معرفی 10 خواننده زن پردرآمد +تصاویر

ابتدا شاید فکر کنید که ریحانا یا تیلور سویفت پردرآمدترین خواننده زن دنیا هستند ولی اشتباه می کنید زیرا ستاره جذاب دنیای موسیقی کیتی پری با تورهای جهانی، کنسرت ها و آلبوم های پرفروشی که دارد پردرآمدترین هنرمند این لیست است.در این مطلب فهرست 10 خواننده زن پولساز را معرفی می کنیم.

1.کیتی پری (135 میلیون دلار)

کیتی پری

تور جهانی منشوری سومین تور کنسرت کیتی پری، خواننده و ترانه‎سرای آمریکایی، بود که در حمایت از چهارمین آلبوم او یعنی منشور انجام شد. این تور از ۷ اکتبر ۲۰۱۴ در شهر بلفاست، ایرلند، آغاز شد و تا ۱۲ اکتبر ۲۰۱۵ ادامه یافت.

این تور موفق‎ترین تور کیتی پری تاکنون به شمار می‎رود که شهرت بین‎المللی بزرگی برای او به همراه داشت، به طوری که او در این یک سال 135 میلیون دلار به دست آورد. او 126 شو برگزار کرد که در آمد ناخالص او برای هر شهر 2 میلیون دلار محاسبه شده است.

2. تیلور سویفت (80 میلیون دلار)

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترین زنان دنیای موسیقی

بعد از کیتی پری، تیلور سوئیفت پس از انتشار آلبوم «1989» با 80 میلیون دلار در رتبه دوم قرار دارد. او موفق به فروش 3.6 میلیون نسخه از آلبوم اش شد. «Wildest Dreams» تک ‌آهنگی از او است که در ۳۱ اوت ۲۰۱۵ به عنوان پنجمین تک‌آهنگ از آلبوم ۱۹۸۹ منتشر شد و او را به بالای لیست صعود داد.

3. فلیتوود مک (59.5 میلیون دلار)

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترین زنان دنیای موسیقی

فلیتوود مک گروه مشهور موسیقی راک آمریکایی و انگلیسی است که در سال ۱۹۶۷ در لندن شکل گرفت و امروزه به ‌عنوان یکی از معروفترین، محبوب ترین و پرافتخارترین گروه‌های موسیقی در آمریکا محسوب می‌شود.

اگر چه 3 مرد در این گروه حضور دارند اما دو زن به نام های ستیوی نیکز و کریستین مک‌وی نام خود را در لیست پول ساز ترین ستارگان زن دنیای موسیقی ثبت کرده اند. آنها در تور خود 86 کنسرت برگزار کردند که بلیط آنها بیش از 300 دلار می ارزید.

4. لیدی گاگا (59 میلیون دلار)

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترین زنان دنیای موسیقی

لیدی گاگا جزو یکی از مشهورترین افرادی است که نام خود را در دهه اخیر در دنیای موسیقی به ثبت رساند. او در طول تور جهانی خود، 66 کنسرت بر پا کرد. همچنین مقداری از درآمد خود را در همکاری با شرکت ورساچه، مک و عطرهای خود به دست آورده است.

5. بیانسه  (54.5 میلیون دلار)

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترین زنان دنیای موسیقی

بیانسه و همسرش جی زی در سال گذشته از تورهای خود در شمال آمریکا، 100 میلیون دلار به دست آوردند  اما جدا از آن، بیانسه از همکاری با شرکت پپسی، لورئال و عطرهای خود نیز پول کلانی به دست آورد.

6. بریتنی اسپیرز (31 میلیون دلار)

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترین زنان دنیای موسیقی

انتشار آهنگ جدیدی چون « Pretty Girls»، همکاری این ستاره پاپ با ایگی آزالیا و اقامت او در لاس وگاس برای او درآمد بسیاری به همراه داشت. علاوه بر آن او یک خط تولید لباس زیر زنانه در سراسر جهان راه انداخت که موفقیت خوبی برای او محسوب شد.

7. جنیفر لوپز (28.5 میلیون دلار)

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترین زنان دنیای موسیقی

جنیفر لوپز کار خود را با آهنگ « Jenny from the Block» در سال 2002 آغاز کرد. او تنها 5 کنسرت در طی تورهای خود برگزار کرد اما بیشتر درآمد خود را از برنامه « امریکن آیدل» به دست آورد. بازی در فیلم «پسر همسایه» نیز بر درآمد کلان او بی تاثیر نبود.

8. میراندا لمبرت (28.5 میلیون  دلار)

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترین زنان دنیای موسیقی

میراندا لمبرت خواننده آمریکایی سبک کانتری و برنده جایزه گرمی است. همکاری او با شرکت هایی چون « Pink Pistol» و  « Dixie Darlin»، به علاوه افتتاح خط تولید لباس و اکسسوری های حیوانات خانگی او را تبدیل به یکی از پول ساز ترین زنان دنیای موسیقی کرده است.

9. ماریا کری (27 میلیون دلار)

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترین زنان دنیای موسیقی

ماریا کری تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیون فروش در سرار دنیا داشته است که او را در فهرست پرفروش‌ترین هنرمندان موسیقی تاریخ قرار می‌دهد. در سال ۲۰۱۲ او در فهرست «۱۰۰ زن برتر موسیقی» شبکه وی‌اچ‌وان در رتبه دوم قرار گرفت و تا کنون ۵ جایزه گرمی، ۱۷ جایزه موسیقی جهان، ۳۱ جایزه موسیقی بیلبورد و ۱۱ جایزه موسیقی آمریکا را از آن خود کرده‌ است. کری که در کتاب رکوردهای جهانی گینس عنوان «برترین خواننده زن» را از آن خود کرده، به‌خاطر صدای ۵ اکتاو خود مشهور است.

10. ریحانا (26 میلیون دلار)

اخبار,اخبار فرهنگی ,پردرآمدترین زنان دنیای موسیقی

ریحانا که در طول 8 سال، 7 آلبوم منتشر کرده است تاکنون موفق به فروش بیش از ۱۵۰ میلیون از آثارش در سرتاسر جهان شده که در نوع خود، در فهرست پرفروش‌ترین هنرمندان موسیقی رقم بسیار قابل توجهی است. همچنین بسیاری از تک‌آهنگ‌های او نیز در زمره برترین تک‌آهنگ‌های جهان جای دارند.

تاکنون ۱۳ آهنگ ریحانا توانسته‌اند رتبه نخست در لیست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد را از آن خود کنند که با این آمار، او جوان‌ترین خواننده و سریع‌ترین رشد را در مقایسه با سایر هنرمندان در رسیدن به این مقام داشت. بیلبورد، لقب «هنرمند آهنگ‌های دیجیتال» در دهه ۲۰۰۰ را به وی داده و در دهه ۲۰۱۰ نیز در لیست ۱۰۰ هنرمند برتر جای داشت.

ستاره های بسیاری مانند مایلی سایرس، نیکی میناژ، مدونا، سلین دیون و … هستند که با فعالیت های خود، پول پارو می کنند اما نه به اندازه چهره هایی که نامشان را در این فهرست قرار داده ایم.

مطالب مشابه را ببینید!