مجله تاپ‌ناز‌

مهاجرت به سنگاپور + تمام روشها برای مهاجرت به کشور سنگاپور و اقامت دایمی

مهاجرت به سنگاپور

در این بخش اطلاعاتی در مورد مهاجرت به کشور سنگاپور را گردآوری کرده ایم. در ادامه تمام روشها برای مهاجرت به کشور سنگاپور و اخذ اقامت دایمی در کشور سنگاپور را آماده کرده ایم.

در کشور سنگاپور موقعیت شغلی و تحصیلی مناسبی برای مهاجران ایرانی وجود دارد و اقامت در این کشور شرایطی خاص دارد و شما عزیزان در این بخش با این شرایط آشنا می شوید. مهاجرت به سنگاپور این امکان را به مهاجران می دهد تا از موقعیت های شغلی و تحصیلی خوب در این کشور بهره مند شوند.

کشور سنگاپور مقصد متخصصان و محصلانی می باشد که قصد ادامه تحصیل در یکی از بهترین کشورهای دنیا را دارند زیرا در این کشور امکاناتی برای تحصیل و یافتن شغل مناسب برای متقاضیان ارائه می شود و تنوع شغلی زیاد است و به همین جهت هر ساله تعداد زیادی تقاضای اقامت در این کشور را دارند.

برای اینکه به کشور سنگاپور بروید و از این امکانات بهره مند گردید در ابتدا باید ویزای آن را بگیرید و همانطور که می دانید پروسه دریافت ویزا برای هر کشوری یک پروسه سخت است. در سفارت سنگاپور هم دریافت ویزای این کشور دارای مراحل و شرایط خاصی است که در این بخش به آنها اشاره می کنیم. ویزای این کشور انواع مختلفی دارد و بر حسب هدفی که فرد برای ورود به این کشور دارد تفاوت دارد مثلا اگر قصد او از سفر به سنگاپور توریستی و گشت و گزار است باید از ویزای موقت توریستی استفاده کند.

در صورتی که قصد دارد تا با سفر به سنگاپور شغلی مناسب پیدا کند و موقعیت خود را ارتقا دهد باید از ویزای دائم استفاده کند که شرایط خاص خود را دارد. افرادی که نیاز به ویزای بلند مدت و یا دایمی دارند اغلب دارای شرایطی سخت تر می باشند زیرا باید دارای مدرک تحصیلی بالا، تخصص، سرمایه و … باشند که داشتن این شرایط برای بعضی از افراد دشوار است.

مهاجرت به سنگاپور

همانطور که اشاره کردیم ویزای کشور سنگاپور انواع مختلفی دارد. ویزای کوتاه مدت این کشور برای افرادی صادر می شود که فقط قصد سفر به این کشور را دارند و نمی خواهند برای اقامت دایم اقدام نمایند. برای دریافت کردن این ویزا بنا به مدت زمانی که برای سپری کردن این کشور نیاز دارید طول مدت دریافت می کنید.

ویزاهای بلند مدت در این کشور برای افرادی صادر می شود که در این کشور برای دریافت آن اقدام می کنند و افرادی که اقامت دایم می خواهند باید شرایط زیر را داشته باشند.

  • داشتن همسر و یا فرزند با تابعیت سنگاپور و سن پایین ۲۱ سال
  • داشتن اقامت دائم سنگاپور از سوی همسر یا فرزند
  • داشتن سرمایه کافی برای سرمایه گذاری
  • ایجاد کارآفرینی
  • اجازه عبور

افرادی که شرایط فوق را دارند می توانید با تکمیل فرم درخواستی خود اقدام به دریافت ویزا کنند و برای مهاجرت به سنگاپور اقدام کنند و بعد از مدت سه ماه ویزای آن ها صادر خواهد شد اما افرادی که می خواهند تابعیت این کشور را دریافت کنند شرایطی که برای دریافت اقامت دائم باید داشته باشید نیز شامل موارد زیر می باشد:

  • داشتن سن ۲۱ سال و مجرد بودن
  • اقامت دائم ۲ الی ۶ سال
  • همسر دارای تابعیت سنگاپور و ۲ سال اقامت
  • تولد در خارج از سنگاپور
مطلب پیشنهادی: حقایق و دانستنی های چالب در مورد سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور

روشهای مهاجرت

افرادی که می خواهند به این کشور مهاجرت کنند باید ابتدا فرمهای درخواستی خود را کامل کنند و با داشتن پاسپورت معتبر به سفارتخانه بروند. از دیگر مدارکی که برای دریافت ویزای این کشور نیاز است می توان به گواهی طلاق یا ازدواج، پرداخت هزینه ها، مدارک شناسایی، داشتن تمکن مالی، مدارک تحصیلیو ریز نمرات، گزارشات پرداخت مالیاتی، گواهی عدم سوء پیشینه و … اشاره نمود.

مهاجرت به سنگاپور

مهاجرت تحصیلی

یکی از روش های متداول برای مهاجرت به سنگاپور استفاده از مهاجرت تحصیلی است و افرادی که ویزای دانشجویی این کشور را بگیرند باید بدانند که ویزای آنها تا یک سال اعتبار دارد. باید ویزای خود را تمدید کنند این نوع ویزا ویزای کوتاه مدت است بسیاری از دانشگاه ها و موسسات آموزشی که در این کشور هستند با ارائه بهترین امکانات تحصیلی مهاجران زیادی را می پذیرند.

بخوانید: اگر به سنگاپور سفر می کنید این کارها را انجام ندهید

مهاجرت کاری

از مهم ترین شیوه های مهاجرت به سنگاپور، مهاجرت  کاری به این کشور است خیلی از افراد خواهان این هستند که با رفتن به این کشور پیشرفت های زیادی را در زمینه های شغلی خودشان به دست بیاورند برای دریافت این نوع از ویزا ابتدا باید ویزای کاری درخواست کنید و زمانی که وارد این کشور شدید مراحل دیگر اقامت خود را انجام دهید. پاس p و q از اولین انواع ویزای کاری در این کشور هستند که نوع ارزان ترین ویزا را به خود اختصاص داده است.  این نوع از ویزا برای افراد متخصص با مهارت های حرفه ای بالا صادر می شود و از طریق این ویزا فرد می تواند اعضای خانواده خود را نیز به سنگاپور ببرد.

نوع دیگر از ویزای کاری ویزا s است که ویژه کارکنان و کارگران است این دسته از افراد دارای مهارت و تجربه هستند و تنها می توانند همسر خود را از طریق این ویزا به کشور سنگاپور ببرند ویزای نوع r نیز حکم اجازه کار کردن در سنگاپور را به فرد می دهد این دسته از مشاغل دارای مالیات هستند و با توجه به نوع شغلی که دارند مالیات های گوناگون پرداخت می کنند. برخی از افراد نیز با داشتن ویزای آموزش کار می توانند به سنگاپور مهاجرت کنند و در این کشور در زمینه های مختلف شغلی آموزش های لازم را کسب کنند.مهاجرت به سنگاپور

مهاجرت سرمایه گذاری

افرادی که درای سرمایه های کلان هستند و از طریق سرمایه گذاری های خود در دیگر کشورها می توانند موجب ایجاد شغل شوند توانایی دریافت ویزا و اقامت در این کشورها را دارند سرمایه گذاری در زمینه های مختلف واحد اعتباری، بیمه نامه های تجاری، اوراق قرضه، سرمایه گذاری مستغلات، خرید سهام، تبادل وجوه معامله، ساختار سپرده ای، بیمه نامه سرمایه گذاری مرتبط و … این امکان را به متقاضیان می دهد.

 

شیوه های دیگر مهاجرت

شیوه های دیگری نیز برای مهاجرت کردن به این کشور وجود دارد خیلی از متقاضیان از طریق تولد نوزاد خود رد این کشور و تابعیت این نوزاد می توانند اقامت دایمی کشور را دریافت نمایند همچنین فردی که همسر با تابعیت سنگاپوری دارد می تواند از طریق همسر خود اقدام به دریافت ویزای این کشور کند. نوع دیگری از ویزا که برای سفر به این کشور می توانید از آن استفاده کنید ویزای توریستی است که ویژه افرادی است که قصد سفر به این کشور را دارند. اگر شما قصد سفر به این کشور را دارید می توانید با مطالعه مقاله ” همه چیز درباره سفر به سنگاپور و هزینه های آن ” اطلاعات بیشتری را برای سفر به این منطقه کسب کنید همچنین می توانید با مناطق گردشگری و مکان های دیدنی سنگاپور نیز آشنا شوید.

مطالب مشابه را ببینید!