دار به دنبال بهترین کرم ضد آفتاب خارجی ضد حساسیت هستید، قطعاً این کرم بهترین گزینه برای شما است. معایب استفاده نکردن از ضد آفتاب خارجی در روزهای تابستان بسیارند؛ پس بهترین کرم ‌مناسب پوست خود را همین حالا با بهترین کیفیت انتخاب کنید.

کرم ضد آفتاب فتودرم بایودرما ای پوست‌های چرب و جوش‌دار

ضد آفتاب خارجی پوست‌های خشک

اگر پوست خشک و حساس دارید، باید بهترین ضد آفتاب پوست خشک خارجی را انتخاب کنید. انتخاب بهترین ضد آفتاب پوست خشک باعث جلوگیری از تخریب DNA پوست می‌شود و در نتیجه سلامتی پوست به خطر نمی‌افتد. بهترین ضد آفتاب‌های خارجی دارای ویتامین‌های C و E هستند که مانع از پیری زودرس پوست می‌شوند.

معمولا ضد آفتاب‌های مناسب پوست خشک از بروز چین و چروک، التهابات پوستی و خشکی پوست پیشگیری می‌کنند. با بررسی معایب استفاده نکردن از ضد آفتاب خارجی در روزهای تابستان، قطعاً شما هم به دنبال بهترین ضد آفتاب‌های خارجی در بازار هستید. برخی از برندهای ضد آفتاب‌های خارجی به دلیل کیفیت بالا و تاثیرگذاری بیشتر روی پوست، تقاضای زیادی دارند که شامل:

  • ضد آفتاب برند نوتروژینا
  • ضد آفتاب برند ویشی
  • ضد آفتاب برند لاروش پوزای
  • ضد آفتاب برند اون
  • ضد آفتاب برند فارماسی

نتیجه‌گیری

اگر شما هم نگران پوست خود هستید، پس در روزهای تابستان برای محافظت در برابر اشعه مضر خورشید، ضد آفتاب خارجی مناسب استفاده کنید. ضرورت استفاده از ضد آفتاب برای حفظ سلامتی پوست صورت در برابر نور خورشید است. کرم‌های ضد آفتاب بسیار زیادی در بازار وجود دارد؛ اما نمی‌توان هر نوع کرمی را روی پوست خود امتحان کرد.

ضد آفتاب‌های خارجی اگرچه بهتر هستند؛ اما در بین کرم‌های ضد آفتاب خارجی نیز باید برندهای خوب و با کیفیت انتخاب شوند. بررسی معایب استفاده نکردن از ضد آفتاب خارجی در روزهای تابستان، شما را برای خرید یک کرم مناسب وسوسه می‌کند.

انتخاب یک کرم ضد آفتاب خارجی با کیفیت اصل و قیمت مقرون به صرفه یکی از دغدغه‌های مهم خریداران است. همین حالا از فروشگاه شیمن شاپ ‌می‌توانید به صورت آنلاین بهترین ضد آفتاب‌های خارجی را با کیفیت اصل و قیمت ارزان تهیه کنید.

مطالب مشابه را ببینید!