مجله تاپ‌ناز‌

مکان های گردشگری اروگوئه + جاهای دیدنی و زیبای این کشور که باید دید

در این بخش مکان های گردشگری و جاهای دیدنی کشور زیبای اروگوئه را معرفی می کنیم. اوروگوئه یکی از کشورهای پر جاذبه است و دارای جاذبه های دیدنی و گردشگری زیادی است. پایتخت این کشور مونته ویدئو نام دارد که شهری پر جنب و جوش و زیبا است. در این کشور مکان های تاریخی زیادی وجود دارد و شما می توانید از امکانات تفریحی مانند دوچرخه سواری لذت ببرید.

در پایتخت اروگوئه شما می توانید براحتی به مکان های توریستی دسترسی داشته باشید زیرا بسیار به هم نزدیک هستند و بسیاری از گردشگران در گشت و گذارهای خود در این شهر از دوچرخه استفاده می کنند. همین نزدیکی مکان های گردشگری به هم باعث شده است که تا گشت و گذار در این شهر راحت باشد. البته این کشور در شهرهای دیگر هم جاذبه های گردشگری زیادی دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد.

در مناطق مختلف می توانید به تفریحات آبی مختلف دسترسی داشته باشید و از امکانات تفریحی بسیار لذت ببرید. برزیل و آرژانتین هر دو همسایه اوروگوئه هستند و این کشور سال های قبل مستعمره این کشورها بوده است ولی حالا توانسته است بسیار پیشرفت کند و با توجه به میزان جذب توریست در این کشور می توان به اهمیت این کشور پی برد. اگر می خواهید به این کشور سفر کنید و با مناطق توریستی و گردشگری آن آشنا شوید، در ادامه همراه ما باشید.

مکان های دیدنی و گردشگری اروگوئه برای گردشگران

فرهنگ و آداب و رسوم خاص این کشور باعث جذب توریست شده است و آشنایی با این فرهنگ برای هر توریستی جذاب است. این کشور در سال های اخیر بسیار پیشرفت داشته است و همین بر فرهنگ این منطقه هم تاثیر داشته است و دچار تغییرات شده است. ولی هنوز رد بعضی از نقاط این کشور، فرهنگ های اصیل حفظ شده اند. این کشور از لحاظ اقتصادی هم بسیار پیشرفت داشته است و با رونق تولیدات خیلی از تاجران از کشورمان به این کشور می روند و در سفرشان از تفریحات و جاذبه های این کشور لذت می برند.

مکان های گردشگری اروگوئه

روستای کابو پولونیو اروگوئه

این منطقه یکی از نقاط محروم این کشور است و حتی سیستم فاضلاب، آب و برق ندارد و تنها شبکه متصل به برق این روستا فانوس دریایی می باشد و بعضی از خانه ها آن پنل های خورشیدی دارند و یا با انرژی باد برق می گیرند. این روستا یکی از بی امکانات ترین روستاهای جهان است ولی با این وجود گردشگران زیادی به آن سفر می کنند. کابو پولونیو به علت دور افتادن از کشور و احاطه تپه های شنی دسترسی به این روستا برای عموم سخت کرده و هیچ مسیری به این روستا وجود ندارد که بتوان به سادگی به آن سفر کرد، طریقه سفر به آن یا استفاده از ماشین ها بزرگ و یا پیاده روی به آن می باشد که با همین امکانات باز هم سالانه هزاران نفر سختی سفر به آن را به جان می خرند تا از این روستای ساحلی که زیستگاه بهترین و کمیاب ترین شیرهای ردیایی می باشد بازدید نمایند. جالب است بدانید این روستای کوچک یکی از مهم ترین مراکز ماهی گیری است و اهالی این روستا امورات خود را فقط از طریق صید ماهی ها می گذرانند.

مکان های گردشگری اروگوئه

پیریاپولیس اروگوئه

یکی دیگر از شهر های دیدنی اروگوئه که از بهترین و مهم ترین قطب های گردشگری این کشور می باشد که به چشمه های آب گرم خود معروف است و از امکان رفاهی و تفریحی خوبی برخوردار می باشد فاصله شهر پیریاپولیس با پایتخت فقط چند کیلومتر می باشد . جمعیت این شهر ۹ هزار نفر است و مردمان خونگرمی دارد . چشمه های آب گرم این مزایای درمانی بسیاری دارد و به همین خاطر سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند، بیشترین تعداد توریست پیریاپولیس در ماه های دسامبر و مارس که بهترین زمان برای استفاده از این چشمه های آبگرم می باشد. اگر قصد سفر به این کشور را دارید پیشنهاد می کنیم تفریح در پیریاپولیسرا فراموش نکنید.

ببینید: عکس های زیبای شهر رنگین کمانی در مکزیک

مکان های گردشگری اروگوئه

لاکرونیا اروگوئه

یک جزیره زیبا و فوق العاده در شرق این کشور می باشد که از دیدنی های اروگوئه به شمار می آید و  سالانه بازدیدکنندگان زیادی برای تماشای موجودات دریایی به جزیره لاکرونیا می آیند . دلیل اینکه این جزیره به یک جزیره فوق العاده برای موجودات دریایی تبدیل شده است آب گرم تر نسبت به دریاهای دیگر و فراوانی غذا در دریا برای این موجودات می باشد که بازدید کنندگان می توانند در دریای این جزیره با دلفین ها شنا کنند. لاکرونیا با آب و هوای فوق العاده خود بهترین مکان زیست کوسه های سفید، دلفین ها و … می باشد و سالانه میلیون ها نفر که علاقه مند به موجودات دریایی و سرگرم شدن با آن ها هستند به این جزیره می آیند تا از آن لذت ببرند.

مکان های گردشگری اروگوئه

تنگه لا‌پالوما اروگوئه

یکی از مهم ترین  دیدنی های مناطق کشور اروگوئه می باشد که ساحلی آرامش بخش و زیبایی دارد و در تنگه سانتا ماریا قرار گرفته است. این مکان در گذشته یکی از پرحادثه ترین مکان های آمریکای جنوبی بوده است که کشتی های زیادی به صخره های آن برخورد کرده و یا به گل نشسته اند این تنگه مهم دارای چشمه های آب گرم فوق العاده نیز می باشد به همین علت استفاده از تفریحات دریایی در تنگه لا‌پالوما ممنوع می باشد و مسافران نمی توانند در آن تفریحات آبی انجام دهند اگر قصد سفر به این کشور را دارید لا‌پالوما یک بهشت نام دار در آمریکای جنوبی می باشد که زبان زد مردم کشور اروگوئه و تمام قاره می باشد.

مکان های دیدنی اروگوئه بسیار متنوع هستند و با اینکه شاید این کشور یک مکان گردشگری به حساب نیاید ولی بازرگانان زیادی به این کشور در حال سفر هستند و می توانند از جاذبه های زیبای این کشور لذت ببرند.

مطالب مشابه را ببینید!