مجله تاپ‌ناز‌

معرفی برترین انتشارات کتاب های کمک درسی

معرفی برترین انتشارات کتاب های کمک درسی

خیلی اوقات دانش آموزان هر مقطعی که فکرش را بکنید، از اول ابتدایی گرفته تا دوازدهم متوسطه، با درس خواندن و انجام تمرین و از آن مهم تر، تست زنی مشکل پیدا می کنند؛ چون هم محتوای علمی کتاب های درسی مدرسه محدود است و هم زمان کوتاه کلاس های مدرسه اجازه نمی دهد تمرین های متنوع و فراوان در کلاس حل شود و بچه ها مطالب را بهتر و کامل تر یاد بگیرند. از سوی دیگر، گاهی دانش آموزان در فهم و مطالعه عمیق و کامل درس های مختلف مشکل پیدا می کنند و به معلم خصوصی هم دسترسی ندارند که دوباره مبحث درسی را از سیر تا پیاز برایشان توضیح بدهد.

امروزه با وجود انواع و اقسام کتاب های کمک درسی برای مقاطع مختلف، دیگر کسی نگران این نیست که منبعی برای مطالعه و تمرین دم دست نداشته باشد. ناشران باتجربه و معروف، بیش از پانزده سال است که کتاب های کمک آموزشی بسیار مفیدی برای دانش آموزان ارائه می دهند. به احتمال خیلی زیاد شما هم در مقاطع مختلف تحصیلی، به خصوص کنکور، از انواع کتاب های انتشارات معروفی مانند گاج، قلم چی یا خیلی سبز استفاده کرده باشید.

ناشران مختلف، انواع کتاب های کمک آموزشی و تستی را ارائه می دهند که ویژگی های متفاوت آنها باعث می شود دانش آموز و حتی معلمان هنگام انتخاب کتاب، سر دوراهی (یا حتی چند راهی!) بمانند. برای همین، ما قصد داریم برترین انتشارات کتاب های کمک درسی را برای شما معرفی کنیم تا بتوانید با توجه به معیارهایی که برای کتاب درسی دارید، یک کتاب مناسب و عالی انتخاب کنید و نتیجه خوبی بگیرید. شما می توانید برای خرید کتاب کمک درسی با تخفیف، هر کتابی که می خواهید را انتخاب کنید و از فروشگاه دانش لند سفارش بدهید.

1.انتشارات خیلی سبز

از سال ها پیش تا به امروز، تقریباً همه دانش آموزان مقاطع مختلف و به خصوص بچه های کنکوری و افرادی که قصد شرکت در کنکور سراسری رشته های مختلف را دارند با انتشارات خیلی سبز آشنا هستند. این ناشر محبوب و موفق انواع کتاب های کمک آموزشی و تستی را برای مقاطع مختلف، از پیش دبستانی گرفته تا کنکور ارائه داده است. احتمالاً بیشتر ما، کتاب های انتشارات خیلی سبز را به سبک توضیح منحصر به فرد و جذابش می شناسیم که باعث می شود دانش آموز به مطالعه ترغیب شود و درس خواندن و تست زدن، او را خسته نکند. مجموعه های مختلف خیلی سبز از جمله ماجراهای من و درسام، انواع کتاب های کار، کتاب های نردبام، منابع مخصوص تیزهوشان و کتاب های تست برای همه درس های اختصاصی و عمومی در دسترس همه هستند و به یادگیری و ارزش یابی کمک فراوانی می کنند.

معرفی برترین انتشارات کتاب های کمک درسی

مجموعه کتاب های ماجراهای من و درسام برای همه مقاطع، اول ابتدایی تا دوازدهم متوسطه همه رشته ها ارائه شده اند. با تهیه کتاب های کمک درسی ماجراهای من و درسام عملاً دانش آموز می تواند معلم را به خانه بیاورد. این کتاب ها هم به صورت اختصاصی برای کتاب های درسی متفاوت موجود هستند و برای پایه های ابتدایی و متوسطه اول، کتاب های جامع هم ارائه شده اند که تمام مطالب درسی مدرسه را به طور کامل پوشش می دهند. یعنی دانش آموز با تهیه یک کتاب جامع ماجراهای من و درسام می تواند علاوه بر مطالعه و یادگیری نکته های مختلف، به کمک تمرین ها و انواع سوالات متنوع کتاب کمک درسی خود را محک بزند.

انتشارات خیلی سبز به فکر دانش آموزان کوشا و با استعدادی که می خواهند در آزمون های ورودی مدارس برتر و به خصوص تیزهوشان شرکت کنند، هم هست. کتاب های کمک درسی خیلی سبز ویژه تیزهوشان، توسط اساتید و مؤلفان برجسته کشور تهیه و ارائه می شوند و مطابق استانداردهای کشوری هستند. نکته های مفهومی ریز و درشت، مفاهیم پیشرفته، نمونه تست های آزمون های سال های اخیر و سوالات تألیفی کتاب های تیزهوشان خیلی سبز، منبعی عالی برای دانش آموزان فعال و پرتلاش این مرز و بوم خواهند بود.

البته کتاب های تست خیلی سبز را نباید فراموش کنیم. انتشارات خیلی سبز برای همه درس های مقاطع مختلف، کتاب های تست متنوع ارائه داده است. اهمیت تست زنی و یادگیری ترفندهای آن، در دوران کنکور بسیار بیشتر می شود. کتاب های تست خیلی سبز را می توانیم جشنواره تستی معرفی کنیم که انواع و اقسام تست های ساده، دشوار، نکته دار و انحرافی را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار می دهند تا با تیپ های مختلف سوالات آشنا شوند.

2.انتشارات نشر الگو

نشر الگو به شما کمک خواهد کرد تا «بر شانه غول بایستید»! نشر الگو در زمینه تألیف انواع کتاب های کمک آموزشی برای پایه های مختلف، به خصوص متوسطه دوم و کنکور فعالیت می کند و کتاب های بسیار مفیدی هم برای تیزهوشان و المپیاد ارائه می دهد. کتاب های کمک درسی نشر الگو از سطح علمی بالایی برخوردارند و مفاهیم و نمونه تست های پیشرفته ای دربر می گیرند که برای تقویت قدرت ذهنی دانش آموزان و آماده سازی داوطلبان برای آزمون های مهمی از جمله ورودی مدارس برتر، آزمون های نهایی و به خصوص کنکور خیلی مفید خواهند بود.

مجموعه کتاب های مختلفی از انتشارات نشر الگو ارائه شده اند که از جمله آنها می توانیم به مجموعه سه بعدی، نسل جدید و زیپ اشاره کنیم.

با شنیدن اسم مجموعه سه بعدی نشر الگو می توانید حدس بزنید که این کتاب ها، ترکیبی مفصل و جامع از درس نامه های کامل و مفهومی با پرسش های متنوع تشریحی و تست های فراوان هستند و برای یادگیری و ارزشیابی دانش آموزان فوق العاده خواهند بود. اگر به دنبال منبعی برای یادگیری عمیق و کامل هستید و قصد دارید مطالب را عمیق و مفهومی مطالعه کنید، کتاب های سه بعدی انتشارات نشر الگو عالی خواهند بود.

نشر الگو سابقه ای طولانی و درخشان در تهیه و ارائه انواع کتاب های تستی دارد. انواع تست های میکروطبقه بندی شده برای مقاطع مختلف و به خصوص کنکور در کتاب های تست نشر الگو وجود دارند که برای دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکورهای سراسری یا آزمایشی عالی خواهند بود.

اگر به دنبال منبعی برای تمرین تست زنی هستید و قصد دارید آزمون های مختلف و نمونه سوال های کنکور سال های اخیر را امتحان کنید، کتاب های موج آزمون برای شما عالی خواهند بود. این کتاب های کمک درسی علاوه بر انواع تست های آسان تا دشوار دسته بندی شده، همه نکات درسی و کنکوری را جمع بندی کرده اند تا داوطلبان بتوانند با یک مرور سریع، به تست ها پاسخ بدهند. گروه دانش لند انواع کتاب های انتشارات نشر الگو را برای شما ارائه داده است. اگر قصد خرید کتاب کمک درسی با تخفیف را دارید، از کتاب های فوق العاده نشر الگو غافل نشوید.

3.انتشارات گاج

گاج رفیق قدیمی خیلی از دانشجویان امروز و معلم خوب دانش آموزان امروز در همه مقاطع است. کتاب های متنوع گاج، از کتاب های کمک آموزشی با درس نامه های مفصل و عالی، کتاب های سری IQ و سیر تا پیاز گرفته تا کتاب های تست میکروطبقه بندی شده، برای درس های مختلف همه رشته ها ارائه شده اند. دانش آموزان ابتدایی تا کنکوری و حتی داوطلبان نظام قدیم که می خواهند در کنکور نظام جدید شرکت کنند، می توانند خیلی راحت انواع کتاب های کمک درسی گاج را تهیه نمایند.

کتاب های پرسمان و سوالات گاج، از جمله مشهورترین و پرکاربردترین کتاب های انتشارات گاج هستند که برای همه درس ها در همه مقاطع رشته های مختلف ارائه شده اند و نقش یک معلم دلسوز و با حوصله را ایفا می کنند. مباحث درسی به طوری در کتاب ها توضیح داده شده اند که دانش آموز حتی اگر سر کلاس درس هم متوجه مفاهیم نشده باشد، با مطالعه دقیق و عمیق می تواند همه نکات را بفهمد و یاد بگیرد.

معرفی برترین انتشارات کتاب های کمک درسی

کتاب های میکروطبقه بندی گاج، برای دانش آموزان کنکوری حکم طلا را دارند. در این کتاب ها، انواع و اقسام درس نامه ها و تست های متنوع آورده شده که بر اساس مباحث، به طور تخصصی و دقیق طبقه بندی شده اند و به آماده شدن برای کنکور فوق العاده کمک خواهند کرد. داوطلبان کنکور سراسری و همچنین آزمایشی، می توانند به کمک کتاب های تست انتشارات گاج، محیط مشابه آزمون زمان بندی شده را برای خودشان شبیه سازی کنند و به تمرین ترفندهای تست زنی و مدیریت زمان بپردازند. تست های کتاب های میکروطبقه بندی شده، تقریباً هر نکته ای که در حیطه مباحث درسی و فراتر از آنها باشد را دربر می گیرند و احتمال اینکه در کنکور سوالاتی مشابه تست های کتاب بیاید خیلی زیاد خواهد بود.

به دانش آموزانی که تست های عادی را حل کرده اند و دنبال سوال های چالشی و پیشرفته هستند پیشنهاد می کنیم حتماً کتاب های IQ انتشارات گاج را امتحان کنند. کتاب های IQ علاوه بر تست های چالش برانگیز و پیشرفته، درس نامه جمع و جور و مختصر اما مفیدی دارند که برای جمع بندی عالی خواهند بود.

کتاب های سیر تا پیاز انتشارات گاج هم از نوآوری های پرطرفدار این ناشر محبوب هستند. در این کتاب ها، درس نامه به همراه آزمون های متعدد و پاسخنامه کاملاً تشریحی گنجانده شده و بچه ها می توانند هم برای امتحانات پایانی مدرسه و هم کنکور، از این کتاب ها استفاده کنند و از یادگیری لذت ببرند.

4.    انتشارات مهروماه نو

انتشارات مهروماه در سال 1384 تاسیس شده و به عنوان یکی از ناشران کتاب درسی در ایران، خوش درخشیده است. خلاقیت و نوآوری در شیوه بیان مطالب درسی و طرح سوالات متنوع، باعث شد تا توجه بسیاری از دانش آموزان مقاطع مختلف و معلمان به کتاب های این ناشر جلب شود. مجموعه های مختلف و فوق العاده ای از انتشارات مهروماه در فروشگاه دانش لند موجود هستند و تا به حال، جامعه دانش آموز ایران استقبال فوق العاده ای از این کتاب ها کرده اند.

انتشارات مهروماه نو کتاب های مختلفی از جمله کتاب کار، کتاب های تست موضوعی و کنکوری، مجموعه پرطرفدار و محبوب لقمه، کتاب نمونه آزمون و… ارائه می دهد که در نوع خود، عالی و پربازده هستند. اگر به کتاب های انتشارات مهروماه علاقه دارید، می توانید خیلی راحت برای خرید کتاب کمک درسی با تخفیف، به فروشگاه سر بزنید و همه کتاب هایی که نیاز دارید را با قیمت عالی و تحویل سریع تهیه کنید.

یکی از عالی ترین مجموعه های انتشارات مهروماه، مجموعه کتاب های لقمه است. برای بیشتر درس های رشته های مختلف مقاطع متوسطه اول و دوم، کتاب های لقمه ارائه شده اند. به طور کلی، همه مفاهیم و نکته های مهم کتاب درسی در کتاب لقمه گنجانده می شود تا دانش آموز بتواند خیلی راحت نکته ها و مفاهیم مهم را مطالعه کند. این کتاب ها به خصوص در شب امتحان و قبل از کنکور حسابی مفید خواهند بود و به بچه ها کمک می کنند تا همه نکته ها را یک جا و با استایل هلو برو تو گلو بخوانند و به خاطر بسپارند.

انتشارات مهر و ماه کتاب های تست مختلفی هم برای درس های عمومی و اختصاصی رشته های تجربی، ریاضی و انسانی ارائه داده که بیشتر آنها شامل درس نامه به همراه تست های فراوان، یا فقط تست می شوند. مؤلفان خلاق و دلسوز گروه مهروماه، تست های متنوع را از نمونه آزمون های سراسری و آزمایشی کنکور در کتاب های تست گردآوری کرده اند و همراه تست های ترکیبی و تألیفی و پاسخ نامه تشریحی و کامل، عرضه کرده اند. کتاب های تست مهروماه شامل کتاب های موضوعی، طبقه بندی و جامع می شوند و شما می توانید با توجه به نیاز خود، هر نوع کتابی که می خواهید را از فروشگاه اینترنتی دانش لند سفارش بدهید.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی کنکوریوم VIP تجربی

سخن آخر

فروشگاه اینترنتی دانش لند یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های انواع کتاب کمک درسی است. اگر می خواهید با توجه به مقطع، نیازهای درسی و آمادگی برای امتحان یا کنکور کتاب درسی تهیه کنید، بانک کتاب دانش لند یکی از بهترین منابع برای خرید کتاب کمک درسی با تخفیف است. همین حالا به لیست کتاب های فروشگاه نگاهی بیندازید؛ امیدواریم خرید خوبی داشته باشید و از اعتماد به گروه دانش لند لذت ببرید!

مطالب مشابه را ببینید!