معرفی 7 گوشی برتر هوشمند بازار +عکس

معرفی 7 گوشی برتر هوشمند بازار +عکس

در دنیای فناوری هر شرکت بزرگ برای خود مهر برنده ای دارد که نه با پنهان کردن آن بلکه با نمایش آن هم مشتریان پر و پا قرص خود را همیشه منتظر محصولات ناب می گذارد و هم همیشه حضور پررنگی در میدان رقابت با سایر شرکت ها خواهد داشت ، اما برترین تلفن های هوشمند بازار کدامند؟ همراه با ما با 7 تلفن برتر بیشتر آشنا شوید.

گوشی هوشمند


Samsung Galaxy S4

قیمت : 199.99 دلار (16 گیگا بایت) ، 249.99 دلار (32 گیگا بایت)

آخرین گل سر سبد سامسونگ در دنیای تلفن های هوشمند  Galaxy S4 است ، از تغییراتی که در این تلفن هوشمند ایجاد شده می توان به بزرگتر کردن صفحه نمایش تا 5 اینچ و استفاده از آخرین نسخه ی اندورید (اندروید 4.2.2 ) اشاره کرد.

LG Optimus G Pro

قیمت : به طور رسمی اعلام نشده است.

پردازنده ی 4 هسته ای ، صفحه نمایش 5.5 اینچی با کیفیت FULL-HD و دیگر ویژگی های  Optimus G Pro این تلفن هوشمند را بیش از حد به Galaxy Note 2 شبیه کرده است.
وزن زیاد که مانع استفاده ی راحت از این تلفن هوشمند می شود از ایراداتی است که می توان در LG Optimus G Pro می توان اشاره کرد.

HTC One

قیمت : 199.99 دلار (32 گیگا بایتی) ، 299.99 دلار (64 گیگا بایتی)

صفحه نمایش 4.7 اینچی با رزولوشن 1080P در کنار پردازنده ی 4 هسته ای  HTC One را به یکی از بهترین اندرویدی های بازار تبدیل کرده است. اما در مقابل نبود امکان دسترسی به باتری و همچنین حذف نرم افزار هایی که به صورت پیش فرض برروی تلفن نصب شده اند از معایب HTC One به حساب می آید.

Sony Xperia Z

قیمت : 650 یرو ( 2200000 تومان )

Sony Xperia Z ضد آب ، ضد خاک و ضد خیلی چیز های دیگر که باعث شده آقای z تبدیل به قهرمان تلفن های هوشمند شود ، اما به غیر ازاین موارد هنوز سونی به طور رسمی تصمیم به وارد کردن این شاهکار در تمام نقاط دنیا نکرده است و وعده ی به زودی را می دهد.
13 مگاپیکسل دوربین ، صفحه نمایش بزرگ 5 اینچی و همچنین پردازنده ی 4 هسته ای از دیگر ویژگی های  Xperia Z می باشد.

Nokia Lumia 521

قیمت : 179 دلار

521 را می توان امضای نوکیا در سری گوشی های lumia دانست ، ویژگی های این تلفن ویندوز فونی چندان تفاوتی با رقبای اندرویدی خود ندارد.

ZTE Grand S

قیمت : مشخص نیست.

در طول نمایشگاه CES ، اس را با ویژگی هایی مانند صفحه نمایش 5 اینج FULL HD با رزولیشن 440ppi ، پردازنده ی 4 هسته ای و دوربین 13 مگاپیکسلی تولید کرده است ، ویژگی های این تلفن باعث شده تا آن را بتوان در لیست بهترین تلفن های هوشمند قرار داد.

Huawei Ascend Mate

قیمت : 430 دلار

مطالب مشابه را ببینید!