مجله تاپ‌ناز‌

جدیدترین میم کوین‌های بازار ارز دیجیتال را بشناسید!

امروزه میم کوین‌ها در بازار ارز دیجیتال محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. از آنجا که این میم کوین‌ها گاهاً به دلیل حمایت افراد مشهور و یا اینفلونسرها رشد خوبی را تجربه کرده باعث شده افراد زیادی از این طریق به ثروت برسند. همچنین به دلیل نوسانات بالای برخی از افراد نیز با ضررهایی مواجه شده‌اند.

اما به طور کلی امروزه دیگر بیت کوین تنها نه برای سرمایه‌گذاری نبوده و میم کوین‌ها سرمایه‌گذاران زیادی را به سمت خود جذب کرده‌اند. در اینجا می‌خواهیم برخی از میم کوین‌های آینده‌دار را معرفی کنیم تا نسبت به آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

جدیدترین میم کوین‌های بازار ارز دیجیتال را بشناسید!

میم کوین چیست؟

در اصل میم کوین‌ها رمز ارزهایی هستند که دلیل به وجود آمدن آن‌ها برخی شوخی‌ها و جوک‌های اینترنتی است. یعنی این رمز ارزها بسیار ساده و بدون پایه و اساس خاصی طبق برخی شوخی‌های موجود در فضای مجازی به وجود می‌آیند. در سال ۲۰۱۳ اولین میم کوین با نام دوج کوین ساخته شد و به دنیای ارزهای دیجیتال ورود پیدا کرد. جالب است بدانید که این رمز ارز بر اثر یک تقلید مضحک سگ ژاپنی shiba Inu به وجود آمد.

جالب است بدانید که میم کوین‌ها اغلب جامع محور هستند و می‌توانند در یک شب نوسانات بسیار زیادی را تجربه نمایند. چرا که تجربه در طی این سال‌ها ثابت کرده که بر اثر حمایت برخی از اینفلوئنسرها این میم کوین‌ها رشد بسیار زیادی را تجربه کرده‌اند. تنها کافیست تا توجه‌ها از روی میم کوین جدید برداشته شود تا قیمت آن کاهش پیدا کند بنابراین قیمت آن‌ها کاملاً ناپایدار هستند.

نکته قابل توجه دیگر درباره میم کوین‌ها نامحدود بودن تعداد عرضه آنها است و می‌تواند به رقم‌های بسیار زیادی عرضه شود. همچنین آن‌ها مکانیسم توکن سوزی ندارند و معمولا تعداد زیادی از آن عرضه می‌شود که به این دلیل قیمت آن‌ها معمولا بسیار پایین است. به گونه‌ای که شما گاهاً می‌توانید با یک دلار میلیون‌ها واحد از میم کوین مدنظر خود را خریداری کنید.

نگاهی به تاریخچه پیدایش و رشد میم کوین‌ها

عبارت میم کوین متشکل از دو کلمه میم و کوین است که کلمه میم به معنای یک عبارت، ویدیو یا تصویر است و کوین به معنای سکه. همانطور که اشاره کردیم دلیل به وجود آمدن این میم کوین‌ها چیزی جز شوخی‌های اینترنتی نبوده و در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار از این عبارت استفاده شد.

زمانی که ایلان ماسک از دوج کوین پشتیبانی کرد پس از آن میم کوین‌ها رشد بسیار زیادی پیدا کردند و انواع مختلفی از آن‌ها وارد بازار شد. از جمله شیبا که افراد زیادی توسط آن ثروت‌ زیادی کسب کردند. میم کوین‌ها به دلیل اینکه بسیار ساده گسترش پیدا می‌کنند این مورد باعث شد تا سرعت آن‌ها در بازار ارز دیجیتال افزایش پیدا کند و همه گیر شود. ایلان ماسک تنها با یک توییت درباره دوج کوین باعث شد تا افراد زیادی آن را خریداری کنند و قیمت آن پامپ شود (افزایش ناگهانی).

همچنین میم کوینی مانند شیبا در سال ۲۰۲۱ حدود ۶۰ میلیون درصد رشد داشته که این یک رقم بسیار بزرگ و غیر قابل تصور است. به همین دلیل از سال ۲۰۱۳ که این میم کوین‌ها به وجود آمدند توجه افراد زیادی به سمت آن‌ها جلب شد و توانستند سودهایی از این میم کوین‌ها کسب کنند که از سایر ارزهای دیگر امکان‌پذیر نبود. اما حتماً هنگام سرمایه‌گذاری بر روی این میم‌کوین‌ها باید به عوامل مختلفی توجه کنید و میم کوینی تهیه کنید که بتواند رشد خوبی را به شما بدهد. عدم بررسی و تحقیق کافی باعث می‌شود تا سرمایه خود را به خطر بیندازید.

فهرست جدیدترین میم کوین‌های دنیای کریپتو

در اینجا ما قصد داریم تا میم کوین‌هایی را به شما معرفی کنیم که در سال ۲۰۲۴ می‌توانند رشد انفجاری داشته باشند. شما با لیست میم کوین‌های انفجاری در سال ۲۰۲۴ می‌توانید تصمیماتی درباره سرمایه‌گذاری بر روی میم کوین‌ها بگیرید با تحقیق و بررسی‌های لازم بتوانید رشد خوبی را کسب کنید. در ادامه به معرفی برخی از این میم کوین‌ها خواهیم پرداخت.

دوج کوین

از آنجا که می‌دانید دوج کوین در سال ۲۰۱۳ به وجود آمد که با حمایت ایلان ماسک رشد بسیار زیادی را تجربه کرد. این میم کوین در سال ۲۰۲۴ می‌تواند رشد بسیار مناسبی داشته باشد چرا که محبوبیت و شناخت کافی در بین عموم مردم داشته و از این رو می‌تواند فرصت سرمایه‌گذاری خوبی باشد.

همچنین قیمت آن مستقل از سایر ارزهای دیگر تحت تاثیر قرار می‌گیرد و عرضه و تقاضا نقش اصلی بر قیمت آن دارد. بنابراین با تحلیل‌های درست و اصولی می‌توان از نوسانات آن رشد خوبی کسب کرد.

ویتالیک بوترین که بنیانگذار رمز ارز اتریوم است سرمایه‌گذاری ۲۵۰۰۰ دلاری بر روی دوج کوین داشته و آن را به میلیون‌ها دلار تبدیل کرده است. او در سال ۲۰۲۱ در یک پادکستی اظهار نظر کرد که این امر یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی است که او تا به حال انجام داده است.

جدیدترین میم کوین‌های بازار ارز دیجیتال را بشناسید!

شیبا

رمز ارز شیبا که در سال ۲۰۲۰ به وجود آمد تاکنون ۶۰ میلیون درصد رشد داشته است. هدف اصلی این ارز در واقع به وجود آوردن یک اکوسیستم جهت کسب درآمد و همچنین حمایت از حیواناتی است که در معرض خطر قرار گرفته‌اند.

به دلیل اینکه شیبا یک بازار رقابتی و پویا دارد می‌تواند سودهای خوبی در نوسانات به شما بدهد. همچنین این رمز ارز نیز بر اساس معیارهای عمومی که دیگر میم کوین‌ها دارند قابلیت سرمایه‌گذاری داشته است.

سیف مون

ارز سیف مون نیز در سال ۲۰۲۱ به وجود آمد که تحت تکنولوژی بلاک چین فعالیت می‌کند. هدف ارز سیفمان در واقع ایجاد یک بستر ایمن جهت انجام معاملات بوده و دلایل خوبی جهت سرمایه‌گذاری دارد.

این ارز در مدت زمان کوتاهی توانسته توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند و به دلیل نقش آن می‌تواند رشد قیمتی خوبی را تجربه کند. همچنین به دلیل نوظهور بودن آن پتانسیل خوبی داشته و سرمایه‌گذاران به دنبال کسب سود از آن هستند. علاوه بر آن این پروژه قابلیت‌هایی مانند دستمزد خودکار دارد که به ازای هر تراکنش به شما پاداش‌هایی را می‌دهد و این امر باعث شده افراد زیادی مجذوب این ارز شوند.

جدیدترین میم کوین‌های بازار ارز دیجیتال را بشناسید!

مونا کوین

موناکوئن که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۳ شروع کرده نمادی به شکل یک گربه داشته یک دارایی دیجیتالی ژاپنی نیز به شمار می‌آید. از آنجا که این ارز در دسته میم کوین‌ها قرار دارد ثبات قیمتی خوبی داشته و حدود ۱۰۵ میلیون توکن از آن وجود دارد. بنابراین با بررسی‌های لازم می‌توانید تصمیماتی درباره این میم کوین جهت سرمایه‌گذاری بگیرید.

هوج فایننس HOGE

جالب است بدانید که حج فاینانس خانواده‌ای از دوج کوین بوده که در فوریه سال ۲۰۲۱ به وجود آمده است. این ارز جدید و نوظهور بوده و تا به امروز افراد توانسته توجه کاربران زیادی را به سمت خود جلب کند.

این میم کوین در ابتدای راه خود بوده و پتانسیل‌های بسیار زیادی دارد. بنابراین شما با مدیریت مواردی مانند مدیریت ریسک و تحلیل درست هم از نوسانات این ارز کسب سود کنید و هم اینکه در بلند مدت نگاه سرمایه‌گذاری به آن داشته باشید.

سوالات متداول

آیا سرمایه‌گذاری روی میم‌کوین‌ها مناسب است؟

در ابتدا باید به شما بگوییم که سرمایه‌گذاری بر روی میم‌کوین‌ها یک امر پرریسک به شمار می‌آید چرا آنها بر اساس یک شوخی اینترنتی به وجود آمده‌اند. اما شما می‌توانید با مطالعه کافی و همچنین بررسی عملکرد آن‌ها در بازار تصمیماتی برای سرمایه‌گذاری بر روی میم‌کوین‌ها بگیرید.

همچنین شما می‌توانید مبلغی را برای سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید که اگر آن را از دست دادید مشکلی برایتان به وجود نیاورد. حتی شما به کمک برخی از افراد متخصص نیز می‌توانید تصمیماتی را بگیرید.

در بین میم کوین‌های جدید کدام یک بهتر است؟

به صورت قطعی نمی‌توان اظهار نظر کرد که کدام یک از میم‌کوین‌ها بهتر بوده و می‌تواند رشد قیمتی مناسبی داشته باشد. اما نکاتی مانند بررسی کرد آن‌ها و همچنین سابقه این میم کوین‌ها می‌تواند اطلاعاتی را در این باره به شما بدهد.

اینکه چه افرادی از این میم کوین پشتیبانی می‌کنند و یا این پروژه دارای چه قابلیت‌هایی است می‌تواند نشان دهنده مناسب بودن آن میم کوین باشد.

مطالب مشابه را ببینید!