مجله تاپ‌ناز‌

ملودی | بیوگرافی و عکس های ملودی خواننده زن برنامه شعر یادت نره

ملودی خواننده معروف ایرانی است که با حضور در برنامه های تلویزیونی ماهواره ای به معروفیت بسیاری دست یافت. ما نیز امروز در سایت ادبی و تفریحی تاپ ناز قصد داریم نگاهی بر زندگی این هنرمند ایرانی داشته باشیم. پس در ادامه متن همراه ما باشید.

photo 2024 03 08 17 56 49

بیوگرافی ملودی

ملودی خواننده زن متولد سال 57 در شهر آبادان است. او هم اکنون به جای سحر در برنامه شعر یادت نره فعالیت دارد.

شرکت در برنامه استیج

جالب است بدانید که او قبلا در مسابقه استیج شرکت کرده بود. در استیج سال 94 به عنوان شرکت کننده حاضر شد ولی در مرحله نخست حذف شد.

ملودی

متولد شهر آبادان

ملودی در آبادان به دنیا آمد ولی در تهران زندگی کرده است و فعالیت خوانندگی را نیز از همین شهر شروع کرد.

مهاجرت به خارج

او به همراه خانواده اش و دختر و پسرش به کشور انگلیس مهاجرت کرده است و اکنون در لندن زندگی می کند.

ملودی

خوانندگی در رستوران

در سال ۱۳۹۴ بعنوان یکی از شرکت کننده های شو استعدادیابی من و تو بنام استیج وارد این شبکه شد ولی در مرحله اول با رای داوران حذف شد بعد از عدم موفقیت در استیج فعالیت خود را در گردهمایی های کوچک و خواندن در رستوران ها ادامه داد و همزمان تک ترک هایی نیز منتشر می داد

الگوی موسیقی

او در هیچ کلاس خوانندگی و آوازی شرکت نکرده است و فقط پس از شنیدن صدای هایده و گوگوش به موسیقی علاقه پیدا کرده است و همین باعث شد که به صورت حرفه ای موسیقی و خوانندگی را دنبال کند.

شرکت در برنامه شعر یادت نره

او در دوره جدید برنامه شعر یادت نره در سال 1397 جایگزین سحر مقدس شد. البته بینندگان این برنامه مدام از خواندن این خانم ایراد می گیرند و این اعتراض ها را می توان از پیج شعر یادت نره متوجه شد!

چهل سالگى سن زيباييست براى اينكه انسان احساس آزادى ميكند، احساس مي كند ياغى شده است براى اينكه اضطراب انتظار تمام شده غم سراشيبى هم هنوز شروع نشده احساس روشنى ميكنيم عاقبت در چهل سالگى حس ميكنيم مغزمان كار ميكند در ۴۰ سالگی از اطاعت نكردن وحشت نداريم، براى اينكه فهميده ايم، اطاعت كردن كار احمقانه ايست ازتنبيه نميترسيم، چون به اين نتيجه رسيده ايم، كه دوست داشتن عيب نيست وقتى قرار است عاشق شويم ،ميشويم وقتى از هم جدا ميشويم، آن را با منطق ميپذيريم، پس زنده باد چهل سالگى …

مطالب مشابه را ببینید!