مجله تاپ‌ناز‌

معرفی هتل های معروف شیراز

وقتی به شیراز سفر می کنید، معیار انتخاب شما از یک هتل مناسب چه مواردی است؟ دسترسی به بنا های تاریخی و واقع شدن در بهترین مناطق شهر، دارا بودن امکانات بالا در کنار قیمتی متناسب و یا موارد مشابه همه و همه از جمله معیار های انتخاب یک هتل مناسب هستند.

هتل بزرگ شیراز

هتل بزرگ شیراز

در این میان با توجه به بررسی های انجام شده هتل بزرگ شیراز می تواند به عنوان یکی از بهترین انتخاب های شما عزیزان محسوب گردد. این هتل با واقع شدن در مکانی بسیار مناسب نزدیک دروازه قرآن، به راحتی امکان دسترسی به مهم ترین اماکن فرهنگی تاریخی شهر شیراز از جمله تخت جمشید، آرامگاه سعدی، دروازه قرآن و موارد بسیار دیگر می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رو محسوب گردد. طراحی خارجی این هتل همانند یک کشتی تفریحی بوده و دارای 158 اتاق می باشد. در این هتل 5 ستازه شما به بهترین اتاق های ممکن با امکانات بسیار بالا دسترسی خواهید داشت و تمامی نکات برای حفظ آسایش میهمانان در هر اتاق این هتل رعایت شده اند. از جمله امکانات موجود در هتل نیز بهتر است به رستوران ایرانی با ظرفیت 400 نفر، رستوران ایتالیایی، رستوران گردان، سالن های متفاوت و مجموعه ورزشی باشکوه اشاره کرد. شما به راحتی در این محموعه ورزشی می توانید به امکاناتی همچون دستگاه های بدنسازی، استخر، سونای خشک و بخار و سایر موارد دسترسی داشته و می توانید تمرینات ورزشی خود را حتی در هنگام اقامت در هتل ادامه دهید. حال که با مهم ترین ویژگی های هتل بزرگ شیراز آشنا شدید، انتخاب با شما است و بهتر است با مقایسه گزینه های پیش رو بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید.

هتل زندیه شیراز

هتل زندیه شیراز یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید در هنگام سفر به شیراز داشته باشید. پس از بهره برداری این هتل در سال 1394، این هتل همواره توانسته است با استفاده از معماری سنتی ایرانی و در کنار آن ارائه بهترین امکانات موجود، خود را به عنوان یکی از بهترین هتل های این شهر معرفی نماید. با توجه به محل قرارگیری آن، شما با ارگ کریمخانی تنها 2 دقیقه با خودرو فاصله خواهید داشت و علاوه بر آن امکان دسترسی شما به بهترین مکان های تاریخی فرهنگی شهر شیراز از جمله موزه پارس و حمام وکیل هم به راحتی میسر می باشد. در هر یک از اتاق های این هتل سعی شده تا حد امکان تزئینات و چیدمان اتاق با سلیقه های گوناگون سازگار بوده و رد عین حال امکانات مناسبی قرار داده شود تا به بهترین شکل ممکن امکان آسایش شما عزیزان در هر یک از اتاق ها فراهم گردد. با توجه به 75 واحد اقامتی در هتل، شما انتخاب های گوناگونی در اتاق های گوناگون خواهید داشت و می توانید با توجه به تعداد افراد و بودجه مورد نظرتان بهترین اتاق را برای خود برگزینید. در کنار تمامی این موارد شما به رستوران های متنوعی دسترسی خواهید داشت که همواره می توانند در سریع ترین زمان ممکن از شما پذیرایی به عمل آورند. حمام سنتی هتل نیز از ویژگی های خاص این هتل محبوب می باشد که با استفاده از فرهنگ اصیل ایرانی طراحی و آماده ی استفاده گردیده است. مجموعه ورزشی، استخر، سونا، جکوزی و انواع سالن های چند منظوره را به لیست امکانات این هتل 5 ستاره اضافه کنید تا بهتر با هتل زندیه شیراز آشنا شده و بتوانید تصمیمات صحیح تری را اتخاذ نمایید.

هتل بزرگ شیراز

هتل الیزه شیراز

می توان هتل الیزه شیراز را به عنوان یکی از بهترین هتل های این شهر برای اقامت مسافران مختلف برشمرد. این هتل با واقع شدن در مکانی به دور از شلوغی شهر، می تواند اقامتی آرام را برای شما رقم زده و در عین حال با توجه به واقع شدن در نزدیکی ایستگاه های حمل و نقل عمومی نظیر مترو می تواند یکی از راحت ترین و کم هزینه ترین دسترسی ها را به انواع مکان های تاریخی تفریحی شهر میسر سازد. دارا بودن معماری مناسب داخلی و خارجی هتل، برخورد بسیار مناسب کارکنان و امکانات بسیار بالای آن همه و همه می توانند از جمله نکاتی یاشند که اقامتی آرام بخش را به شما عزیزان هدیه می دهند. لازم به ذکر است که هتل الیزه شیراز به نمایشگاه بین المللی شیراز و ایستگاه راه آهن بسیار نزدیک می باشد و بدین ترتیب شما در کمترین زمان ممکن می توانید به این مراکز هم دسترسی داشته باشید. با وجود رستوران با کیفیت هتل که می تواند لیست متنوعی از انواع غذا های گوناگون را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، مجموعه ی ورزشی، استخر، سونا و جکوزی و بسیاری از موارد دیگر این هتل می تواند یکی از مناسب ترین گزینه های پیش روی شما محسوب گردد. حال انتخاب با شما است و بهتر است ابتدا با بررسی موقعیت قرارگیری هتل، امکانات هر یک از رقبا و قیمت اتاق های مختلف اقدام به انتخاب بهترین هتل مورد نظرتان نمایید و در صورتی که به رزرو یکی از اتاق های هتل الیزه شیراز می اندیشید، همواره از معتبرترین وبسایت های ممکن استفاده کرده و یا با مراجعه حضوری اقدام به انتخاب اتاق نمایید.

هتل بزرگ شیراز

مطالب مشابه را ببینید!