مجله تاپ‌ناز‌

معرفی 10 استارتاپ موفق که موسس این استارتاپ ها خانم ها هستند

معرفی 10 استارتاپ موفق که موسس این استارتاپ ها خانم ها هستند

خیلی از استارتاپ های موفق توسط زنان راه اندازی شده است. شاید فکر کنید راه اندازی یک استارتاپ برای خانم ها مشکل باشد ولی در این مطلب 10 استارتاپ موفق را معرفی می کنیم که خانم ها راه اندازی کرده اند.

معرفی موفق ترین استارتاپ هایی که زنان راه اندازی کرده اند

به گزارش تاپ ناز و به نقل از آی بانو؛ به طور کلی، دره سیلیکون خواستگاه اصلی مدیران موفق زن نیست. با این وجود ما لیستی از محبوب‌ترین استارتاپ‌ها و محصولاتی که توسط زنان تولید شده است را از آنجا به دست آوردیم. این پیشگامان تکنولوژی به شدت مشغول رقابت با یکدیگر هستند.

Homejoy

Homejoy توسط دو خواهر، آدورا و آرون چه‌اونگ، بنیان‌گذاری شده است که روشی مناسب و فوق‌العاده به صرفه برای تمیز نگه داشتن خانه به طور منظم است. این سرویس به مشتریان لیستی از نظافت‌چیان حرفه‌ایی ارائه می‌دهد و هزینه‌ایی معادل ۲۰ دلار در ساعت دارد. برنامه‌ریزی‌ها به آسانی صورت می‌پذیرد و رضایت مشتریان تضمین شده است.

Wanelo

بنیانگذار و مدیرِ برنامه‌‌ایی‌‌ کاربردی برای خرید به نام Wanelo ، دنا وارشاوسکایا وانلو است که گوشی هوشمند شما را به فروشگاه دیجیتال تبدیل می‌کند. این برنامه در سال ۲۰۱۱ به بازار عرضه شد، و اکنون متشکل از ۳۵۰۰۰۰ فروشگاه است که به شما اجازه می‌دهد تا هرچه قدر می‌خواهید خرید کنید و همه چیز را در مشت خود داشته باشید.

Hitlist

برنامه‌ کاربردی Hitlist برای پس‌انداز پول است، که توسط گیلیان موریس راه‌اندازی شد و با استارتاپ TripCommon تلفیق شد، این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا فهرست‌هایی از آرزوهای موردنظرشان را تهیه نمایند. پس از آنکه بلیط تعطیلات رویایی به بهای رقابتی نزدیک شد، شرکت پیامی برای کاربر ارسال می‌کند. همراه دوستانتان و از طریق شبکه‌های اجتماعی به آن‌ها بپیوندید تا دریابید که نحوه‌ی ارتباط با آن‌ها چگونه است.

Sols

توسط کگان شوونبرگ بنیانگذاری شد، Sols استارتاپی برای تولید کفی‌های سه بعدی کفش است. شوونبرگ سابقاً در چاپخانه‌ایی که پرینت‌های سه بعدی می‌گرفت، مشغول بود، بنا به گفته‌ی خودش، از همان ایده الهام گرفت تا در کارخانه با پوتین‌های تخت راه بروند. از بهبود وضعیت ایستادن تا تصحیح راه رفتن‌ها، تا کمک‌فنرهای طبی راز پاهای فوق‌العاده آسوده بود. برنامه‌ی کاربردی Sols قادر است هزاران داده را فقط با گرفتن ۳ عکس از پاها دریافت نماید. به همین سادگی.

RealReal

موسس RealReal جولیا وین رایت که ارائه کننده‌های اجناس فوق‌العاده لوکس مد روز زنانه و مردانه است، می‌باشد. فرایند خدمات اختصاصی کامل ارائه‌ایی شامل ارسال رایگان از طریق کشتی یا تحویل اجناس از شما درب منزل می‌شود. این تجارت که سه سال از عمر آن می‌گذرد، میزبان بیش از ۳ میلیون خریدار و فروشنده است. برخلاف دیگر سایت‌ها که پیش پرداخت هستند، RealReal هزینه‌ی کالا و تمام فرایند به پس از تحویل موکول می‌شود، بدین ترتیب شکاف بین تحویل محموله و خرده‌فروشی آن‌لاین را خودشان پوشش می‌دهند. تمیزکردن گنجه‌ها هرگز بیش از فشردن یک کلید کیبورد به طول نمی‌انجامد. خلاصه اینکه ۸۰٪ از فروشنده‌ها در یک حرکت به خریدار تبدیل می‌شوند.

Indinero

جسیکا ماه از بانیان و مدیر عامل indinero درصدد کمک به افرادی است که کسب و کار خود را به تازگی آغاز نموده‌اند. این شرکت از موسسانی که مدیریت تجارت‌های کلیدی را بر عهده دارند حمایت می‌کند، این امر شامل ثبت دادوستدها تا پرداخت‌ها می‌گردد. ماه خاطرنشان می‌کند که ما می‌خواستیم نحوه‌ی نگرش صاحبان تجارت را تغییر دهیم و به اموری در ورای تجارت آن‌ها رخ می‌دهد، رسیدگی کنیم.

Learnvest

مدیر و موسس این استارآپ، الکسا وون توبلس لرنوست است که منابع عظیمی را برای تسلط کاربران در برنامه‌ریزی‌های مالی تامین می‌کند. این برنامه، بودجه‌ایی مناسب و برنامه‌ایی متداول طبق هدف سبک زندگی منحصر به فرد هر کاربر ارائه می‌دهد. این برنامه داده‌ها و مقالات برگزیده‌ایی برای شناخت و خلق عادت‌های بهتر در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

Polyvore

مدیر انجمن سایت مد و سبک زندگی Polyvore، جس لی کار خود را در قالب سرگرمی آغاز نمود. مادامی که در گوگل سمت مدیر تولیدی را بر عهده داشت، خدماتی که اخیراً ارائه می‌شد او را وسوسه نمود و طی ایمیلی از پاشا صدری برای بهبود عملکرد سایت درخواست کمک نمود. سال‌ها بعد، لی در جایگاه مدیر و موسس پرافتخار شرکت قرار گرفت، همین امر موجب شد تا در زمره معدود رئسای اجرایی Silicon Vally قرار بگیرد.

Skimm

دنیله ویسبرگ و کارلی زاکین دوستانی بودند که پس از فارغ‌التحصیلی خبرنامه‌ی پست الکترونیک روزانه‌ی خود را تاسیس نمودند. دو سال بعد، خدمات آن‌ها بالغ بر ۵۰۰۰۰۰ مشترک داشت و این رقم درحال افزایش بود. این ایده در صدر اخبار، بالاتر از تیترهای مد و سیاست، و در سرمقاله‌ی روزنامه‌ها جای گرفت.

Traveling Spoon

در تعطیلات هیچ چیز بهتر از خوراک‌های محلی نیست. این ایده از سوی آشی ول و استف لورنس ارائه شد، مسافران را با تجربیات واقعی غذا و میزبانی در تمام کره‌ زمین روبرو می‌ساخت. الگوبرداری از بهترین غذاهای فرهنگی، از غذاهای خانگی تایلندی تا شام‌های مخصوص کشاورزان. این امر رویای جسورانه‌‌ایی در مورد غذا بود.

مطالب مشابه را ببینید!