مجله تاپ‌ناز‌

مگان ترینر | بیوگرافی و عکس های جذاب خواننده جوان مگان ترینر

مگان ترینز خواننده مشهور آمریکایی است که صدای بی نظیری دارد و همواره از او به عنوان یکی از برترین خوانندگان نسل خود یاد می شود. ما نیز امروز در سایت ادبی و سرگرمی تاپ ناز قصد داریم نگاهی بر زندگی این هنرمند داشته باشیم. با ما همراه شوید.

photo 2024 02 24 05 06 49

تولد و اوایل زندگی

مگان ترینر در ۲۲ دسامبر ۱۹۹۳ در نانتاکت، ماساچوست به‌عنوان دختر پدر و مادری جواهرفروش به نام‌های کلی ان و گری ترینر زاده شد. او دو برادر به نام‌های رایان و جاستین دارد. او در ۶ سالگی آغاز به خوانندگی کرد و نخستین ترانهٔ خود را نیز در ۱۱ سالگی نوشت. او در سن ۱۵ سالگی از جانی اسپامپیناتو، عضو سابق گروه ان‌آربی‌کیو، درس‌های نواختن گیتار را دریافت کرد.

اولین آلبوم ها

مگان ترینر بین سن ۱۵ تا ۱۷ سالگی سه آلبوم مستقل به نام‌های مگان ترینر (در ۲۰۰۹) و با تو خواهم خواند (در ۲۰۱۰) و فقط ۱۷ (در ۲۰۱۰) منتشر کرد. تک‌آهنگ‌های اولیهٔ او، نگه‌داری از سربازهایمان در سال ۲۰۱۰ و کسی که می‌خواهم باشم در سال ۲۰۱۲ بودند. در سال ۲۰۱۳ او به نیویورک و لس آنجلس نقل مکان کرد و در انتشار و نوشتن آهنگ‌های پاپ و کانتری مشارکت نمود. او در ژوئن همان سال کوین کادیش را ملاقات کرد و آن‌ها در همان ماه شروع به همکاری کردند.

او در سال ۲۰۱۴ با اپیک رکوردز قرارداد بست و نخستین آلبوم بزرگ خود را به نام «عنوان» در سال ۲۰۱۵ منتشر کرد.این آلبوم سه تک‌آهنگ زیر ۱۰ در ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد آمریکا داشت که آهنگ «همش تو فکر بمم» در این جدول به رتبه یک رسید.دومین آلبوم بزرگ او نیز «سپاسگزارم» بود که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و نخستین تک‌آهنگ آن به نام «نه» در ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد رتبه سوم را به دست آورد.

مگان ترینر

زندگی و حرفه

شکست رکورد ها

مگان ترینر و کادیش در نوشتن ترانه همش تو فکر بمم با هم همکاری نمودند.این تک آهنگ در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۴ منتشر شد و در ۵۸ کشور به مقام اول رسید و با ۱۱ میلیون فروش جهانی تا دسامبر ۲۰۱۴ و نماهنگی با بیش از ۱ میلیارد بازدید در یوتیوب به یکی از موفق ترین و پرفروش‌ترین تک‌آهنگ‌های همه زمان‌ها تبدیل شد.

آلبوم «عنوان» در ۹ ژانویه ۲۰۱۵ منتشر و در چارت‌ها به موفقیت‌های فراوانی دست یافت.سایر تک‌آهنگ‌های این آلبوم «لب‌ها در حال حرکتند» ،«شوهر آینده عزیز» و «مثل اینکه دارم از دستت می‌دهم» بودند.

آلبوم سپاسگزارم

«نه» نخستین تک‌آهنگ آلبوم سپاسگزارم در ۴ مارس ۲۰۱۶ منتشر و به رتبه ۳ ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد دست یافت.کمی بعد وی در ۵۸مین مراسم جایزه گرمی جایزه گرمی برای بهترین هنرمند جدید را دریافت کرد.کمی بعد از انتشار نه وی چهار تک‌آهنگ تبلیغاتی به نام‌های من را درحال انجام دادن تماشا کن ،خودم را دوست دارم ،بهتر (همراه با یو گوتی) و مامان (همراه با کلی ترینر-مادرش) منتشر کرد.وی تور غیرقابل‌لمس را به عنوان حامی این آلبوم ایجاد کرد.دومین تک‌آهنگ این آلبوم به نام «منم همینطور» در ۵ مه ۲۰۱۶ منتشر شد.نماهنگ این ترانه در ۹ همان ماه منتشر و بعداً به دلیل لاغر نشان دادن زیاد مگان پاک شد و نسخه بدون ویرایش آن فردای همان روز بارگزاری شد.

مگان ترینر

ازدواج

او در ۲۲ دسامبر ۲۰۱۸ و همزمان با تولد ۲۵ سالگی‌اش با داریل سابارا ازدواج کرد. در اکتبر ۲۰۲۰، ترینر با انتشار عکس سونوگرافی خود اعلام کرد که باردار است و پسرشان در ۸ فوریه ۲۰۲۱ به دنیا آمد.

آلبوم‌ها

  • عنوان (۲۰۱۵)
  • سپاسگزارم (۲۰۱۶)

تورها

  • تور بم (۲۰۱۵)
  • تور ام‌ترین (۲۰۱۵)
  • تور غیرقابل‌لمس (۲۰۱۶)
مگان ترینر

تصاویر مگان ترینر

مگان ترینر

عکس های جدید مگان ترینر

مگان ترینر
مگان ترینر

مطالب مشابه را ببینید!