معرفی بازیگران سریال مرحمت و داستان سریال

عکس های بازیگران اصلی سریال مرحمت

سریال مرحمت یکی از سریال های پربیننده کشور ترکیه در سال 2013 است.

نقش اول این سریال را اوزگو نمل بازی می کند.

نارین در سریال مرحمت

اوزگو نمل بازیگر نقش نارین در سریال مرحمت : پس از تجربه موفق در سریال عمارت سراب باز هم نقش اول این سریال نیز به او سپردند و او به خوبی از پس این نقش برامده است.او متولد آذر 1357 است.

ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فیرات

ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فیرات در سریال مرحمت : او متولد بهمن 1360 است.او به غیر از بازیگری به حرفه مدلینگ نیز مشغول است.او در سریال عفت نیز با دنیز چاکیر همبازی بود.گفته می شود که دنیز چاکیر دوست دختر او است.

بورچین ترزی اغلو در نقش دنیز

بورچین ترزی اغلو در نقش دنیز در سریال مرحمت : او متولد اسفند 1358 است.او در سریال ایزل در نقش آزاد بازی کرد و در ایران با این نقش شناخته شده است.همسر اومرات ایلدریم بازیگر نقش ساواش در سریال عشق و جزا است.

یاسمین الن بازیگر نقش ایرماک

یاسمین الن بازیگر نقش ایرماک در سریال مرحمت : یاسمین متولد تیر 1368 است.برجسته ترین اثری که در آن ایفای نقش کرده است سریال مرحمت است.

مصطفی اوستونداگ بازیگر نقش سرمت

مصطفی اوستونداگ بازیگر نقش سرمت در سریال مرحمت : او شخصیت منفی سریال مرحمت را بازی می کند.او در بیش از 40 فیلم و سریال در کشور ترکیه ایفای نقش کرده است.

داستان سریال مرحمت

نارین دختر موفقی است که با خانواده اش زندگی می‌کند. پدری دارد معتاد به الکل که شغل ثابتی هم ندارد و مدام نارین را کتک می‌زند. تنها چیزی که نارین از دنیا می‌خواهد این است که زن موفقی شود و بتواند مستقل زندگی کند و روی پای خودش بایستد. به همین دلیل در کنار درس خواندن کار هم می‌کند. پدرش موافق درس خواندن او نیست و می‌خواهد به جای مدرسه رفتن کار کند و درآمدش را به او بدهد. به همین دلیل نارین دور از چشم پدر معتادش کار می‌کند تا بتواند پول‌هایش را برای خود پس انداز کند و زندگی مستقلی که همیشه آرزویش را دارد شروع کند. از طرفی نارین خواهر کوچک‌تری به نام شادیه دارد که همیشه طرفدار نارین است و برادر بزرگ‌تری هم دارد که مدام به نارین فشار می‌آورد که ترک تحصیل کند.

مادر نارین چون دوست ندارد جو خانه متشنج باشد با هر مشاجره‌ای مخالفت می‌کند. به همین دلیل او هم طرفِ شوهرش است و از نارین جانب داری نمی‌کند. نارین تلاش می‌کند قوی باشد و در این شرایط بتواند روحیه اش را حفظ کند و شاد باشد. بالاخره نارین در امتحان ورودی دانشکده حقوق قبول می‌شود و برای ادامهٔ تحصیل در رشته حقوق به استانبول می‌رود و زندگی جدیدی را آغاز می‌کند و دیگر هرگز نه به خانواده اش زنگ می‌زند و نه به دیدن آن‌ها می‌رود. می‌خواهد تمام گذشته و تلخی‌هایش را فراموش کند. در استانبول با دختری ثروتمند به نام دنیز هم‌خانه می‌شود که واقعاً” دختری دوست داشتنی و مهربان است. آنها خیلی زود با هم مثل دو خواهر صمیمی شدند. دنیز همیشه نارین را کمک می‌کرد و نمی‌خواست فقر به او آسیبی برساند.

پس از سال‌ها زمانی هم که نارین وکیلی بسیار موفق شد هرگز محبت‌های دنیز را فراموش نکرد و همیشه به دیدن دوست صمیمی و مهربان خود می‌رفت. تا این که ایرماک خواهر کوچک و لوس دنیز با نامزدش فیرات از سوئیس برگشتند و همه چیز عوض شد. نارین فیرات را بلافاصله شناخت، اما ترجیح داد به روی خودش نیاورد و چیزی نگوید.

فیرات نامزدِ خواهر دنیز اولین عشق نارین بود و نارین هرگز او را فراموش نکرده بود. در واقع آنها هر دو عاشق هم بودند. فیرات در مورد گذشتهٔ نارین خیلی چیزها را برملا کرد… . در این داستان با تجربه‌های تلخ و شیرین زندگی پرفرازونشیب نارین همراه می‌شوید.

مطالب مشابه را ببینید!